Rašyti komentarą...
Kokia gėda būdavo klausytis to nenaudėlio kalbų. Kokia siaubinga povyza, koks didelis išmanėlis "visuose"reikaluose. Tiesiog sunku suprasti,kaip galėjo partieciai pakęsti tokio bukumo pirmininką.Ir nuvarė visus šunims šiekos pjauti. Taip, pagal nuopelnus ir duok dieve, kad jo niekada žmonės nebegirdetų ir nematytų nė rie maziausio valdžios lovio.
Tokiems tipams kaip Čaplikas stabiliausia padėtis būtu kalėjime, ir Lietuvai lengviau pasijustu.
caplikas yra beprotis...
Capliko stabilumas,tai stabilus sedejimas ant meslo kruvos.Nereikejo aktyviai destabilizuoti viska kartu su savo drageliais is VSD,tai ir butu stabilumas.O n2 sarasuose Palaitis,tai garantuota nestabili padetis.
nu jau didesnio parsidavelio nesu mates. Brudu brudas.
,A.Čaplikas apie atleistų FNTT vadovų pasisakymus: „Puspročiai“
Eik agurkų sėti
Kam tos rožės kai bulvės žydi.
Kam tos rožės kai bulvės žydi.
Deglutienė: Kam tos rožės kai bulvės žydi. Apšvarinkime Lietuvą nuo visų naujųjų. Užtenka senųjų gerųjų partijų
Būtina dar iki Seimo rinkimų suagituoti galutinai emigruoti iš Lietuvos visus viešai įvardintus valstybės pūlinius ir visokiausius maištininkus: pirmiausia Neringą Venckienę su Kedžiais ir visais Garliavos patvoriniais, visą Drąsos kelio partiją su kunigu Varkala, išgalvojusiais ir išpučiančiais nebūtą pedofiliją, kurstytojus valdžiai nepaklusti Naglį Puteikį, Ligitą Kernagį, A. Stancikienę, Valdą Vasiliauską, Vytautą Matulevičių ir visus kitus nepataisomus ramybės drumstėjus.
O jei nesusipranta geruoju emigruoti, tai tinkamai paspausti, pvz., iškeliant po 5-6 baudžiamąsias bylas ir nesvarbu už ką (pvz., Venckienei 6 bylos, Skučienei byls ir 10 000 policininko ieškinys ir t.t.). Pavargs besiteisindami ir pagaliau spruks paskui tą milijoną jau išvykusių.
..
Dėkojame AMB ir Ko, kad laiku išgrūdo iš Lietuvos visą milijoną vien tik erzelį keliančių išbadėjusių asmenų, kurie dabar iš užsienių kasmet į Lietuvą persiunčia giminėms išlaikyti po 4-5 milijardus litų, iš kurių 21 proc per PVM maistui ir kt. pakliūva vėl į valdančiųjų rankas.
O svarbiausia - nepiketuoja, neprašo pašalpų, nedaužo Seimo langų.
.
Tik zirzia dėl atimamų Lietuvos pasų.
Galima būtų tuos pasus ir palikti, jei tie emigravusieji nesiveržtų balsuoti rinkimuose į LR Seimą, Prezidentus ir savivaldybes.
.
Todėl jokių dvigubų pilietybių, kad netrukdytų ir toliau be stresų vėl sugrįžti į Seimą ir valdžią visiems geriausiems NUSIPELNIUSIEMS GYVENTI GERIAU.
.
Tai įgyvendinti padės mūsų specialiosios pajėgos, aprūpintos naujaisiais elektrošokiniais prietaisais, šalmais, neperšaunamosiomis liemenėmis, spec. lazdomis, kovinėmis dujomis, ištreniruotais šunimis, apginkluotos visais reikiamais šaunamaisiais ginklais, šarvuočiais ir sraigtasparniais.
.
Tai šie 240 kaukėtų vyrukų pademonstravo savo ištikimybę š.m. gegužės 17 d. 6 val.rytą, per pusvalandį išvaikant Varkalos trijų kunigų vadovaujamą bepoteriaujantį visą Garliavos patvoryną, išpjaunant metalo duris ir “paimant” mergaitę nuo teisėjos Venckienės kaklo.
.
Seimo rinkimuose balsuokite toliau tik už Jums iki šiol, tai yra. jau 22 metai, atsidavusias ir pasiruošiusias toliau Jums tarnauti patikrintas partijas, kurių svarbausių nuopelnu pripažinkite tai, kad jos iki šiol nuslėpė LR Seimo ratifikuotą ES Chartiją, pagal kuria minimali alga į rankas Lietuvoje privalo būti išmokama 993 Lt (jau nuo 2001 metų-68 proc. nuo vidutinės ir 60 proc - nuo 2004 metų.
Išsamiau skaitykite Paryžiaus advokato Stanislovo Tomo straipsnyje "Ar žinote, kad minimali alga „į rankas“ šiuo metu Lietuvoje yra 993 litų?“
.
Tai yra 1004 litai jau po visų mokesčių,
.
Juk šauni LT mylima valdžia ir visos sisteminės partijos, maitinamos milijonais iš biudžeto. Kaip šauniai nuo visų runkelių jos nuslėpė ir toliau slepia šias ES socialines garantijas
Šie sutaupytieji pinigėliai pukliai papildė oligarchų kišenes
Dėkokime joms ir toliau vien tik jas rinkime į Seimą. Juk jose visose pagrindą sudaro komunistai, kurie yra tinkamai prisitaikę pagal ES reikalavimus sėkmingai įsisavina ES pinigus

Aisku jam dabar geriausia status quo, bet ar sazine tu turi...?
Caplikai ,ka jus padarete kai grobe mergaite ,pritarete ,tai dabar visi dingsite is seimo .
Į viršų