Rašyti komentarą...
Tai kad jūs vaikinai kaip iš medžio iškritę. Juk tie korumpuoti darbuotojai ne vakar susikorumpavo, o jūs nepastebėjote - rezultate dirba korumpuoti darbuotojai ir visiems nieko. Tik Prezidentei iškėlus tai į viešumą pirmiausia buvo užsipulta Ji, o nelikus kitų galimybių prabilote apie "nė vienas korumpuotas darbuotojas toliau nedirbs". Ačių už sąžiningumą.
jo dirbs "arciau" kad toli nesioti nereiketu
O kodėl jie iki šiol dirbo tie korumpuoti ir visai valdančiajai koalicijai buvo gerai?Ar tikrai Prezidentė pirštu turi rodyti ministrams ir premjerui kas vagia?Tai gal gerai dalintis moka?
Apie kokį skaidrumo principo laikymąsi kalba A.Butkevičius,jeigu Socdemai toleravo pirmą viešai nuskambėjusį skandalą kai jų deleguotas Finansų viceministras A.Vitkauskas buvo itartas kalinių panaudojimu remontuojant namą.Apsivalyti reikia laiku.
Butkeviciau jusu ( chebrute is Mykolo vagiu karaliaus dinastijos) + Landsbergio -Kubiliaus KGB zydiskos su Adamkui prieky tiek prisik. Lietuvai .Jus visus reikia teisti!!! O Jus svola... valdzioje sukat uodegas!(mano nuomone jus reikia sodinti)!
netikiu šiais ''viešųjų ryšių su visuomene'' pareiškimais, patys pareiškėjai juokiasi iš savo kalbų, viskas sprendžiama užkulsiuose ir ne seime, jie tik vykdytojai
Lietuvos SGD laivas „Independence“ - jau prie Persijos įlankos [1]

Kas mokės skirtumą tarp didelių suskystintų dujų kainų ir mažesnių rinkos dujų kainų? Štai kur tikri pinigai, štai kur tikrosios, politine demagogija ir otkatais apaugusios, vagystės.

Daugiau apie tai - surašant Google paieškoje: mokslas-studijos-ekonomika.
Vistiek niekas nenubaustas,tai kodel toliau nevogti?
turėsi prieš patvirtinimą visus atleisti, nes kitaip ministrų netvirtins, na ir glušas tas mūsų prietaisas
Butkeviciau ,o Kubilius ar dirbs ,jis taip pat itariamas korupcija .
Į viršų