A. Butkevičius: koalicija nėra kriminalinė

Publikuota 2013.07.22 20:06

Pikasas 2013-07-23 11:56:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Nepamenu, kad koks nors oficialus asmuo ar interneto leidinio straipsnyje dabartinė valdančioji koalicija būtų pavadinta kriminaline. Tačiau tikrai nėra taip, kaip bando manipuliuoti premjeras A.Butkevičius.
Jis teigia:

CITUOJU: "Valdančioji koalicija nėra kriminalinė koalicija dėl to, kad jokie teisėsaugos institucijų atsakingi pareigūnai, pradėjus dirbti šitai valdančiajai daugumai arba šitai Vyriausybei, nė vienam tuo laikotarpiu nebuvo pareikštas joks kaltinimas, nebuvo pareikštas joks įtarimas..."

Turime nepamiršti, kad teisėsaugos kaltinimai Darbo partijai ir jos vadovams buvo pareikšti dar prieš Seimo rinkimus. Tuo labiau tada, kai koalicija buvo sudarinėjama ir dirbo iki Darbo partijos manevro dienos - "kišeninio leiboristinio" darinio prisijungimo. Tad drąsiai galima teigti, kad Valdančios koalicijos partneriai dirbo su kriminalinius įtarimus turinčia grandimi ir jos vadovais. Tad tai nėra tik "praeities klausimas". Beje, jis gali būti kiek kitaip išspręstas ir dabartyje, nes prokurorai žada pateikti savo teiginius dėl teismo nuosprendžio dalies. Manau, kad toje dalyje nebus apeitas "Darbo partijos" teisių ir atsakomybės perėmimo klausimas.

Net ir tuo atveju, jei bus įrodyta, kad jungiantis nebuvo pažeisti įstatymai, kaltinimų perėjimas naujam juridiniam asmeniui yra įteisintas įstatyme. Nelabai aišku, kodėl Vilniaus Apygardos teismas tokia nuostata savo nutartyje nepasinaudojo. Apie susijungimo falšą žiniasklaidoje diskutuota išties daug. Net ir pas "delfistus" randame gan išsamius ir teisiškai motyvuotus R.Bogdano ir S.Bikelio rašinius "Darbo partijos" ir jos vadovų tema. Mano supratimu, neturėtų DP(l) naujadaras išsisukti bent jau nuo finansinės atsakomybės. Nemanau, kad "tik" keli V.Gapšio sukčiavimo atvejai sudaro galimybes jam išvengti bausmės, sietinos su nelaisvės metais. Jei protestų nebus,liks taip, kaip yra. Tačiau jei vyks naujas teismas kai kurie nuteistieji gali dėl to kur kas labiau nukentėti. Tie Darbo partijos politikai, kurie nori dirbti sąžiningai savo vietą politikoje susiras. Tie, kurie su DP sąrašu pateko į Seimą, turėtų įrodyti, kad jų karjera nebuvo paremta byloje minimais neskaidriais milijonais.

Kad ir kokias šaunias šventes V.Uspaskich su Gazpromu rengtų Urdomoje, jo, kaip politiko ir piliečio perspektyva Lietuvoje,manau, bus visiškai liūdna. Turėtų taip būti...

   ATSAKYTI
moralistas 2013-07-23 08:34:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1

Veidelį savo , savo firmos tai jau išsitepliojai.Lietuviška išmintis sako, neik su VELNIU obuoliauti, išėjai su visa kaimene.   ATSAKYTI
Tai 2013-07-23 07:01:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
antras,patobulintas 2K variantas.Kriminaline koalicija.   ATSAKYTI
PP 2013-07-23 07:00:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kaipgi , vėjas pučia, partinis liežuvis tabaluoja tabaluoja pavėjui,o kaip iš tikrųjų...    ATSAKYTI
v 2013-07-22 23:26:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Taip bet politika kriminalinė   ATSAKYTI
REKLAMA
Į viršų