Pastaruoju metu LR Prezidentė svetur buvo pamaloninta garbingais titulais ir vardais. Šaunu. Tai pliusai ir Lietuvos vardui. Tačiau norėtųsi matyti tam tikrus Prezidentės darbus namuose. Tiesiog tam, kad žmonėms būtų aiškiau. Juolab, jog D.Grybauskaitė lieka ne tik vienintele kol kas įvardijama pretendente į LR Prezidento postą, bet ir yra reali kandidatė užimti jį antrą kadenciją.

D.Grybauskaitė buvo aktyvi, griežta ir reikli formuojant ministrų kabinetą. Naujoji vyriausybė jau dirba pusę metų, todėl būtų įdomu sužinoti kaip ministrų kabineto veikloje pasiteisino vienas iš pagrindinių Prezidentės atrankos kriterijų būsimiems ministrams – užsienio kalbos mokėjimas? Tai, beje, buvo svarbus argumentas skiriant ir ūkio ministrę.

Dar svarbiau būtų išgirsti D.Grybauskaitės poziciją dėl publikuojamų tekstų turinio jos biografijos tema. Jei teiginiai apie įtartinus jos komunistinės veiklos momentus yra netiesa, tuomet kelias aiškus: precedentą padarė V.Landsbergis nesutikdamas su V.Petkevičiaus knygos „Durnių laivas“ teiginiais – kreipėsi į teismą. Prezidentė tikrai nėra tas ubagėlis, kuris savo tiesai įrodyti neturėtų galimybės naudotis kompetentingų advokatų paslaugomis. Tyla būtų tolygi publikuotos informacijos pripažinimui ir patvirtinimui. O tai jau nebūtų pliusas Lietuvos vardui.

REKLAMA

Tiesa, Lietuvoje jau tapo norma tiesiog nereaguoti į valstybės svarbos skandalingą informaciją, pasirodančią viešojoje erdvėje. Prieš keletą savaičių viename internetinių portalų buvo publikuota intriguojanti informacija susijusi su Medininkų tragedijos byla – aprašyti mįslingi vieno buvusio Aukščiausiosios Tarybos deputato liudijimai teisme. Tačiau jokios reakcijos nei iš teisėsaugos ar valdžios institucijų, nei iš žiniasklaidos, deja, nesigirdi.

...Kiekvienas toks nutylėjimas tampa papildoma girnapuse dar giliau gramzdinančia mūsų valstybę.

Arvydas Akstinavičius, Lietuvos socialdemokratų sąjungos pirmininkas


Rašyti komentarą...
A
APKALTA
2013-05-25 13:01:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dėl SNORO aferos D.Grybauskaitėi APKALTĄ ir į kalėjimą!
Atsakyti
0

J
Je
2013-05-23 18:47:35
Pranešti apie netinkamą komentarą

Tikra tiesa, kad ponia Dalia dėl vyriausybės formavimo turėtų dalintis 1/2 atsakomybės su Algirdu (ne)Mykolu B.O Ūkio ministrė, tai jau visi 2/3 jos užsispyrimo dėl neva anglų kalbos žinių poreikio.Sutinku, kad žinoti kalbas reikia ir tai ministrams pliusas.Bet ar ūkio ministerijai gali vadovauti valstybės ūkyje žalio supratimo neturinti moteriškė, nors ir mokanti gerai anglų kalbą?Čia jau sovietmečio rudimentas, kad šalį gali valdyti ir melžėja.Juk ponios Dalios mokytojas AMB be anglų kalbos vadovavo visam ministrų kabinetui.Bet čia jau Dalios dalužės problema.Be anglų kalbos kitų gebėjimų valdyti valstybę deja neturi.
Atsakyti
0

P
PP
2013-05-24 11:45:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaipgi neliaupsins D .Grybauskaitės ES vadovai dėl jos tylos diskriminuojant Lietuvą su žemės ūkio išmokomis? Taip norima pigiai svetimšaliams supirkti neapdirbtą LR žemdirbio žemę.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų