Panevėžyje siautėjo pragariška ugnis: miestas paskendo dūmuose

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Panevėžyje kilo didelis gaisras. Į įvykio vietą buvo išsiųstos gausios ugniagesių-gelbėtojų pajėgos. 

Gaisras Panevėžyje (nuotr. facebook.com)
4

Pranešimas apie gaisrą bendrovėje „Elitėja“ gautas šiek tiek po vidurnakčio. Pranešama, jog degė pjuvenų surinkimo cechas, kliuvo ir išdžiovintų parketlenčių rietuvės.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gaisras Panevėžyje

„Išdegė vieno pastato langas bei apdegė stogas. Buvo įkurtas štabas ir du barai. Buvo statomas keltuvas gesinti iš viršaus. Šalia išsaugoti buvę 4 gamybiniai pastatai. 500 metrų atstumu buvo nutiesta magistralinė linija“, – praneša ugniagesiai. Iki šiol nežinoma, kodėl kilo gaisras. 

„Tai turbūt vienas didžiausių gaisrų šiais metais“, – BNS sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Laura Valauskienė.

Atvykus ugniagesiams atvira liepsna degė pjuvenų surinkimo ciklonai, apie 2 tūkst. kvadratinių metrų plotą užimančios džiovintų lentų rietuvės.

„Mestos didžiulės pajėgos: vienuolika autocisternų, keltuvas, štabo automobilis. Buvo išvykusi operatyvinė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento grupė“, – sakė L. Valauskienė.

Gaisras lokalizuotas apie 3 valandą nakties, likviduotas 5.45 valandą. Šiuo metu gaisravietėje vyksta baigiamieji gesinimo darbai.

Pavyko išsaugoti apie 1 tūkst. kvadratinių metrų rietuvių su parketlentėmis, keturis gamybinius pastatus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų