Tėvas nori sužlugdyti sėkmingą sūnaus verslą: kraupūs grasinimai, jei neduos pinigų

 Sūnus klestintis verslininkas dirba Lietuvoje, o jo tėvas Arvydas 15 metų gyveno ir dirbo Anglijoje šokolado fabrike bei savo sunkiai uždirbtus pinigus siuntė į Lietuvą šeimai. Grįžęs į gimtinę senolis paprašė sūnaus Mažvydo grąžinti visus pinigus, o negavęs jų nutarė bandyti susigrąžinti pasitelkdamas viešumą – kreipamasis į „TV Pagalbą“.

Verslininkas Mažvydas įsitikinęs, kad nesantaiką tarp šeimos narių įžiebė netikra jo sesuo Živilė, kuri siekia užvaldyti tėvo turtą.

„Ji jau ir taip pardavusi tėvų trijų kambarių butą, pinigus išmėčiusi, pardavusi sklypą, mama 80-ies metų neturi, kur gyventi, jai nuomoja butą. Aš tėvui siūliau, iki gyvenimos galo kasmet duosiu po dešimt tūkstančių eurų į metus, jis pasakė ne. Jis pats sugalvojo sumą ir liepė man ją visą grąžinti, o kitu atveju pagrąsino sužlugdyti“, – šeimos nesutarimus atskleidė Mažvydas.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tėvas nori sužlugdyti sėkmingą verslininką: kraupūs grasinimai, jei neduos pinigų

Vyriškio teigimu, sulaukęs grąsinimų jis nutarė kreiptis į teismą, kad nuspręstų, kiek yra skolingas tėvui.

„Čia ne šeimyniniai klausimai, tai yra turto prievartavimo klausimai. Iš manęs prievartauja, kaip reketininkai“, – stebisi sūnus.

REKLAMA

„Jis man nereikalingas – vagis, melagis, padlaižūnas. Kiek jis mane apvogęs yra, atgavęs pinigus žinoma, kad savarankiškesnis jausiuos. Kiek jis mane apvogs, tiek jis dešimt kartų daugiau ant vaistų išleis. Tokie palinkėjimai“, – savo sūnui blogiausio linki pensininkas.

Ar pavyks „TV Pagalbos“ komandai suvienyti dėl turtų ramybės nerandančios šeimos narius?

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų