Paaiškėjo skaudžios detalės apie žiauriai sužalotą 4-metę

Klaipėdos vaikų ligoninėje – mėlynėmis nusėta keturmetė. Gausias sumušimų žymes ant vaiko kūno pastebėjo darželio auklėtoja, nurengusi mergytę pietų miegui. Įtariama, kad prieš dukrą smurtavo mama.

Netrukus darželio direktorė jau skambino bendruoju pagalbos numeriu – mergytė nuvežta į vaikų ligoninę.

Prabilo gydytojas

„Čia yra paviršiniai sužalojimai, tipiškos mušimo žymės, lūžimų, kažkokių gilesnių sužalojimų nenustatyta. Sunku pasakyti, su kuo mušta, čia ekspertų darbas pasakyti, su kuo mušta, aš nesu ekspertas, negaliu pasakyti, tačiau akivaizdžiai yra čiupta rankomis, panašu, kad yra ir mušta“, - sakė Džeraldas Kazys Sivickis, traumatologijos skyriaus vedėjas.

Tiesa, ketverių mergytė turi raidos sutrikimų, sunkiai kalba, tad belieka spėlioti, kokiu daiktu – diržu, rykšte, o gal ranka vaikas muštas.

Taip pat sunku pasakyti, kiek kartų mergytė mušta, tik akivaizdu, kaip sako medikai, kad mėlynės – ne pirmo šviežumo.

Pradėjo tyrimą

Ryte į darželį mažylę atvedė ne mama – lyg ir mamos draugas.

„Kadangi mama dirba ir, kaip mes žinom, kad jinai turi dirbti labai anksti, kažkas atvedė iš mamos pažįstamų, atvedė 7 ryte, kadangi darželio savaitinė grupė dirba nuo 7, bet jinai lanko kitą grupę, o naktim jinai eina į savaitinę grupę, ją priima savaitinės grupės auklėtoja, 7:30 ateina jos grupės auklėtoja ir ją pasiima“, - sakė darželio auklėtoja Loreta Bagočienė. 

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą, dukrą mušusi įtariama 28-erių mama.

Mergytė gana savarankiška, pati nueina į tualetą, tad mušimo žymės lyg sąmoningai darytos ten, kur per drabužėlius nesimato.

Moteris viena augina dvi dukras, mažesnioji lanko kitą darželį, tačiau direktorės rūpesčiu ji irgi buvo apžiūrėta, jokių mėlynių nebuvo. Kol kas mažylė pabus saugiai medikų globoje ir vaiko teisių specialistai spręs, kam grąžinti mergaitę saugu. Greičiausiai mažylę globos močiutė.

Išsamiau - reportaže: 

 


Rašyti komentarą...
r
rimas
2018-05-08 18:42:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
motinos ten nera ,yra ke-kse...
Atsakyti
0

J
Jakobs
2018-05-09 00:14:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rankas nurauti tokioms motinoms.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų