Pareigūnai suglumo pamatę slaptavietę, kurioje – netikėti radiniai

Keistas maršrutas ir įtartina puspriekabės sienelė – to pakako, kad pirmadienio rytą ties Garliava sustabdę krovininį vilkiką, muitinės mobiliosios grupės patrulis jį detaliai patikrintų rentgeno kontrolės sistema.

Netrukus paaiškėjo, kad be plastiko granulių „Iveco“ vežė ir kitą krovinį: aptikta slaptavietė su, kaip įtariama, 17 paketų kvaišalų (kanapėmis ir kokainu ar amfetaminu).

Pirmadienio rytą kelyje A5 (Kaunas-Marijampolė-Suvalkai) Kauno teritorinės muitinės mobiliųjų grupių patrulis stabdė ir tikrino krovinines transporto priemones. Apie 10 val. 20 min. sustabdę iš Kauno važiuojantį vilkiką „Iveco“ pareigūnai kiek nustebo – plastiko granules iš Belgijos vežęs Lietuvos pilietis A. P. jas turėjo pristatyti į Alytų, tad jo kelionės kryptis buvo keistoka.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Muitinės pareigūnai jame aptiko 13 kg narkotikų

Vairuotojas paaiškino, kad į Kauną užsuko, turėdamas išnaudoti vilkikų vairuotojams privalomą poilsio laiką, tačiau tikrindami „Iveco“ puspriekabę pareigūnai atkreipė dėmesį į „tradicinę“ slėptuvių vietą – priekinę sienelę.

Tad vilkikas buvo palydėtas į Kybartus – papildomam patikrinimui mobilia rentgeno kontrolės sistemą. Ten ir paaiškėjo, kad pareigūnai neapsiriko: puspriekabės priekinėje sienelėje išties rasta gerai įrengta slėptuvė.

Joje muitininkai aptiko beveik 13 kg (17 įvairaus dydžio paketų) su, kaip įtariama, kvaišalais. Didesnėje dalyje (16 paketų) buvo, manoma, kanapės, tačiau vienas (0,7 kg) pilnas baltų miltelių – įtariama, jog tai gali būti amfetaminas ar kokainas, tačiau galutinis atsakymas bus aiškus tik po ekspertizės.

„Iveco“ vairuotojas, Kauno gyventojas A. P. sulaikytas dviem paroms. Beje, pareigūnų žiniomis jis jau yra turėjęs reikalų su teisėsaugos pareigūnais. Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) Kauno skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl disponavimo labai dideliu kiekiu narkotinių medžiagų. Baudžiamojo kodekso 260 strp. už tai numatyta laisvės atėmimo bausmė nuo dešimties iki penkiolikos metų. Tyrimui vadovauja Kauno apygardos prokuratūros prokurorai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų