Kam milijonus išdalino „Socialdemokratų partijos kasa“ vadinami „Lietuvos geležinkeliai“?

Skandalinga informacija: „Socialdemokratų partijos kasa“ vadinama valstybės kontroliuojama „Lietuvos geležinkelių“ įmonė išdalino beveik 1 milijoną eurų paramos.

Nemaža dalis teko Butkevičiaus ar socdemų sąjungininkams, o įmonės valdybos pirmininkas Saulius Girdauskas sporto mokyklai, kuriai anksčiau vadovavo, pasiskyrė 25 tūkstančius eurų.

Saulius Girdauskas, atrodo, paslydo ne tik ralio trasoje. Žinomas ralio pilotas, o dabar susisiekimo viceministras, Butkevičiaus vyriausybėje nepamiršo savo tėvo vardu veikiančios organizacijos. Per 3 metus valstybinės įmonės „Lietuvos geležinkeliai" valdybos pirmininkas Girdauskas viešajai įstaigai ,,Reventus“ palaimino beveik 80 tūkstančių eurų paramos. Ši įstaiga viešai skelbia esanti Girdausko vardo ralio mokykla. Girdauskas aiškina, kad su įstaiga niekaip nesusijęs. Tik kad pavardė jo.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Lietuvos geležinkelių“ įmonė išdalino beveik 1 milijoną eurų paramos

Viešosios įstaigos, kuriai teko didelė geležinkelių malonė, vadovas neaiškina, kodėl lėti geležinkeliai taip domisi raliu - telefonu siūlo rašyti laiškus su klausimais, į kuriuos neatsako. Tačiau ralis ne vienintelė keistas "Lietuvos geležinkelių" rėmimo prioritetas. Atidžiau panagrinėjus duomenis apie suteiktas paramas aiškėja, kad jų yra dar keli - ir visi naudingi socialdemokratams. Antai per 3 metus geležinkeliai net 50 tūkstančius eurų atseikėjo įvairioms Vilkaviškio rajono organizacijoms. Kiek mažiau - maždaug po 40 tūkstančių gavo jonaviečiai ir mažeikiškiai. Iš viso trims rajonams iš „Lietuvos geležinkelių" kasos skirta apie 140 tūkstančių eurų. Girdauskas sako, kad paramos planus gaudavo jau sudarytus iš „Lietuvos geležinkelių" vadovybės.

Ne paslaptis, kad Vilkaviškis buvo Butkevičiaus tėvonija - apygarda, kuriai dar nuo jo buvimo susisiekimo ministru laikų tekdavo ypatingas dėmesys. Tuo tarpu Jonavos mero poste tvarkėsi geležinkelius kontroliuojančios Susisiekimo ministerijos vadovo Rimanto Sinkevičiaus sūnus Mindaugas, kuris dabar tapo ūkio ministru.


Rašyti komentarą...
s
seimo kontrolė
2016-11-29 23:38:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dalija paramas, kai metiniai rezultatai-nuostolis. Svarbiausiai, jeigu įvertinti paramas,nuostolių nebūtų...
Atsakyti
0

J
Juze
2016-11-30 05:16:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jie nebaudziami vagia 25 metus. Baisiausia, kad ten 70% yra rusiniai putlerininkai. Kaip puiku, kad pagaliau nuslave komunistus.Kolxozininkas gali buti dar blogiau.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų