Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kas su jumis negerai? Pusę čia tokių atidaužytų vaikystėj rašo kaip jiems gerai buvo kai tėvai juos mušė?realiai suvokiant ką rašot? Beje suvokiant ir tai, kad va dabar pats bumas savižudybių, kartos žmonių, vaikystėje griežtai auklėjamų diržų? Psichologai psichiatrai dirba pilnu pajėgumu gelbėdami tos muštosios kartos gyvenimus.. ir jums tai norma? Smurto pateisinimas prieš vaiką, čia jau konkreti psichologinė problema...
@Kristina Dėkoju už vienintelį normalų komentarą šiame straipsnyje
Abu man vaikai užaugo su diržo skoniu,,buvo auklėjami griežtai,dabar turiu užaugusius gerus vaikus,gerbia ir myli,o dabar kas auga lepūnai bandiūgos nes kepšteli ir atima
@Kur tiesa Jūsų vaikai paliks jus senelių namuose
Varkes suka. Bandziuganas matosi toks.
Visi šie komentarai mane džiugina kad Lietuva miršta. Durniai visi esat, o po to galvuojat kodėl žmonės nekenčia Lietuvos ir savo tėvų
Normaliai straipsnyje net nepaaiškinta, kodėl pradingo. Ar čia pats vaikas išėjo į lauką be tėvų su draugais pavaikščioti, ar po mokyklos eidamas namo kažkas nutiko, ar tėvai neprižiūrėjo vaiko, ar pabėgo iš namų? Nežinia, ką čia kaltinti, nes nieko neparašyta straipsnyje. Atsiprašant, AŠTUONIŲ metų vaikas, antrokas, tėvai prižiūrėkite savo vaikus!
@X Jeigu straipsnyje neaiškinta kur jis buvo, tai belieka galvoti, kad nusivedė pedofilai pažaisti. Kas gali paneigti, nors apie tai nutylima.
Vaikų negalima bausti,naudoti prieš juos fizinę jėgą,bet kai užauga jie galės daryti ką nori.Duot jiems į kailį daugiau nebegios.
Gal jau laikas pamąstyti ir apie vaikų pareigas. Nes padariusi pastabą, 8 - 10 metų vaikui, išgirdau tokį spiegiančio atsakymo žodyną, kad ištiko šokas.
Reikia truputį dabar vaikams darbo ir sumažinti ir apriboti tą žodį laisvė nes ką nori tą daro
@Virginija Čiuhinkis durnele
Skūrą iškarštų gerai vieną kartą, daugiau nenorėtų. Diržas superinė priemonė auklėjime, ačiū savo tėvams, gerai proto įkrėtė savo laiku..
Dabar valdžia prigalvojo visokių neadekvaciu istymu, vaiką palieti poto vaikų teises ir dar visokie ten nezine iskur išlindę nuo durų nenueina!!! Ir dar baudos ir galiausei kalėjimas... Anksčiau diržo bijodavo dabar tiesei į akis sako aik nx vaikai, o jai pasakai kad gausi per užpakalį sako pasakysiu mokytojai ir prasideda visas balaganas!!! Nevienas jau atvejis visiems girdėtas manau ir skelbtas apie vaikų skundus.. Taip kad baisus laikai atėjo..
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų