Tvenkinys (Linos Petrauskienės (ELTA) nuotr.) (nuotr. Balsas.lt)

Tvenkinys (Linos Petrauskienės (ELTA) nuotr.) (nuotr. Balsas.lt)

Kraupios tragedijos Telšių rajone, kai netoli namų esančiame tvenkinyje rasta 7-erių mergaitė, tyrimas pasuko netikėta linkme. Balsas.lt šaltinių teigimu, operatyviai dirbę pareigūnai nustatė įtariamąją. Informacijos apie ją nesuteikiama, tačiau portalui  Balsas.lt pavyko sužinoti, kad įtarimus ketinama pareikšti to paties Purplių kaimo gyventojai. Apie nusikaltimo motyvus pareigūnai kol kas nekalba.

Telšių rajono policija sulaikė 25 metų moterį, kuri yra Telšių psichiatrijos ligoninės pacientė. Pirminiais duomenimis, ji užmušė mergaitę ir nustūmė į tvenkinį.

(Papildyta 16.30 val.)

Penktadienio popietę teismas patenkino Šiaulių apygardos prokuroro prašymą ir leido įtariamąją suimti 3 mėnesiams. Būtent įstatymuose maksimaliai leidžiamo suėmimo termino prašė ikiteisminį tyrimą kontroliuojantis prokuroras. Ši kardomoji priemonė po trijų mėnesių gali būti vėl pratęsta.

REKLAMA

(Papildyta 13.45 val)

Per šiandien Šiaulių apygardos prokuratūroje surengtą spaudos konferenciją oficialiai pranešta, kad Telšių rajono Purplių kaime (Ryškėtų seniūnija) nužudyta septynmetė Skaistė K., tikėtina, tapo psichinės ligonės auka. Purpliuose gyvenusi mergaitė be žinios dingo antradienio popietę. Septynių vaikų šeimoje augusi pirmaklasė niekam nieko nepasakiusi išėjo iš namų ir dingo.

Egidijus Kerys ir Linas Špakauskas (nuotr. Sigito Stasaičio) (nuotr. Balsas.lt)Egidijus Kerys ir Linas Špakauskas (nuotr. Sigito Stasaičio) (nuotr. Balsas.lt)


Pražuvėlės tėvai iš pradžių manė, kad dukra svečiuojasi pas netoliese gyvenančią tetą, kurios namuose kartais pernakvodavo, todėl tik po paros, trečiadienį vakare, kreipėsi į policiją.


Pasak spaudos konferencijoje kalbėjusių Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroro Egidijaus Kerio bei Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojo Lino Špakausko, paieškoms buvo pasitelktos ne tik sustiprintos policijos pajėgos su kinologais, bet ir aplinkinių bendruomenių gyventojai, iš viso – per 100 žmonių.


Ketvirtadienį mergaitės palaikai buvo rasti plūduriuojantys už puskilometrio nuo jos namų tyvuliuojančiame pelkėtame tvenkinyje.


Vos ištraukus kūną, nekilo abejonių, kad vaikas buvo nužudytas. Nors pirminės lavono apžiūros metu akivaizdžių smurto žymių nepastebėta, žmogžudystės versiją patvirtina aplinkybė, kad mažametės rankos ir kojos buvo tvirtai surištos virve.


Pasak prokuroro E. Kerio, Teismo medicinos ekspertai iškėlė versiją, kad Skaistės K. mirties priežastis – uždusimas, tačiau jie dar tikslina, ar mergaitė buvo pirma buvo pasmaugta ir nuskandinta, ar atvirkščiai, ar supančiota virvėmis gyva, ar jau po mirties.

REKLAMA


Įtariamoji buvo surasta namie, sulaikoma nesipriešino. Pasak L. Špakausko, anksčiau Edita D. teisėsaugai žinoma nebuvo, bet jos atsakymai tyrėjams pirminės apklausos metu leidžia daryti prielaidą, kad moteris serga psichikos liga, kurios paūmėjimas galėjo būti stimulas įvykdyti kraupią septynmetės žmogžudystę.


Nužudytoji Skaistė K. gimė 2004-ųjų gruodžio 16-ąją. Mergaitė turėjo vieną už save vyresnę ir vieną jaunesnę seseris bei keturis vyresnius brolius. Šeima, kurioje augo S. K., buvo įtraukta į socialinės rizikos šeimų sąrašą, nes vaikų tėvas išgerdavo, o jo sugyventinei stigo gebėjimo auginti vaikus. Tačiau pastaruoju abu sugyventiniai kiek susiėmė, abu dirba ir rūpinosi savo atžalomis.

(Papildyta 12.40 val.)

Penktadienį apie pietus Telšių rajono policijos komisariatas išplatino pranešimą dėl atliekamo 7-metės nužudymo tyrimo: „Įvertinus objektyvius požymius, t. y. jos rankyčių bei kojyčių surišimą bei kitus duomenis, buvo padaryta išvada, kad tai ne nelaimingas atsitikimas, o kito žmogaus gyvybės atėmimas, dėl ko ikiteisminis tyrimas šioje byloje toliau tęsiamas dėl nužudymo.

Penktadienį Šiaulių apygardos prokuratūroje buvo organizuota spaudos konferencija. Kaip informavo bylai vadovaujantis prokuroras, dar vakar valstybinės teismo medicinos tarnybos ekspertams buvo paskirta užduotis, siekiant nustatyti mirties priežastį, tačiau jų išvadų dar nėra, todėl negalima pasakyti, ar mergaitė buvo nuskandinta, ar nužudyta ir tik vėliau jos kūnas įmestas į tvenkinį.

Nepaisant to, prokuroras informavo, kad šioje byloje yra ir teigiamų postūmių. Neatidėliotinais ikiteisminio tyrimo įstaigos pareigūnų veiksmais dar vakar buvo sulaikytas vienas asmuo, kuris, įvertinus visus surinktus pirminius objektyvius duomenis, leidžia daryti pagrįstą išvadą, kad galimai yra susijęs su tiriama nusikalstama veika.

REKLAMA

Tai 25-erių metų vietos gyventoja. Prokuroras pabrėžė, kad laikydamiesi nekaltumo prezumpcijos principo sulaikytojo asmens tapatybės šiuo metu atskleisti negalima, juolab, kad sulaikytam asmeniui įtarimai šiam laikui nėra pareikšti ir oficialių paaiškinimų kol kas nėra. Taip pat akcentavo, kad tų pirminių objektyvių duomenų visuma leidžia manyti, kad ta veika galėjo būti padaryta asmens, turinčio psichinių problemų, galbūt ir tų problemų pasekoje.“

(Papildyta 12.10 val.)

Šiaulių apygardos prokuratūros atstovas Martynas Povilaitis portalui Balsas.lt patikslino, kad įtarimai 25-erių merginai dar nepareikšti, bet ikiteisminį tyrimą kuruojantis prokuroras šiandien dėl to kreipsis į teismą. Taip pat bus prašoma kardomosios priemonės – suėmimo, tačiau kuriam laikui – nepranešama.

„Prokuroras dar nesurašė reikiamų dokumentų. Be to, teismo bus prašoma skirti įtariamajai psichiatrinę ekspertizę. Mat iškilo tam tikrų klausimų dėl nusikaltimo“, – pasakojo M. Povilaitis.

Anot jo, šiandien taip pat ketinama apklausti 7-metės nužudymu įtariamą 25-metę vietos gyventoją. Šiaulių apygardos prokuratūros atstovas spaudai M. Povilaitis pasakojo, kad mergaitės paieškoje dalyvavo 100 žmonių – tiek pareigūnų, tiek ir kaimo bendruomenės gyventojų.

„Buvo tiriamos įvairios versijos – nuo nelaimingo atsitikimo iki nužudymo. Tačiau jau nebekilo minčių, kad čia gali būti nelaimingas atsitikimas, nes rastos tvenkinyje mergaitės kojos ir rankos buvo surištos“, – pabrėžė jis.

Šiaulių apygardos prokuratūros atstovas pažymėjo, kad moteris buvo sulaikyta jau ketvirtadienį, tačiau tik penktadienį bus apklausiama.

REKLAMA

(Papildyta 11.45 val.)

Portalui Balsas.lt pavyko išsiaiškinti, kad 25-erių įtariamoji E. D. gyveno tame pačiame name, kaip ir nužudyta 7-metė. Šiurpiu nusikaltimu įtariamos jaunos merginos mama yra pasakojusi, kad E. D. kurį laiką gaudavo invalidumo pašalpą. Bet prieš dvejus metus Klaipėdos medikai nusprendė, kad E. D. yra sveika ir pašalpos jai nebepriklauso.

Tačiau dėl merginos sveikumo abejonių netrūko. Pati mama guosdavosi, kad dukros elgesys yra neprognozuojamas ir jos tiesiog negalima palikti be priežiūros. Esą kartą dukra be jokios priežasties pati nusikirpo plaukus. Kitą kartą, motinai išėjus ravėti daržo, E. D. niekam nepranešusi išvyko į miestą.

Rado netoli namų

Balsas.lt primena, kad Telšių rajono Purplių kaime gyvenančią daugiavaikę šeimą kankinusios nežinios valandos baigėsi kraupia atomazga. Be žinios dingusios 7-metės mergaitės kūną narai gelbėtojai ištraukė iš tvenkinio, esančio už 500 metrų nuo namų.

Telšių pareigūnai ketvirtadienio pavakarę patvirtino, kad ikiteisminis tyrimas dėl mirties priežasties nustatymo perkvalifikuotas į ikiteisminį tyrimą dėl nužudymo.

Nors plačiau šios nelaimės aplinkybių policijos pareigūnai nekomentuoja, neatmetama versija, kad mergaitė galėjo būti nužudyta. Nors pareigūnai teigė negalį to patvirtinti, tačiau prasitarė, kad dėmesys nukreiptas į mergaitės artimuosius.

Neoficialiais duomenimis, ant mergaitės kūno, ištraukus ją iš tvenkinio, rasta smurto žymių. Pareigūnai ieško nusikaltimo įkalčių ir jau atliko kratą daugiavaikės šeimos namuose, kur, kaip įtariama, galėjo būti paslėpti nusikaltimo įrankiai ir mergaitės drabužiai. Vis dėlto panašu, kad su šiuo nusikaltimu bus susijęs kitas asmuo.

taip
2012-09-07 13:28:15
jei is tikro tai ivykde psichikos negalia turintis zmogus, be abejo, turi atsakyti medikai, kurie nustate, jog zmogus sveikas, nes, jei zmogus negavo neigalumo pasalpos, vadinasi ir kompensuojamu vaistu taip pat negavo, kurie kainuoja kosminius pinigus.Bet ar tikrai si mergina ivykde nusikaltima, ar tik surastas atpirkimo ozys, kuris negali apsiginti?
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Beata 2012-09-08 13:14:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
to-dvigubi standartai.
PRITARIU.
Psichiniaos ligoniai neta,pama šiaip sau, tai dar rimtesnės, gylesnės priežastys.
Dėl to reikia LABAI atsargiai elgtis su VISAIS aplinkiniais, tada bus mažiau tų pasichinių ligonių. psichinis ligonis, juk tai-dvainė liga.
Retai kada ji įgimta. O dėl vaikų žiaurumo su gyvūnais KALTI tik TĖVAI, kurie NENORI (ir neretai patys tokie žiaurūs) išaiškinti vaikui nuo pirmų SĄMONINGŲ jo gyvenmo dienų, jig NEGALIMA skriausti gyvūnėlius, jiems IRGI skauda, jie dar silpnesni, mažesni. Juos galima tik globoti, padėti, bet NSKRIAUSTI. Tik paskutiniai NIEKAI gali skriausti GYVŪNĖLIUS-1000 kartų PADORESNIUS, GERESNIUS už dvikojus padarus.
Beja, už VISUS nusikaltimus prieš gyvūnėlius VISADA ateina Dangaus atpildas, dažniausia-tuo pačiu-ant gyvūno kankintojo vaikų, nes Dangui -VISI vaikai-ir žmogaus ir gyvūno.
SUSIMĄSTYKITE apie tai VISI.

Ir tėvai turi auklėti vaikus, jog NEVALIA tyčiotis (juoktis)iš vaikų, senelių, invalidų (ir psichinių) ir gyvūnų.
Mylėti nebūtina, bet NESITYČIOTI, NESKRIAUSTI-BŪTINA, kad paskui nebūtų tokių nelaimų vaikams.......
GEROS dienos VISIEMS :)   ATSAKYTI
Pasipiktinusi 2012-09-08 11:21:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Buvo pripazinta sveika ir pasalpos buvo nutrauktos... Va tokioj valstybeje gyvenam - tegul pavojinga ligone ganosi tarp zmoniu ir zudo, svarbu nei vienas centas is valstybes kisenes lai nenukrenta. Cia tik tu debilu kurie ignoravo jos liga kalte.   ATSAKYTI
as 2012-09-07 17:44:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kaip gali psichai taip lengvai laisvėje ganytis?!?? Išpjaus, išgalabys visus aplinkui-ir ką, nepakaltinami!
   ATSAKYTI
Skaitytoja 2012-09-07 16:56:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kazkoks briedas parasyta. Kas meluoja, o kas sako tiesa, neaisku. Vienur parasyta, kad mergaite rasta pluduriuojanti mazoj baloj, kur anksciau ten plaudavo masinas. Ir visiskai negili, kad net katinas ten nenuskestu. Kitur jau(sitam straipsny), kad mergaite istrauke narai. O labiausia man bjauru, kad iskart
itarimai krito ant tevu.Cia norejo padaryt tevus antra Bruzaite-Jonaitiene? Kazkas baisaus. As pasiurpus del sito baisaus nusikaltimo. Bet padarys ta merga psichiskai nepakaltinama ir tuom viskas baigsis.
.   ATSAKYTI
dvigubi standartai 2012-09-07 16:51:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Pastebejimas: kai zmogus suserga sirdies liga, plauciu uzdegimu etc - visuotine uzuojauta. Susirgti smegenu liga, kai protas drumsciasi, yra pats baisiausias dalykas zmogui kas tik begali nutikti: tai prilygsta mirciai. Tiesiogine prasme. Kaip gi tada reaguoja paprasti zmogeliai? Idomiai, labai savotiskai, svelniai kalbant - prasideda patycios! Uzuojautos ivykus tokiai tragedija (arba uzgimus su tokia begaline nelaime) paprastai buna nulis. Galima suprasti vaikus - dar minkstas protelis, nesupranta kitu butybiu kancios (is cia vaiku ziaurumas, pvz. gyvunu kankinimas etc.), bet suaugusiam zmogui toks bukumas sunkiai atleidziamas. Tuo labiau, kad is ju vaikai mokosi.
Gaila mergytes: matyt pasijuoke is tos ligones, o ta sureagavo, kaip ir galima tiketis, liguistai. Psichikos ligoniai neturetu taip laisvai ganytis, jiems reikalinga rimta prieziura, demesys ir gydymas. Reikalingas ypatingas demesys visom prasmem, o kai to nera, ivyksta kartais nelaimes, tai neisvengiama.
Ir ner ka apkaltinti.   ATSAKYTI
taip 2012-09-07 16:27:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
mano akim ziurint, labai greitai daromos teisesaugos isvados ir ne tik sioje byloje-tai senolis ne ta mergaite parsiveda namo, suprask, supainiojo vardus, tai kitos mergaites senelis apkaltinamas alkoholizmu, nors nevartoja alkoholio, o dabar surasta kaltoji, nors dar neaisku, ar tikrai tai padare ji ir visa tai skelbiama i eteri.O gal tai pedofilai, nors nera ju klano?    ATSAKYTI
di 2012-09-07 16:14:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
kazkaip netikiu   ATSAKYTI
to di 2012-09-08 02:17:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kam įdomu tikiu tu ar ne??? Čia ne religija, kad tikiu ar netikiu. Dievu gali tikėti arba ne. Čia žmonės burtais neužsiima, o atlieka tyrimą, renka įkalčius, apklausia, vertiną įrodymus, ekspertų išvadas ir vadovaujasi faktais, o ne tikiu netikiu. Visą laiką bus tokiu kurie tikės ir tokių kurie netikės.  
Jau pabodo... 2012-09-07 15:39:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Grazinam mirties bausme Lietuvon!   ATSAKYTI
manęs neįtikina 2012-09-07 15:25:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kiek supratau dėl psichikos sutrikimų dar tik bus tiriama,o jau apkaltinta ir diagnozuota..Kokie gi jos motyvai buvo žudyti šį vaiką?Šitiek metų gyveno viename name,niekam neužkliuvo,o čia bac ir sugavo 7-metę, lengvai surišo jai rankas ir kojas,o ta tylėjo nes būtų girdėję šauksmą kiti to namo gyventojai....Tada nunešė į tvenkinį nes mergaitės pėdų šuo nesuuodė,ir įmetė į tvenkinį.....Paskui,ne tėvai,bet ji pirmoji susirūpino mergaitės dingimu....Tada visi puolė ieškoti....,o kai mergaitė tą naktį namo neparėjo ,tai nepasigedo....Gal pas tetą...,gal kur kitur....Lyg tetai negalima buvo paskambinti ir paklausti ...   ATSAKYTI
Andrius 2012-09-07 15:18:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
"Teismo medicinos ekspertai iškėlė versiją, kad Skaistės K. mirties priežastis – uždusimas, tačiau jie dar tikslina, ar mergaitė buvo pirma buvo pasmaugta ir nuskandinta, ar atvirkščiai" - kaip čia atvirkščiai gali būti?

Ot rašytojai...   ATSAKYTI
Ai, kam 2012-09-07 15:39:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nu tipo gal ją nuskandino, o po to pasmaugė ;DD O gal jie turi omeny, kad gal mergaitė nuskandino ar pasmaugė savo užpuolikę... Nu jo, filosofinis klausimas  
agne 2012-09-07 18:42:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O TAIP KAD GALEJO BUT IMESTA GYVA IR UZDUSUS-NUSKENDUS JAU VANDENIJE....NES VANDENIJE NUSKESTAM PIRMIAU NEGALINT IKVEPT ORO O TAI BANNDANT PADARYT I PLAUCIUS PRITEKA VADENS TAI GAUAS KAD UZDUSIMAS VANDENIJE KITAIP PASKENDIMAS....  
Sofija 2012-09-07 13:32:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nors ir psichiniai,bet be priežasties nepuola,matomai buvo mergina vaikų erzinama.Priežiūros pašalpa labai reikalinga,nes prižiūrint ligonį žmogus negali dirbti.Kad reikia medikus "tepti",tai aišku kaip du kart du.O,kad didelis neįgaliųjų skaičius,daug sveikų turi susiveikę neįgalumus,o tikri neįgalieji turi įrodinėti,kad serga ir damokėti.taip pat medikai neatsako už savo klaidas,jei atsakytų,mažiau būtų neįgaliųjų.Kas tai per diagnozė'gimdymo trauma'-reiškia gimdymo metu sužalotaskūdikis mano atveju,sūnui po vaistų suleidimo, ištiko šokas,pasekmės:encefalitas, pūlingas meningitas,smegenų vandenė,tromboflebitas,širdies ligos,epilepsija ir t.t.Bausmė daktarei-buvo pasiųsta į pasitobulinimo kursus.Turiu patirties,nes dar dirbu su tokiais žmonėmis,jie elgiasi taip ,kaip aplinkiniai su jais elgiasi.O jeigu pažiūrėsime statistiką,kasdien vyksta nusikaltimai daromi" protingųjų".   ATSAKYTI
taip 2012-09-07 13:28:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
jei is tikro tai ivykde psichikos negalia turintis zmogus, be abejo, turi atsakyti medikai, kurie nustate, jog zmogus sveikas, nes, jei zmogus negavo neigalumo pasalpos, vadinasi ir kompensuojamu vaistu taip pat negavo, kurie kainuoja kosminius pinigus.Bet ar tikrai si mergina ivykde nusikaltima, ar tik surastas atpirkimo ozys, kuris negali apsiginti?   ATSAKYTI
onaiskaimo 2012-09-07 13:20:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tai kas dabar atsiprašys šeimos???????????. Juk buvo skubama pranešti, kad jie įtariami, kad daugiavaikė - suprask, pakaltinami   ATSAKYTI
Apmaudu 2012-09-07 12:49:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Psichinę negalią nustatyti yra visai nesunku, bet jei gydytojui neduosi už dokumentų paruošimą tai negaliai nustatyti (tai yra rekomendacija slaugai ir t.t.) tai ir negausi, tokia mūsų šalis. O Telšiuose tai visai ne nuostabu- švogerių kraštas. O pašalpa aišku nuo nelaimės neapsaugos, bet suteiks galimybę rūpintis ligoniu, nes išgyvent šiais laikais sunku. Kainos kosminės, dirbt reikia. Jei dirbi, kaip tu pasirūpinsi tuo ligoniu. Taigis...
Užuojauta mergaitės artimiesiems.   ATSAKYTI
to: "Lobizmas 2012-09-07 11:38:22" 2012-09-07 12:41:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
jeigu imsis griežtų priemonių prieš psich. ligonius - tuomet tarp tų kuriuos tos priemonės palies tu būsi pirmasis. o ką tu psich. ligoni pasakysi apie "teisėtvarkos bendruomenėje" esančius pidpedus ir jų izoliavimą?    ATSAKYTI
Senjora 2012-09-07 12:20:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Užuojauta artimiesiems. Aišku, kad nusikaltėliui nuosprendį paskelbs teismas. Tačiau jei pasitvirtins įtarimai ir paaiškės, kad po Vyriausybės taupymo programos imta taupyti ir nedarbingumo lygio nustatyme ar atsakys valdininkai? Juk net mano gerbiamas seimo narys Veselka pasakė, kad Lietuvoje labai didelis neįgaliųjų skaičius. Ėmėme mažinti. Amputavus koją žmogus tampa sveiku ir darbingu, o psichinio ligonio nedarbingumo lygį nustatyti dar sunkiau. O gal ponai valdžioje, pas mus medicininis aptarnavimas labai žemo lygio, kai daromos klaidos ir tiksli diagnozė nustatoma pavėluotai?   ATSAKYTI
? 2012-09-07 12:37:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
norit pasakyti, kad jei tai psichinei mokėtų pašalpą tai to nebūtų įvykę? Nes iš teksto aišku, kad ji nebuvo gydoma, o tik gaudavo neįgalumo pašalpą.  
forenas 2012-09-07 12:17:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Nemokamai 50$ žaisti pokeriui..
Žaisk pokeri iš tikru pinigu nieko neinvestaves.

Adresu: pokersuns.com   ATSAKYTI
Siaubas 2012-09-07 12:14:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
žiauru, kai tokie dalykai vyksta   ATSAKYTI
Bronius 2012-09-07 11:46:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Gal lengviausia apkaltinti negalintį apsiginti ir baigti tyrimą padėjus pliusą,   ATSAKYTI
Lobizmas 2012-09-07 11:38:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Panasu kad pagaliau psichushkiu klientams des apynasry ir baigsis ta tolerastija kai su psich.ligoniais tariamsi ar juos izoliuoti   ATSAKYTI

Top Video

Policininką nužudžiusio vyro žmona: jis sirgo depresija, bet daug metų nesigydė
DABAR RODOMA
Policininką nužudžiusio vyro žmona: jis sirgo depresija, bet daug metų nesigydė
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Narkevičius – vėl įvykių sūkuryje: Trakų rajone sustabdytas keliuko remontas kelia daug klausimų
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Skaičiai gąsdina: per karantiną 11400 į septintą dešimtį įkopusių asmenų neteko darbo
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Žada masinį tyrimą dėl Covid-19: aiškinsis, kokį imunitetą sugebėjome įgyti
DABAR RODOMA
Farai. Klaipėdoje BMW lėkė tarsi viesulas: taranavo automobilį ir išrovė medį
DABAR RODOMA
„Pasikalbėkim #IŠNAMŲ“ su Zuokiene apie savanorystę COVID-19 židinyje ir nemalonų vyro akibrokštą
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Nausėda gimtadienį sutiko Nidoje, keturių žvaigždučių viešbutyje
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Lietuvoje savaitgalį – susirgimų koronavirusu šuolis
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Egzaminai prasidės birželio 22 d.: aiškėja tvarka, kaip jie vyks
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Koronaviruso židiniai plečiasi globos namuose: sergančiųjų daugėja Antaviliuose, Širvintose
REKLAMA
Valdas Sutkus (nuotr. stop kadras)
Teismas atmetė prokurorų prašymą suimti Lietuvos verslo konfederacijos prezidentą Valdą Sutkų. Anot prokuroro, Sutkus kaltinamas kyšininkavimu ir prekyba poveikiu taip pat ...
Šiauliuose į nelegalias automobilių lenktynes per karantiną susirinko daugiau nei 1 tūkst. žmonių (nuotr. stop kadras)
Policijos departamentas kreipėsi į Savivaldybių asociaciją dėl bendradarbiavimo ir priemonių organizavimo, siekiant užkardyti nelegalių lenktynių organizavimą. Pastaruoju metu ...
Valdas Sutkus atvežtas į teismą (Fotobankas)
Trečiadienį teismas neleido suimti Lietuvos verslo konfederacijos prezidento Valdo Sutkaus. Generalinė prokuratūra trečiadienį kreipėsi į Vilniaus apylinkės teismą ...
Į teismą atvestas Valdas Sutkus (nuotr. Broniaus Jablonsko)
Galimos korupcijos byloje sulaikytas Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas Valdas Sutkus įtariamas gavęs kyšį iš Lietuvos bankų asociacijos prezidento Manto Zalatoriaus ir ...
STT  (nuotr. Fotodiena.lt)
Korupcijos byloje antradienį sulaikytas ir „Šiaulių plento“ generalinis direktorius Juozas Aleksa. Tai BNS trečiadienį patvirtino Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) atstovė ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų