Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius priėmė JAV verslininkų ir filantropų Billo ir Melindos Garesų fondo atstovus ir perdavė nuoširdžiausią padėką už paramą Lietuvos bibliotekoms.

„Vyriausybės ir Lietuvos žmonių vardu dėkoju Jūsų fondui ir jo finansuojamos programos „Pasaulinė biblioteka“ projekto komandos žmonėms bei koordinatoriams, kurių nuoširdžios pastangos prisidėjo prie šio reikalingo projekto sėkmės. Jūsų fondo parama padeda Lietuvos bibliotekas paversti šiuolaikiniais bendruomenių komunikacijos centrais ir suteikia galimybes kiekvienam piliečiui naudotis moderniomis technologijomis bibliotekose“, – susitikimo metu sakė premjeras A. Kubilius.

Didžiausio pasaulyje paramos fondo kūrėjams skirtoje oficialioje padėkoje pažymima, kad „Billo ir Melindos Gatesų fondo veikla Lietuvoje dar kartą įrodo, jog sutelkus dėmesį į konkretų tikslą, savo darbe vadovaujantis novatoriškais sprendimais, įveikiamos visos kliūtys ir suteikiamos galimybės geresnei žmonių gyvenimo kokybei“.

REKLAMA

1997 metais Billo ir Melindos Gatesų fondas pradėjo vykdyti Pasaulio bibliotekų programą, kuria siekiama kompiuterizuoti įvairių pasaulio šalių viešąsias bibliotekas ir suteikti žmonėms nemokamą prieigą prie interneto.

Lietuvoje fondas veiklą pradėjo 2006 m. ir kartu su Pasaulio bibliotekų programos partnere, informacinių technologijų bendrove „Microsoft“ mūsų šalies bibliotekų kompiuterizavimui skyrė paramos bei dovanojo programinės įrangos už daugiau kaip 50 mln. litų.


Rašyti komentarą...
l
laikas
2012-06-08 13:35:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
straipsni susitvarkykit - "Billo ir Melindos Garesų"
Atsakyti
0

T
Tomas J.
2012-06-08 13:43:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš taip pat dėkoju Bilui Geitsui už gražų poelgį ir vietoje balsas.lt atsiprašau jį kad "Balsas" leidžia sau iškraipyti pavardę: vietoje GEITSAS rašo GARESAS.
("Kubilius priėmė JAV verslininkų ir filantropų Billo ir Melindos Garesų fondo atstovus")
Atsakyti
0

d
dasa
2012-06-08 14:22:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
jo kompiuteriai bei įranga atėjo, tačiau labai jau greitai nusidėvėjo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų