naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Masinė avarija Švenčioniu rajone: krašto kelyje susidūrė net šeši automobiliai, dėl avarijos ilgam uždarytas eismas. Ant kojų sukelti ir gelbėtojai, jie vadavo prispaustą vieną vairuotoją.

Masinė avarija Švenčioniu rajone: krašto kelyje susidūrė net šeši automobiliai, dėl avarijos ilgam uždarytas eismas. Ant kojų sukelti ir gelbėtojai, jie vadavo prispaustą vieną vairuotoją.

REKLAMA

Tai vaizdai iš pasienio ruožo ŠvenčioniŲ rajone. Netoli sienos kelyje esančiame krašto kelyje Vilnius–Švenčionys–Zarasai, prie Pavoverės susidūrė net šeši automobiliai. Apie masinę avariją prie posūkio į Pamerionis pranešta prieš vidurdienį, apie pusę dvylikos. Labiausiai sumaitotas nuo kelio nulėkęs „VW Passat“

Į įvykio vietą atsiųstos gausios gelbėtojų pajėgos, taip pat ir medikai, buvo pranešta apie nukentėjusius žmones, taip pat vienas jų buvo prispaustas. Atvažiavę gelbėtojai iš VW ištraukė jauną vairuotoją. Pirminiais duomenimis, jam lūžo koja.

Gelbėtojams teko nukirpti dureles, tik tada pavyko ištraukti VW vairuotoją. Anot žmonių, vyras buvo sąmoningas. Medikai vyrą skubiai išvežė į ligoninę. Kiti į eismo įvykį patekę žmonės patyrė sumušimų, tačiau rimčiau nesužeisti, jų vežti į ligoninę neprireikė. 

REKLAMA

„Greičiausiai, kad lenkė kažkas tai, pažeidė taisykles išvažiavo į priešpriešinę. Man atrodo tas va. – Būtent VW greičiausiai ir lenkė? Labai tiksliai negaliu pasakyti, nes aš labai toli nežiūrėjau. Aš tik pamačiau, kad šita mašina lekia, apsisukinėja ir į mane. Tai, kiek galėjau, padaviau, bet vis tiek šoną užkabino“, – kalbėjo vairuotojas.

REKLAMA

Tačiau aiškėja, kad kaltas visai ne „VW Passat“ vairuotojas. Kiti vairuotojai tikina, kad jis nieko nelenkė, o autobusiukas „Opel“ išslydo į priešpriešinę, kai ties posūkiu į Pamerionis kiti priešais autobusiuką važiavę automobiliai stabdė.

„Aš su opeliu vivaro važiavau, normaliu greičiu važiavome, priešais kažkaip pristabdė gal keturios mašinos, pilnai vos nesustojo. Stabdėm, bet niekaip nestojo. Ir užnešė. Ir po to neaišku. Pirmą užkliudėm „Touran“. Po to į mus dar atsitrenkė kitos“, – kalbėjo kitas vairuotojas.

REKLAMA

Susidūrus kelioms mašinoms dar kai kurios tiesiog nusuko į griovį, kad neatsitrenktų į susidūrusias mašinas. Kelininkai teigia, kad šis kelias buvo valytas. Avarija įvyko greičiausiai todėl, kad nesilaikė saugaus atstumo – esant sudėtingoms vairavimo sąlygoms reikia laikytis tolėliau nuo priekyje važiuojančiųjų.

Rajoniniai keliai išlieka slidūs, ypač mažesni yra pilnai užpustyti ir sunkiai išvažiuojami, todėl geriausia būtų atidėti keliones bent iki rytdienos.

Dėl šios avarijos kelias buvo visai uždarytas kelioms valandoms, automobiliai nukreipti per kaimo keliuką.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų