("News Bridgepix" nuotr.)

("News Bridgepix" nuotr.)

Lietuvos prezidentas Valdas Adamkus pasirašė įstatymą dėl Energetikos ministerijos įsteigimo. Savo sprendimą šalies vadovas motyvavo tuo, kad būtina efektyviau prižiūrėti elektros energetikos rinką. Kita vertus, jis teigė stebėsiąs, ar valdančioji dauguma tikrai vykdys savo pažadus.

Šalies vadovas priėmė šį sprendimą, nes yra įsitikinęs, kad energetinio saugumo iššūkių akivaizdoje Lietuvai reikalinga už energetikos politiką atsakinga institucija. Vyriausybė ir ministras pirmininkas Andrius Kubilius asmeniškai užtikrino prezidentą, kad Ūkio ministerijos pagrindu kuriamos naujos struktūros veiklai nereikės papildomų biudžeto lėšų ir nebus plečiamas biurokratinis aparatas, teigiama prezidento spaudos tarnybos išplatintame pranešime.

REKLAMA

„Lietuva yra pagrįstai kritikuojama dėl nesugebėjimo savo ūkyje pritaikyti šilumą taupančių technologijų – lėtai apšiltinami daugiabučiai namai, neefektyviai naudojama energija, sudaroma daugybė kliūčių alternatyviai energetikai plėtoti“, - teigia V. Adamkus.

Dėl šių priežasčių, šalies vadovo nuomone, yra prasminga steigti Energetikos ministeriją, nes nauja institucija būtų atsakinga už strateginius Lietuvos uždavinius - kuo spartesnį elektros tiltų į Lenkiją bei Švediją tiesimą ir naujos atominės elektrinės statymą.

Prezidentas jau šiemet iš naujos ministerijos laukia konkrečių rezultatų – politinio sprendimo dėl elektros kabelio tiesimo į Švediją ir konkrečių elektros tilto Lietuva–Lenkija statybos darbų bei baigti derybas su regiono partneriais dėl naujos modernios atominės elektrinės statybos.

„Tikiuosi, kad dabar Ūkio ministerija savo veiklą pirmiausia nukreips verslo saulėtekiui skatinti, o ne jį aptarinėti, kaip buvo iki šiol. Verslui mažins biurokratinę ir administracinę naštą, kuri ypač slegia ir riboja smulkiųjų verslininkų  iniciatyvas“,  – sako šalies vadovas.

Prezidentas Vyriausybei priminė, kad šiuo visuotinio taupymo metu naujos institucijos įkūrimas neturi tapti pretekstu gausinti valdininkiją, pradėti ministerijų perkėlimus ar pavadinimų kaitaliojimus.

V. Adamkus pabrėžia, kad Energetikos ministerijos steigimas yra išskirtinis atvejis, kuriam pateisinti turi būti naikinamos neefektyviai dirbančios ar funkcijas dubliuojančios institucijos.

REKLAMA

„Pasirašau šį įstatymą, nes noriu tikėti Vyriausybės atsakingumu įgyvendinant sunkmečio įveikimo programą ir jos pažadais, tarp kurių yra ir skubiai priimtų įstatymų abejotinų nuostatų taisymas, - sako prezidentas V. Adamkus. -   Atidžiai stebėsime Energetikos ministerijos veiklą, ar pasitvirtins valdžios žodžiai – nė vieno papildomo lito iš valstybės piniginės.“

Sukėlė didelius ginčus

Opoziciniai socialdemokratai buvo prašę prezidento vetuoti naujos ministerijos steigimą. Anot jų, toks veiksmas didins biurokratiją bei valstybės išlaidas, tačiau neprisidės prie Lietuvos žmonių gerovės. Be to, kaip pabrėžia opozicija, konservatoriai tarsi patys abejoja, jog jų paskirtasis Ūkio ministras Dainius Kreivys pajėgus susidoroti su energetikos iššūkiais. Taip pat pabrėžiama, jog be energetinių klausimų Ūkio ministerija esą nelabai ir turėsianti ką veikti.

Tuo tarpu konservatoriaus Andriaus Kubiliaus vadovaujama Vyriausybė, paskelbusi totalinio taupymo vajų, ir toliau tvirtino, kad Energetikos ministerijos steigimas valstybės biudžetui papildomų išlaidų nekainuos. Be to, anot konservatorių, Lietuvos laukiantys energetiniai iššūkiai yra tokie rimti, jog juos priimsiančiam asmeniui bus reikalingas ministro statusas. Čia minima ir elektros jungčių, ir naujos branduolinės jėgainės statyba, radikalių žingsnių renovuojant būstus poreikis.

Be kita ko, konservatoriai nuolat pabrėžia, kad ligi šiol valstybę esą valdė energetikai, o nuo šiol būsią atvirkščiai. Žinoma, kad dar vienas iš konservatorių motyvų kurti ministeriją yra siekis atsikratyti Ūkio ministerijos sekretoriaus Aniceto Ignoto, kuravusio ten energetiką, ir jo komandos įtakos. Su šia pavarde siejamas ir buvusios Vyriausybės prastumtas, daug įtarimų dėl neskaidrumo sukėlęs projektas LEO LT. Tiesa, nėra aišku, ar konservatoriai - net ir įsteigę ministeriją - ryšis iš esmės peržiūrėti projektą, kurį daugelis ekspertų, politikų ir žiniasklaidos vadina „amžiaus afera“.

REKLAMA

„Tvarkietis“ Valentinas Mazuronis, paklaustas, kaip vertina tai, kad V. Adamkus palaimino Energetikos ministerijos steigimą, atsakė trumpai: „O ko dar tikėtis iš tokio prezidento“, ir numojo ranka.

Ar įvyks mainai - V. Greičius už ministeriją?

Be kitų aplinkybių, Energetikos ministerijos steigimą stabdė ir nesibaigianti kova dėl Lietuvos Aukščiausiojo Teismo (LAT) pirmininko Vytauto Greičiaus likimo. Prezidentūra ir koalicijos partneriai - Tautos prisikėlimo partija, anot pranešimų, - spaudė konservatorius, kad šie pritartų LAT vadovo atleidimui iš pareigų.

Tiesa, prezidento patarėjas Lauras Bielinis nebuvo linkęs komentuoti panašių spėjimų ir paliko juos „tiems, kas vadovaujasi suokalbių teorijomis“. Vis dėlto dar praėjusių metų pabaigoje, po to, kai šios kadencijos Seimas pratęsė buvusios kadencijos kolegų politiką ir jau kelintą kartą neleido prezidentui atleisti kadenciją baigusio LAT vadovo, - ministerijos steigimo klausimas buvo atidėtas.

Prie V. Greičiaus klausimo Seimas turėtų grįžti vasario mėnesį. Tikėtina, jog dar bus nemažai spėlionių ir spekuliacijų dėl to, ar konservatoriai neaukoja LAT vadovo dėl ministerijos steigimo.

..........

Kandidatu į energetikos ministro postą konservatorių lyderis ir premjeras Andrius Kubilius yra įvardijęs „Žinių ekonomikos forumo“ kūrėją, ūkio ministro visuomeninį konsultantą energetikos sektoriaus klausimais,  buvusį UAB „DocLogix“ vadovą Arvydą Sekmoką.

Apie tai - LNK žinių videoreportaže.

ANDRIUS
2009-01-23 12:06:15
LATVIJOS PREZIDENTAS SUMAZINO MINISTERIJU SKAICIU ,NES JOS PLAUNA PINIGUS , RUSIJOJ IR VISAM PASAULYJ KUR YRA RINKOS EKONOMIKA, JAU IRGI MAZIN.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
reik energingo 2009-01-24 13:35:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tai gal Baukute paskirs vadovaut ,nes jauna DAUG ENERGIJOS TUR.   ATSAKYTI
Netikeliui petrui 2009-01-24 11:57:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nesikabinėk, Čikagietis teisingai parašė.   ATSAKYTI
petras 2009-01-24 10:41:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Cikagieti matyt delfyj nebeleidzia rasineti ,nes raso nesamones ,kad Lietuva griauna kgb ,kuri yra saugumo ptalpose ir dar per kremliaus patiketini Zorge Stoni, Januska.   ATSAKYTI
Ministru remejas 2009-01-23 22:38:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tauta remia ministeriju ikurima, kuo daugiau ministeriju, tuo daugiau darbo Lietuvos zmonems. Neesu Kubiliaus artimas draugas, bet jis teisus savo visais sprendimais.
Labai simboliska kada salia ukio ministerijos, turesime ir energetikos ministerija. Manau prasminga dar butu ikurti atominiu elektryniu ministerija.
Sekmes Kubiliaus vyriausybei.Dirbkite Lietuvos ir jos
pilieciu labui.Tuomet baigsis ,,zydu'' era,tauta prades tiketi jusu darbais.
   ATSAKYTI
Gediminas to 2009-01-23 21:49:50 2009-01-23 22:37:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Dėl ''Gediminui

2009-01-23 21:49:50

nesuprantu, kodel turetume buti pries siuksliu deginima?? Kaip tik as uz, zymiai atpigtu sildymas.''
Gerbiamas pilieti, e , o ar pagalvojote apie kenksmingas medžiagas, apie kurias savo nuomonę pasakė mokslininkai ir kad galimai reikės mokėti daugiau už atliekų tvarkymą, buvau susitikimuose su mokslininkais ir žinau jų nuomonę apie neigiamas savybes , per paiešką internete galima surasti straipsnį, kuriame yra ir mokslininko nuomone apie dioksinus ir kitas nuodingas medžiagas, esu įsittikinęs kad rizikuoti žmonių sveikata NEGALIMA, juk toje vietoje jau yra trys objektai kurie teršia aplinką ir norima neprotingai kišti per prievartą visuomenei dar vieną.
8086 gyventojai pasirašė ''prieš'' šią gamyklą , o ''Rubikonas'' ir valstybinės institucijos ignoravo šiuos parašus ir visuomenės valią , tik dabar reikalai pajudėjo.

   ATSAKYTI
Juzius 2009-01-23 22:22:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Gal pagaliau baigsis vagystes ,apgaule,baigsis visokiausiai ,,otkatai''.Gal,pa
galiau isgyvensim .Sekmes Kubiliaus vyriausybei.Dirbkite Lietuvos ir jos
pilieciu labui.Tuomet baigsis ,,bolseviku'' era,tauta prades tiketi jusu darbais.   ATSAKYTI
Lietuva be prezidento, Lietuva be ateiti 2009-01-23 22:17:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Adamkus prezidentas skirtas deti parasus. Ka padarysi, tokia jo dalia, ka jis gali sugebeti? :) Beja nera ir kitu tinkamu kandidatu i prezidentus.   ATSAKYTI
Gediminui 2009-01-23 21:49:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
nesuprantu, kodel turetume buti pries siuksliu deginima?? Kaip tik as uz, zymiai atpigtu sildymas.   ATSAKYTI
2009-01-23 21:30:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
ar senelis nors suprato kur ta parasa padejo ? ;)   ATSAKYTI
rokas 2009-01-23 20:06:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jokių mainų negali būti. Čia ne turgus. P. Prezidente, prekyba valstybės interesais visiškai nesuderinami su valstybės moraliniu autoritetu. ( bet valstybininku?).   ATSAKYTI
ALYTAUS ENERGETIKAS 2009-01-23 19:58:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
JI BŪTINA.   ATSAKYTI
ministerija 2009-01-23 19:57:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
socdemų visame kabinete nebuvo nei vieno specialisto energetikos klausimais.už dujas lietuva moka brangiausiai pasaulyje.   ATSAKYTI
2009-01-23 19:55:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
to cha cha.Ar tamstelė gyveni mėnulyje ir tik dabar atsibudai.Ūkio ministerija prie socdemų buvo mėnulyje.ten nebuvo energetikos ir energetikos specialistų nereikėjo.ten buvo draugų departamentas savo poreikių tenkinimui.   ATSAKYTI
Cha cha 2009-01-23 19:15:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O kodėl ,,vilčių" nerealizavo jau esantis Energetikos departamentas Ūkio ministerijoje? Naujos sienos nieko nepakeis, o biudžeto lėšų paims. Ir čia protingas ,,krizės" laikotariu sprendimas?   ATSAKYTI
Cikagietis 2009-01-23 18:32:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
0

Aciu LT Prezidentui V. Adamkui uz ryztinguma ir atsakomybe uz Energetikos Ministerijos ikurimo patvirtinima.

LT Energetikos Ministerija gales ivykdyti jai skirtus uzdavinius, jei dirbs tie, kurie nori, kad Lietuvoje butu Europos Sajunga, 3-8 kartus geresnis gyvenimas nei dabar, komunistines nomenklaturos nuskurdintoje Lietuvoje.

Tuomet geros valios zmonems Airija, Ispanija bus Lietuvoje o komunistiine kgb nomenklatura dar turi laiko pagalvoti kam jie dirba: Lietuvai ar rusijai ir nupresti kur apsigyvendinus.

Is kur gali buti pieno, grudu, duju parazitiniu milijonieriu Lietuvoje , jei jie ju negamina o tik apiplesia vargsus zmogeliukus, ukininkus?!

Noreciau, kad butu kitas Istatymas, kuris pradetu tyrima ir kaltes nustatyma, kodel ir kas 10 metu sabotavo Elektros tilta i Lenkiija statyba, zemes ispirkimma, projektavima?

-Kodel buvo ikurtas Leo –lt ( pagal rusu kgb principa “pasilikti isejus” -apjungiant rusu kgb priedangos firmas i kruva) Branduolinam blokui statyti o nebuvo daroma sutartis su stambia Amerikos kompanija pilnam bloko uzbaigimui “iki rakto”, t.y: projektuoti, finansuoti statyba ir statyti, sumontuoti, paleisti ir ijungti i UCTE sistema?
Amerikos kompanijos yra saziningos, pazangiausia technologija, dirba greitai ir pigiai, jos butu puikus pavyzdys Lietuvai kaip isvengti korupcijos.
-Paciu laiku isaiskejo kita Kirkiline mina, t.y rusu kgb priedangos firmu gazprom/gazotekana-achema genialus planas kaip uzgrobti dar nepradeta statyti Suskystintu duju Terminala: be konkurso isteigus mazo kapitalo imone, jai perrasyti Valstybes akcijas!

-Kita Kirkiline mina- Ignalinos AE uzdarymo sabotazas: belikus 11 menesiu iki sustabdymo:
-nei EU skirtu pinigu,
-nei organizaviniu techniniu planu ar darbu!
-Dar kita Kirkiline mina yra Elektrenu elektrines neruosimas kurenti skystu Mazeikiu PKN Orlen kuru o … neafisuojantis rengtasi kurenti Griazprom dujomis t.y noreta dar labiau padidinti Lietuvos priklausyma nuo rusijos.

-Komunistines nomenklaturos 3 milijardu Litu bomba,- LT Biudzeto trukumas, jau issprogdintas, bet Lietuva isgyeno ir isgyvens.
-Kas kaltas?
Pats Kirkilas demaskavosi kad jis atstovauja rusija o ne EU ir NATO Lietuva:
-buvo paskirtas bute, atseit “ Griazprom premjer litvai”
-neslepe, kad turi gerus rysius su kremlin kgb rezidentu Sorge [zorge] Stonys,
-kirkilui tiko (!) rusu kgb agentas januska ir ji apsaugojo savo kabinete kaip “patarejas”. Visiskas panasumas: A. Litvinenko nunuodyjes kgbist “lugovoj” kremlin vadeivos putin, buvo prastumtas i “rusu duma”
-o kodel rusu kgb rezidentas “borisov” dar trinasi Lietuvoje, kada ji iskraustys su rusiskais vertaliotais- kledarais is Lietuvos?

Akivivaizdziai matyti:
-kuo energingiau LT Premjeras A. Kubilius imasi Lietuvos islaisvinimui is rusu energetines nelaisves,
-- tuo zveriskiau juos puola rusu kgb priedangos firmos,
- BNS/ELTA,
- lrtyas,
-delfi,
- respublika bei
- kremlin kgb chuntos agentu vadeliojamos intervencines parcyjos
- paks,
-psych,
-kirkilistai,..
- pajungiami rusu ambasdos neelgalus propagandistai “pissarnia”,
-renkami rusu 5 kolona,
-isdaviku dinastijos palikuoniai paleckai, sustauskai, murzos, ozeliai,
- buve kaliniai Seimo langu dauzymui, suirutei, repetuoja Valdzios uzgrobima.

Lygiagreciai vyksta sliauziamas gazprom/pazotekana BNS/ELTA perversmas, kuriu bustine galetu buti … VSD patalpose (!), nes ten, tarsi rusu kgbist ziurkiu lizdas

Rusu kgb agentu uzgrobta Lietuvos spauda mus kvailina aiskindamos, kad ju paciu organizuotas riauses, atseit “zmoniu nepasitenkinimas Kubiliumi” situacija!
O kaip apkaltinti LT spauda koloboravimu su Kremlin rezimu, riausiu kurstymu, LT visuomenes skaldymu ir priesinimu, jei juos ginsiantys advokatai yra rus kgb agentai ar suruseje stribu palikuonys, prijauciantys 1940-1990 m rusu okupacijai?

Jie pasake – ginsime nemokamai chuliganus: kuo daugiau naminiu teroristu bus laisveje, tuo bus maziau Euripos Sajungos Lietuvoje ir daugiau rusijos!

Todel zaviuosi A. Kubiliaus atkaklumu, vakarietisku darbo principu taikymu, jo erudicija, anglu kalbos mokejimu (Zr per YouTube) ir ypac jo dviem frazemis:

-1.Jei rusija valdo rus kgb, tai kodel Lietuvos VSD negali valdyti Lietuvos?

-2. Iki siol energetine kremlin kgb chuntos mafija valde LT valstybe, nuo siol Valstybe valdys Lietuvos energetika t.y. nukirsim Kremlin kgb ciuptuvus, laidus ir vamdzius.

Prasau bukime vieningi Vakaru dvasia ir paremkime A. Kubiliaus Vyriausybe, kuriai yra skirti didziuliai, neapsakomos svarbos uzdavinai, - Lietuvos kelio i vakarus komunistiniu kliuciu pashalinimas.

   ATSAKYTI
Parankiau be jos tiems, 2009-01-23 18:19:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
kurie supranta, kad pavadinimai ar sienos nieko nereiškia - tik naudoja papildomus pinigus. Jeigu iš tiesų kam rūpėtų energetikos reikalai, nors per šiuos du mėnesius būtų tinkamai dirbęs jau esantis visas Energetikos departamentas su prielipais prie jo. Matyt, problema- tikrai ne ši...   ATSAKYTI
Šiaulių energetikas 2009-01-23 18:01:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
ENERGETIKOS MINISTERIJA REIKALINGA.JĄ REIKĖJO TURĖTI SENIAI,BET KAŽKAM PARANKIAU BE JOS.   ATSAKYTI
Gediminas vilniečiams 2009-01-23 18:00:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Atsiprašau, kad ne į temą, tačiau tai svarbu mums visiems (Visuomenei).
Visuomenė turi teisę kreiptis dėl ”Rubicon group”regioninės buitinių atliekų deginimo gamyklos plano, terminas yra pratęstas, iki šių metų vasario 2 d. Tai ypač svarbu, nes po to gavęs visus pasiūlymus Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamentas priims galutinį sprendimą dėl regioninės buitinių aliekų deginimo gamyklos statybos ar nestatybos. Daug priklauso ir nuo Visuomenės dalyvavimo šiame procese, todėl raginu visus nepatingėti ir parašyti ir išsiųsti žemiau nurodytu adresu, geriau siūlyčiau raštu, papr. paštu su parašu.

Siūlau išplatinti šią informaciją kiek įmanoma daugiau vilniečių, ypatingai, kurie kovoja prieš gamyklos atsiradimą, nes kuo daugiau bus prieštaraujančių nuomonių pateikta ir išsiųsta tuo būtų geriau. Planuojamos komunalinių atliekų deginimo įmonės poveikio aplinkai vertinimo ataskaitą galima rasti Aplinkos ministerijos tinklalapyje (rubrika „Poveikio aplinkai vertinimas”, nuoroda „Esama būklė” - „Informacija apie pateiktą planuojamos ūkinės veiklos PAV ataskaitą”). Visuomenė komentarus, pastabas, pasiūlymus dėl komunalinių atliekų deginimo įmonės poveikio aplinkai vertinimo ataskaitos gali teikti raštu Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento Poveikio aplinkai vertinimo skyriui (A. Juozapavičiaus g. 9) arba elektroniniu paštu [email protected] iki 2009 m. vasario 2 d.
Pasibaigus pasiūlymų teikimo terminui, visuomenės pasiūlymai, komentarai, vertinimai bus papildomai aptarti kartu su visuomene bendrame susitikime.

   ATSAKYTI
Vadybos nėra 2009-01-23 17:50:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Yra tik vaidyba...   ATSAKYTI
JO 2009-01-23 17:24:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Štai šitas žiūrkė ir iškišo savo kreivą snukį-padugnė   ATSAKYTI

Top Video

TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Advokatas prabilo apie liudijimus, ką Pinikas darė prie žuvusios Didžiūnaitytės kūno
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Nušauto policininko šeimą pasiekė piniginė parama: iš viso – kiek daugiau nei 33 tūkst.
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Dėl vietoj dušinių Palangoje išdygusio namo surengta akcija: žmonės atėjo pasiruošę išsimaudyti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Kaimynai sukrėsti dėl pro langą iškritusio ir žuvusio penkiamečio: tėvai vaikais labai rūpinosi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Su oro balionais į audrą patekę dalyviai papasakojo, ką patyrė skubiai leisdamiesi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Punios šilas ir vėl specialistų akiratyje: šile įsisiautėjo kenkėjai
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Vos tik paskelbus sprendimą apie atidaromą sieną, lietuviai patraukė į Lenkiją
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Lietuva dėl Astravo sulaukė paramos iš Lenkijos: žada taip pat nepriimti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Per Kuršių marias kelte plaukę keleiviai sulaukė netikėtos staigmenos
REKLAMA
Rita Tamašunienė (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
Pirmadienį Lietuvos ir Lenkijos vidaus reikalų ministrai pasirašė memorandumą dėl bendradarbiavimo vidaus reikalų srityje.  Memorandume numatomas Lietuvos ir Lenkijos ...
Lenkijos prezidentas Andrzejus Duda ir Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda (nuotr. SCANPIX)
Antrajai kadencijai perrinktas Lenkijos prezidentas Andrzejus Duda Lietuvą laiko strategine partnere, o šalies vadovą Gitaną Nausėdą –  asmeniniu sąjungininku, sako ...
Iki šiol narpliojama ant bėgių žuvusio dvimečio tragedija: ieško, kas kaltas (nuotr. stop kadras)
Policija iki šiol narplioja ant bėgių žuvusio dvimečio berniuko tragedijos Kuršėnuose aplinkybes. Ar nelaimę lėmė vaiką prižiūrėjusių artimųjų neatidumas ar įvykis tiesiog ...
Kuršių Nerijos pusdienis be elektros: poilsiautojų diena virto košmaru, o verslininkai skaičiuoja nuostolius (nuotr. stop kadras)
Be elektros likusi Kuršių Nerija kai kuriems poilsiautojams šią atostogų dieną pavertė košmaru. Vietos verslininkai ne ką laimingesni – dalis jų skaičiuoja nuostolius, nes savo ...
Koronavirusas plinta (nuotr. SCANPIX)
Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) pirmadienį perspėjo, kad greitu laiku nebus galima grįžti prie normalaus gyvenimo, nes per daug valstybių prastai sprendžia koronaviruso ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų