Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Sukiš ir studentus į apgailėtinas vos minimalkę mokančias vietas.Pasityčiojimas iš žmonių netik darbdavių bet ir valstybės vadovų.Patys milijonus vagia o iš bedarbių ir tuos apgailėtinus 200eurų atima
Kur reikia kreiptis?, jai jis dar nėra gavęs?.
Nu atsiprašau, pati esu studentė, nuo pirmos dienos dirbu, verčiuosi per galvą kad tik galėčiau save pati išsilaikyti o dabar visi kurie sėdi bambas išvertę pas tėvus dar ir gaus mokestį už tai? Aš esu be žodžių. Praradus darbą dėl karantino negavau nieko, nes neivienas sodros skyrius nesugebėjo įsileisti visą birželio mėnesį. Bet vistiek sugebėjau vėl atsistoti ant kojų. Tikrai yra geresnių variantų kur galima investuoti šiuos pinigėlius, nes didžioji dalis studentų tuo tik naudosis ir sėdės visą laiką apart to kad eitų kažką daryti.
@Kazyte Jau tik nepykit ant studentų, kurie gaus 42e. Už tokius pinigus nei valgyt mėnesiui neišeina. O dirbant puse etato galima ir už nuomą susimokėt. Be to, sąlyga ir yra, kad išmoka mokama tol, kol studentas susiras darbą, piktnaudžiauti tuo neleis.
@Kazyte Su studentų darbais yra taip- daugelis studentų gali sau leisti dirbti tik 0,5 etato, nes dažniausiai tik toks variantas yra galimas derinant su paskaitų tvarkaraščiu, tai pat dažniausiai studentai dirba nekvalifikuotus darbus už kuriuos gauna minimalų atlyginimą (kaip žinoma, tai dirbant 0,5 etatu gaunamas ~250eur atlyginimas), tai dabar pasakykit kas geriau, ar lankstytis už skatikus ir verstis per galvą, kad gauti tuos 250 eurų, ar geriau tokią pat sumą gauti be jokio vargo ir savo laiką prasmingai investuoti į mokymąsi? :D juokinga.. durnas turbūt nepasinaudotų tokia galimybe, o čia verkšlenti, kad žmonės per lengvai pinigus gauna tai geriau žiūrėkit savo tvarko ir nekiškit nosies į kitų reikalus. Jei patinka arti kaip gyvuliui už tokias sumas tai jums nieks nedraudžia. Kam čia reikia dabar smerkti studentus, kurie gauna tuos pinigėlius.
Nesakyk žmonėms, kad Nemenčine gyvenantys lenkų žmonės, kurie nusipelnė mirti, jūs rasistinis gėjus šūdas.
Nieko gero tas neduoda, nes galiausiai studentas engiamas užimtumo tarnyboje, nes nevisos studijos tam tikru momentu suderinamos su darbu, o birža nepateikia tinkamai suderinamo su studijomis darbo, primigtinai siunčia į darbus, kurių studentas negali dirbti. Reikia tam tikrų pataisų šiame įstatyme, kad bejėgis studentas galėtų apginti savo teises.
Na, kaip visada žurnalistai ieško skaitomimo savo straipsniams, bet pateikia klaidingą informaciją. Ši išmoka darbo paieškos išmoka ir ji skiriama darbo paieškai, o ne studijoms. Teoriškai studentas gali gauti tokią išmoką. Bet praktiškai jis turės priimti darbo pasiūlymą. O koks pasiūlymas gali būti asmeniui, kuris neturi išsilavinimo...tik nekvalifikuoti darbai.
reikejo paskelbti gruodzio 31d ir butu nebereikeja niekam moketi.
@Tai Labai gerai kad padės studentams. Ačiū tokiai gerai valdziai
@Violeta Violeta antrą mėnesį studentėlį įkiš į kokią Girteką kur žmonių žeminimas vyksta.Taip kad nesidžiauk
Na, numesta kaip dramliui rusiška "bambonkė". Mokslas yra sunkus darbas. gal to Lietuvos valdininkai nežino. 1992m LR Konstitucijos pakeitimas ,jos neišaiškinus balsuotojams nuvarė dabartinius studentus į skurdą. Va ir "geri" pakeitimai mokslui ir gydymui... Kuri LR partija apklausė LR piliečius apie tokius pakeitimus, gal laikas keisti LR Konstituciją?
@Petras KO BALSUOJAT O PASKUI VERKET
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų