Vilniuje sužibo iš futbolo kamuolių padaryta eglutė

Prie Vilniaus Akropolio sužibo dar niekur nematyta kalėdinė dekoracija – beveik iš tūkstančio kamuolių sukurta kalėdinė eglė. Kaip pasakoja dekoracijos kūrėjai, vėliau kamuoliai bus panaudoti kilniam tikslui, bus paaukoti likimo nuskriaustiems vaikams.

Eglutė iš futbolo kamuolių (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
12

Lietuvos futbolo federacija prie Vilniaus „Akropolio“ įžiebė dar niekur nematytą kalėdinę dekoraciją – iš 705 futbolo kamuolių sukurtą eglutę.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniuje suspindo eglutė iš futbolo kamuolių

Kaip pasakoja eglutės idėjos sumanytojai, vėliau kamuoliai bus panaudoti kilniam tikslui. Visi dekoracijai panaudoti kamuoliai ir beveik tiek pat akcijos partnerių padovanotų kamuolių atiteks vaikams.

„Po šitos akcijos, po sausio 6-osios, kai eglutė bus nupuošta, (kamuoliai – aut. past.) bus padovanoti vaikams iš socialinių įstaigų visuose Lietuvos regionuose. Vaikų namams, dienos centrams ir panašiai, jiems suteikiant galimybę susipažinti su futbolo kamuoliu ir galbūt pamilti futbolą“, – tv3.lt pasakoja Lietuvos futbolo federacijos Rinkodaros ir komunikacijos vadovė Agnė Rudytė.

Iš viso po visą Lietuvą turėtų būti išskirstyti 1500 kamuolių. Akcija pavadinta „Futbolo Kalėdomis“.

Eglutė iš futbolo kamuolių

Sieks pagerinti rekordą

Kaip sako organizatoriai, ši dekoracija turėtų būti rekordinė ne tik dėl tokio kiekio panaudotų kamuolių. Šios akcijos metu taip pat bus siekiama pagerinti ir aukščio rekordą.

„Bandysime siekti rekordo, kad tai būtų aukščiausia futbolo kamuolių dekoracija“, – komentuoja A. Rudytė.

Dekoracija buvo pastatyta pernakt ir nuo šio penktadienio prie Vilniaus Akropolio žibės iki Trijų karalių.


Rašyti komentarą...
P
Parodija
2020-12-04 17:30:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuvoje futbolo nėra! O daugeliu atvejų - geriau jau jo nebūtų! Todėl tokia akcija būtų pasityčiojimas (antireklama). Gal būt tai kažkokia klaida? Gal būt viskas teisinga tik be sampratos "Lietuvos futbolas"?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų