Lietuviai jau suskubo džiaugtis pirmuoju sniegu: įspūdžiais dalijasi net vaikai

Į Lietuvą atkeliavęs žiemiškas peizažas kaip reikiant nudžiugino tautiečius. Šalies rytuose vietomis žemę padengė storesnis sluoksnis snaigių, o į parkus, miškus suplūdo sniegu besidžiaugiantys vaikai ir šeimos. Tad pridygo senių besmegenių, angelų sniege, o čiuožinėti nuo kalnų jie nenustojo net sniegui ištirpus. Sinoptikai sako, kad artimiausiomis savaitėmis sniego sulauksime daugiau.

Sostinės parkuose – šeimų ir vaikų antplūdis. Kol ant kalno šlaito guli bent kelios ištirpti nespėjusios snaigės, tol vaikai jomis džiaugiasi. Vilniuje pirmasis gausus sniegas išjudino šeimas, ir šios su vaikais nuo ankstyvo ryto pramogauja, čiuožinėja nuo kalnelių.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sniegas Vilniuje

„Labai džiaugsminga, džiaugiasi, iškarto sako: „Tėti roges paimk ir į lauką.“ Nuo kalno čiuožti“, – pasakojo pašnekovas.

„Labai pasiilgę to sniego, to pirmojo. Ir šiaip sniego pasiilgę. Pernai mažai buvo, tai šiemet anksčiau šiek tiek. Labai džiaugiamės“, – teigė kitas.

Džiaugėsi ne tik vilniečiai. Gausesnis sniegas iškrito ir Panevėžio, Utenos, Zarasų rajonuose. Anot sinoptikų, snaigės ilgiausiai išsilaikė rytų Lietuvoje, kaimo vietovėse.

„Sinoptikai ir klimatologai sako, kad artimiausiomis savaitėmis sniego bus daugiau“, – sakė sinoptikas Naglis Šulija.

Tiesa, ar didžiąsias metų šventes sutiksime apsupti sniego, dar neaišku. Prognozės greitai keičiasi, tačiau kol kas Europoje sudarytos prognozės 50-čiai dienų į priekį rodo, jog gruodis bus šiltesnis nei įprasta. Taigi Kalėdas galime sutikti ir be sniego.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų