Nausėda artimiausiomis dienomis susitiks su kandidatais į ministrus

Prezidentas Gitanas Nausėda artimiausiomis dienomis susitiks su kandidatais į ministrus, antradienį informavo šalies vadovo atstovas.

„Seimui šiandien priėmus sprendimą dėl ministro pirmininko, prezidentas artimiausiu metu planuoja susitikti su pateiktais kandidatais ir įvertinti jų tinkamumą eiti šias pareigas“, – antradienį teigė prezidento atstovas spaudai Antanas Bubnelis.

Seimas antradienį pritarė konservatorių atstovės, parlamentarės Ingridos Šimonytės kandidatūrai į premjerės postą.

Ji praėjusią savaitę paskelbė kandidatus į ministrus.

Finansų ministerijos vadovo postą siūloma patikėti Gintarei Skaistei, Krašto apsaugos – Arvydui Anušauskui, Vidaus reikalų – Agnei Bilotaitei, Sveikatos apsaugos – Arūnui Dulkiui, Užsienio reikalų – Gabrieliui Landsbergiui, Socialinės apsaugos ir darbo – Monikai Navickienei, Švietimo mokslo ir sporto – Jurgitai Šiugždinienei, Energetikos – Dainiui Kreiviui, Susisiekimo – Kasparui Adomaičiui, Ekonomikos ir inovacijų – Aušrinei Armonaitei, Teisingumo – Evelinai Dobrovolskai, Aplinkos apsaugos – Simonui Gentvilui, o Kultūros – Simonui Kairui.

I. Šimonytė tuomet nepristatė kandidato į žemės ūkio ministro postą, tačiau antradienį įvardino, kad prezidentui į šias pareigas siūlys buvusią Žemės ūkio ministerijos (ŽŪM) kanclerę Dalią Miniataitę.

Prezidento atstovas taip pat informavo, kad su dauguma šių kandidatų jau susitiko šalies vadovo patarėjai.


Rašyti komentarą...
B
Bus įdomu
2020-11-24 13:59:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Laukiam prezidento sprendimo. Nejaugi patvirtins užlipusius ant alkoholio kamštuko? Gabrieliaus vaiko krikstamotę? Verslininką, 2 milijonus valstybės pinigų skyrusį savo verslui, registruotam 80 metų motinos vardu? Pedofilą,legaliai tvirkinantį dvigubai jaunesnį už save vaiką? Gražuoles, be kompetencijų ir be patirties?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų