Bakas užsipuolė Čmilytę ir jos partiją: turite, kolegos, atgailauti, įrodyti, kad jūs to verti

Seimo narys Vytautas Bakas per pirmąjį Seimo posėdį užsipuolė į Seimo pirmininkes pretenduojančią Viktoriją Čmilytę-Nielsen, piktindamasis, kad ji – teisiamos partijos atstovė. Politiko teigimu, V. Čmilytė-Nielsen negali užimti Seimo pirmininko posto.

Penktadienį į pirmąjį posėdį susirinkęs naujasis Seimas renka Seimo pirmininką ir jo pavaduotojus. Vienintelė kandidatė į parlamento vadoves – Liberalų sąjūdžio pirmininkė V. Čmilytė-Nielsen.

Tačiau V. Bakas iš Seimo tribūnos tvirtino, kad Seimo narė negali būti renkama Seimo pirmininke, mat jos vadovaujama partija teisiama „MG Baltic“ politinės korupcijos byloje.

„Vertinu pretendentės pasiekimus sporte, bet turiu pastabų dėl pasiekimų politikoje. Turime vienintelį kandidatą į Seimo pirmininko postą – aukščiausią valstybės postą parlamentinėje valstybėje. Ir jis siūloma už korupcinius nusikaltimus teisiamos partijos atstovui. <...>

Šiandien mes nuspręsime, kokią skaidrumo kartelę pasiūlysime Lietuvai. Manau, moralinės teisės stovėti šioje tribūnoje daugelis iš čia esančių turi daugiau negu pretendentė, gerokai daugiau. Todėl kviečiu ateiti, kandidatuoti. Mes tikrai surinksime 15 parašų“, – tvirtino V. Bakas.

Jis piktinosi, kad V. Čmilytės-Nielsen išrinkimas sumenkins Seimo moralę.

„Ar jūs suprantate, kad nuo šiol teistos partijos kandidatas į aukščiausius postus atitiks moralios politikos kartelę? Ar norėtumėte, kad žmones bylose teistų teisti teisėjai?

Mano nuomone, toks skaidrumo ir aukščiausių politinės etikos standartų įsipareigojimas reiškia, kad teisiama partija negali užimti ne tik Seimo pirmininko posto, jai negali būti patikėti ministrų postai jūs turite, kolegos, atgailauti, įrodyti, kad jūs to verti“, – sakė V. Bakas.  


Rašyti komentarą...
L
L
2020-11-13 18:40:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pritariu Bakui, kažkas turi paskyti, kad karalius nuogas
Atsakyti
-5

R
Real
2020-11-13 19:06:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šį kartą Bakas šimtą kartų teisus. Liberalai su konservais, matomai, nutarė seimo prestižą nuleisti į kanalizaciją, deja. Ir čia dar ne viskas : Čmilytės tėvas yra KGB rezervistas, vyras užsienietis. Tai ką ji atstovauja ? - manau, kad mažiausiai mūsų piliečius
Atsakyti
-4

V
Vilnius
2020-11-13 19:07:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nepatinka, kad pradedama nuo pjautynių, bet... Na ir šaunuolis Bakas!
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų