Veryga įgėlė Matului: linkėjo neužspringti greitakalbe, šis rėžė atgal

Nors dabartinio Seimo darbo dienos jau suskaičiuotos, politikai vis nepraleidžia progos apsižodžiuoti. Ne kartą Sveikatos reikalų komiteto posėdžiuose susikirtę konservatorius Antanas Matulas ir sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga vėl įgėlė vienas kitam.

Trečiadienį komiteto posėdyje svarstant pakeitimus dėl galimybės paankstinti įstatymo įsigaliojimą tam, kad būtų sudaryta galimybė išplėsti vietas, kur būtų galima skiepyti asmenis sezoninėmis vakcinomis, parlamentarai svaidėsi ne tokiais mandagiais pasiūlymais.

Siūlė „nepaspringti greitakalbe“

Reaguodamas į A. Matulo priekaištus, kad kadencijos metu ne kartą jo su kolegomis teikti siūlymai įteisinti farmacinės rūpybos paslaugas būtų seniai leidę vakcinuoti žmones vaistinėse ir kad ministras neva nepaisydamas teisinių reguliavimų spaudžia skubėti priimti sprendimus, A. Veryga rėžė tiesiai šviesiai:

„Kolegai tik noriu palinkėti neužspringti bekalbant greitakalbe ir prisiminti, kad rinkimai baigėsi. Jau nebėra jūsų auditorijos, kurią jūs tokiu būdu bandydavote kažkuo įtikinti. Nepamirškite, kad kuo ilgiau visas šitas procesas užtuks, jums teks perimti tvarkymąsi su šita situacija ir dirbti. Tai tiesiog gal baikite šitą retoriką, kuri yra niekam nereikalinga ir neproduktyvi. Ir, teisingai, reikia pasižiūrėti datas, kurios yra logiškos, reikalingos, bet, manau, kad šita jūsų retorika, pamirštat, kad rinkimai baigėsi.“

Konservatorius A. Matulas savo ruožtu ministrui neliko skolingas.

„Noriu palinkėti to paties, nes jau atrodo pats užspringai ir užsprangdinai visą valstiečių partiją. kol kas girdi tik pats save ir iki kokios situacijos davedė, nieko taip ir nesiteikė išgirsti“, – komiteto pirmininkės Astos Kubilienės tildomas kalbėjo jis.

Parlamentaras aiškino, kad dabar visi pirkimai, klaidos pridengiami esama pandemine situacija. Apgailestaudamas, kad dabar leisti skiepytis vaistinėse bus galima tik nuo kovo mėnesio, kartu bedė pirštu į neva netikslias formuluotes:

„Ir baikit meluoti. Jūs aiškinamajame rašte parašėte, kad taip bus pagerinta sveikatos priežiūros paslaugų kokybė. Tai jau Teisės departamentas, jo išvadoje, rašoma, kad nepagerins, čia jokio ryšio neturi. Tai baikit vieną dieną tuos klišinius tekstus rašyti teikiant įstatymo projektą, kuris kaip pirminis variantas iš esmės blogina situaciją, bet jūs tekste rašote nukopijuotą tekstą, kad neva pagerins.“

REKLAMA

Susikirto su I. Šimonyte

Portalas tv3.lt primena, kad ką tik ministras viešai apsižodžiavo ir su kandidate į premjeres Ingrida Šimonyte.

Vos spėjo pasibaigti Seimo rinkimai, dabartinių valdančiųjų ir ateinančiosios pozicijos atstovai jau spėjo susikirsti bene svarbiausiu šiuo etapu šaliai klausimu. Konservatorių lyderiams metant kaltinimus, neva duomenys dėl koronaviruso šalyje yra slepiami, ministras Aurelijus Veryga paragino greičiau rasti jo įpėdinį, kad galėtų dabartinę situaciją nušviesti kuo plačiau. Tačiau toks jo pareiškimas vėl susilaukė kritikos, kad taip jis tik nori nusimesti atsakomybę.

Ministras gi į tai vėl sureagavo ir rėžė, kad konservatoriai dar nepradėjo dirbti, o jau meluoja, kad jis neidavęs į TS-LKD frakcijos posėdžius.


Rašyti komentarą...
N
Niuta
2020-10-28 12:04:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taigi nauji išrinktieji didžioji dalis sėdintis seime dabar.Ko stebitės kaip dirbs.Per naujus rinkimus vėl žadės,żadės,źadės...Užburtas ratas.
Atsakyti
-6

I
Irena
2020-10-28 11:54:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lodosi kaip šunys , o kas bus toliau , baisu, o liaudis kentės
Atsakyti
-12

E
Ema
2020-10-28 12:03:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
VISIŠKAI NIEKO gaila man jūsų aklumo. Ką bedarė Veryga blogai ar gerai, komentatoriams nebuvo niekada gerai. Jei siūlydavo imtis griežtesnių priemonių - liaudies puolimas ir komentavimas, kad koronos nėra!... Linkiu gerb Verygai išlikti iki galo tvirtu, nepasiduoti „keikūnams“
Atsakyti
-8

SKAITYTI KOMENTARUS (46)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų