Prie naujo prekybos centro – baisios duobės: gyventojai priversti laužyti savo automobilius

Dėl Pavilnyje statomo naujo prekybos centro širsta gyventojai. Kelias taip stipriai sugadintas, kad važiuojant automobiliu į kelio dangą remiasi automobilio dugnas, o rytais dėl duobių susidaro milžiniškos spūstys. Savivaldybė sako, kad gyventojams tokį kelią kęsti teks nebeilgai, o griovius iškasusi įmonė teigia, kad grioviai jau yra daugmaž sutvarkyti.

Kelias Pavilnyje (nuotr. tv3.lt)
6

Pavilnio gyventojai džiaugiasi Juodajame kelyje statomu nauju prekybos centru „Lidl“.

„Na, gal Lidl’e šitame bus šviežios mėsos, duonos ir daržovių“, – vienoje Pavilnio bendruomenės grupėje komentuoja žmonės.

Kelias Pavilnyje

Džiaugsmą temdo kelias

Tačiau susidaro įspūdis, kad miestas viena ranka duoda, o kita – atima. Dėl statybų buvo stipriai sugadinta kelio danga. Šalia statybvietės buvo išraustas kelias, reikėjo vesti vamzdžius. Vos palijus šalia būsimos parduotuvės atsirado baisios duobės. Gyventojai skundžiasi, kad šitaip gadinami jų automobiliai.

„Gal kas girdėjo, kada gatvėj keturis griovius užtaisys, kur vedė kažką Lidl'ui? Ar trankysimės iki Kalėdų?“ – socialiniame tinkle klausia vienas Pavilnio gyventojas.

Pavilnyje gyvenanti Lina naujienų portalui tv3.lt pasakoja, kad situacija prie naujojo prekybos centro yra tragiška. Kelias yra sugadintas, o dėl itin prastos jo būklės rytais į darbą tenka išvažiuoti anksčiau.

„Nuo rugsėjo mėnesio gyventojai pyksta, kad prikasė griovių ir neina pravažiuoti, susidaro milžiniški kamščiai piko metu“, – pasakoja Pavilnio gyventoja.

REKLAMA

Lina sako, kad iš viso dėl parduotuvės „Lidl“ statybų buvo iškasti net keli grioviai.

„Yra apie dešimt iškastų griovių. Jų normaliai niekas nesutvarkė, užpylė žvyro, bet daug kur jį lietus nuplovė ir duobės dar pagilėjo“, – pasakoja Lina.

Pavilnio gyventojos teigimu, sulig kiekvienu lietumi, grioviai ir toliau didėja, o jais niekas rūpintis nė nesiruošia.

„Praėjusį trečiadienį lyjant lietui iškastus griovius dar labiau išplovė“, – sako Lina.

Lina mūsų naujienų portalui atsiuntė ir nuotraukų. Kaip atrodo iškastas kelias, galite pažiūrėti čia:

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kelias Pavilnyje

Suremontuos iki metų galo

Vilniaus miesto savivaldybė sako, kad dėl kelio būklės ir jo remonto yra atsakingos kelios įmonės. Jas savivaldybė nusamdė darbams atlikti.

„Darbus vykdantis rangovas yra įspėtas nuolat prižiūrėti perkasas ir nesudaryti vairuotojams didelių problemų“, – naujienų portalui tv3.lt komentuoja Vilniaus miesto savivaldybė.

Susisiekus su įmone, atsakinga už vamzdžių klojimą šioje vietoje, jos direktorius Šarūnas Jagminas sako, kad įmonė iškastus griovius prižiūri.

„Kelias daromas, jis juk pats nepasidarys. Reikia pakloti komunikacijas. Praėjusią savaitę buvo labai didelis lietus, o perkasos nėra asfaltuojamos, tai važiuodavome tvarkyti tas duobes, kad tik gyventojai neturėtų problemų. Dabar kai lietaus nėra, viskas susitrombavo, susigulėjo ir turėtų būti viskas gerai, kol užasfaltuos“, – naujienų portalui tv3.lt komentuoja UAB „Stagrema“ direktorius Š. Jagminas.

Š. Jagminas pabrėžia, kad kelio remontas yra savivaldybės reikalas ir sako, kad dėl galutinės kelio sutvarkymo datos reikėtų kreiptis į savivaldybę.

Vilniaus miesto savivaldybės teigimu, naujasis prekybos centras turėtų būti pastatytas iki šių metų galo. Taip pat iki šių metų galo turėtų būti sutvarkytas ir Pavilnio gyventojams daug nepatogumų sukėlęs kelias.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų