Prasideda orų permainos: žengiame į tikrą rudenį, tačiau sinoptikai turi ir gerų žinių

Penktadienį Lietuvoje dangų daug kur dengė nelabai stori debesys, Suvalkijoje kai kur palijo. Artimiausią naktį vyraus debesuotas dangus, bet pasitaikys ir pragiedrulių. Iš pietryčių ims plaukti pavieniai lietaus debesys, todėl iki ryto jau daug kur palis, bet daugiau klius rytiniams šalies rajonams. Žengiame į tikrą rudenį, tačiau sinoptikai džiugina tuo, kad šilumos artimiausiomis dienomis bus šiek tiek daugiau.

Šeštadienį didesnių permainų nebus – iš pietryčių, pietų plauks beveik vientisas debesų apklotas, o jame bus pavienių storesnių debesų iš kurių tai šen, tai ten sulauksime nelabai gausaus lietaus. Vėl daugiau jo bus rytuose.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietingi orai sostinėje

„Kitaip tariant, artimiausią parą orai pasikeis. Ir naktį, ir dieną vyraus debesuotas dangus, pragiedrulių bus mažai. Ir naktį, ir dieną vietomis vis pasitaikys pavienių lietaus debesų, todėl daug kur palis. Tikėtina, kad daugiau lietaus klius rytiniams šalies rajonams. Vėjas pietinių krypčių, juntamas. Oras naktį atvės iki 10–11 laipsnių, dieną bus iki 15–17, prie jūros 18 laipsnių šilumos“, – pasakojo sinoptikas Naglis Šulija.

Šeštadienį prasidėjęs procesas sekmadienį ir pirmadienį įsitvirtins. Oras Lietuvos link keliaus jau iš pietvakarių, vėliau – vakarų. Jis bus daug drėgnesnis nei buvo iki šiol. Vis dažniau pradės lynoti.

Sekmadienį lis daug kur, pirmadienį – vietomis, vėliau kitą savaitę – kasdien vis palis. Tačiau dar bus šilta – sekmadienį vyraus 20–22, pirmadienį – 18–20, kai kur iki 21 laipsnio šilumos. Nebus vėsu ir vėliau.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų