Vilniuje motina primušė savo 7-metį sūnų

Policijos pareigūnai informuoja, kad rugsėjo 26 d. apie 16 val. 30 min. Vilniuje, Žygimanto Liauksmino g., moteris (gimusi 1982 m.) smurtavo prieš savo sūnų (gimusį 2013 m.).

Smurtas artimoje aplinkoje. Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Broniaus Jablonsko)

Įtariamoji pristatyta į policijos komisariatą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo. Už tai gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki 2 metų.


Rašyti komentarą...
P
Pensininkė
2020-10-01 09:14:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Yvairių vaikų yra..Mūsų kieme trys berniukai 7-8 metų įsikibę laužo krūmus ,apsiginklavę pagaliais vaiko kates.Pasakiau jiems,kad negražu taip elgtiO vienas man atsakė eik n....ui sena p......da ir tavę užmušim..Man tai kas ,aš nuėjau.Bet tėvai kentės..
Atsakyti
0

N
Nemoka pamokyti vaikų.....
2020-10-04 15:34:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Galėjo ir stipriau užmušti pavyzdžiui: su diržu, išmesti per langą, smaugti, pagardinti peiliu įvykdyti dujų nuotėkį, sudeginti jį, pakarti, uždusinti, nunuodyti, paskandinti, nušauti, nuelektrinti su 30 000 voltų, sulaužyti kojas ir rankas, sumušti, aš taip visada baudžiu savo vaikus kad pasimokytų, jei gauna blogą pažymį ar neklauso, tas prakeiktas berniūkštis pats kaltas yra... Tai va...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų