Už dvylikametės išprievartavimą nuteistas JK lietuvis: „Ji man sakė, kad jai 18“

Jungtinėje Karalystėje dėl dvylikametės mergaitės išprievartavimo Londono pietrytinio South Norwoodo rajono parke nuteistas lietuvis.

Už dvylikametės išprievartavimą nuteistas JK lietuvis: „Ji man sakė, kad jai 18“

Nusikaltimas buvo įvykdytas 2017 metų rugpjūčio 10 d., praėjus kelioms dienoms po to, kai vyras su mergaite ėmė susirašinėti vienoje pokalbių svetainėje. Ketvirtadienį, rugsėjo 17 d., 42 metų Andrius Styra dėl šio nusikaltimo buvo Croydono karūnos teismo nuteistas kalėti devynerius metus.

Teismui buvo pranešta, kad lietuvis su mergaite ėmė susirašinėti „E-Chat“ pokalbių svetainėje rugpjūčio 6 d. po to, kai mergaitė savo dvyliktojo gimtadienio proga gavo naują telefoną. Mergaitė, kuri apibūdinama kaip „itin pažeidžiama“, o taip pat ir A. Styra apsikeitė žinutėmis su „seksualinėmis užuominomis“, nurodyta teismui.

Vėliau A. Styra su mergaite, kurios tapatybė dėl teisinių priežasčių negali būti atskleista, susitarė rugpjūčio 10 d. susitikti Brickfields Meadow, South Norwood. Mergaitė, kuriai dabar yra 15 metų, pasiėmė šunį ir mobilųjį telefoną ir pirmą kartą susitiko gyvai su lietuviu.

„Prokuratūra pažymi, kad turėjo būti akivaizdu, kad auka yra labai jauno amžiaus asmuo“, – nurodė prokurorė Claire Harden-Frost.

Teismui buvo pranešta, kad A. Styra nusivedė mergaitę laiptais iki požeminės perėjos, kur „ant jos užlipo“ ir „nutraukė jai kelnes“. Jis tuomet lietė rankomis jos krūtis ir išprievartavo ją. Po vyro poelgio mergaitę supykino.

Netrukus po to telefonu paskambino mergaitės tėvas, kuris „jautė, kad kažkas nutiko“, todėl atėjo jos pasitikti. Kai jis atėjo, jis pastebėjo, kad dukra neseniai verkė, ir matė nueinantį A. Styrą. „Jis sušuko jam, tačiau atsakovas toliau ėjo, – sakė prokurorė. – Jis taip pat taisėsi drabužius.“

REKLAMA

Vėliau buvo iškviesta policija, o mergaitė nugabenta į ligoninę. Ant mergaitės drabužių ir jos burnoje buvo aptikta A. Styros sėklos.

Sulaikymo tą patį vakarą metu lietuvis policijai sakė: „Ji man sakė, kad jai 18 metų“.

Vyras buvo apkaltinas išprievartavimu ir seksualiniu užpuolimu.

Lietuvio advokatas teisme pažymėjo, kad anksčiau jis nebuvo teistas. Be to, jo klientas „nuoširdžiai gailisi“. „Jis nėjo tą vakarą susitikti manydamas, kad susitinka su vaiku. Jis negalėjo paaiškinti, kodėl padarė tai, ką padarė. Jis sutinka, kad pasielgė netinkamai, ir dėl to gailisi“, – sakė advokatas.

Už išprievartavimą lietuviui buvo skirti devyneri metai kalėjimo, o už užpuolimą – ketveri. Bausmės buvo subendrintos.


Rašyti komentarą...
N
Nesveikas
2020-09-22 03:32:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jop, nepasisekė kad JK nuteistas. Butu Lietuvoj prievartaves dar ir zubus išmušės tai būtų baudą kokia sumokėjęs ir į laisvę paleistas... Pas mus labai humaniška teisėsauga...
Atsakyti
0

S
Saulius
2020-09-21 22:24:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gaidy kastruot
Atsakyti
0

A
Absurdas
2020-09-22 08:28:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuvos budulis
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų