Artimiausiomis dienomis dangumi ritinėsis saulė: lietaus debesims prasibrauti nepavyks

Bus šilta, saulėta ir malonu. Aktyvi ciklono dalis susitelkusi ties Skandinavija ir į valias ją laisto, tačiau Baltijos regione ir Vidurio Europoje vyraujanti aukšto slėgio sritis lietaus debesims neleis prasibrauti į mūsų platumas.

Laisvalaikis sostinėje (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

Pietuose – Viduržemio jūros regione – kitas ciklonas, tad Katalonijoje bei Kretoje palis, O Italijoje bus apniukę. Tuo tarpu Paryžiuje šils iki 27-nių, Berlyne iki 24-rių šilumos. Londone ir Varšuvoje laipsniu kitu vėsiau. Rygoje rytoj įdienojus 20-imt, o Maskvoje – tik 15 laipsnių šilumos.   

Lietuvoje anticiklonas lems sausus orus, jie primins vasarą. Rytoj nelis. Naktį ir rytą vietomis rūkas. Vėjas naktį silpnas, oro temperatūra nuo 6 iki 14 laipsnių šilumos.

Dieną Vidurio ir Rytų Lietuvoje bus giedra, saulėta. Žemaitijoje bei pajūryje tikėtinas mažas debesuotumas. Pūs silpnas pietvakarių vėjas. Dieną oras sušils iki 17–20-ties laipsnių.

Pajūryje naktis bus gerokai šiltesnė negu Vilniuje, dieną atvirkščiai  – Rytų ir Pietų Lietuvoje kiek šilčiau negu kituose regionuose.

Antradienį nelis. Naktį kai kur rūkas. Temperatūra naktį nuo 9 iki 14, dieną  nuo 18 iki 22 laipsnių šilumos. Visoje šalyje dangumi ritinėsis saulė.

Panašūs – šilti, malonūs ir saulėti orai numatomi ir trečiadienį. Ir tądien jie bus dar kiek geresni – ir naktį, ir dieną keliais laipsniais šilčiau negu antradienį.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų