Sunku ir patikėti: moteris butą pardavė už juokingą sumą

Laidoje „TV Pagalba“ – šokiruojanti istorija apie tai, kaip galima netekti savo namų. Sūnus savo mamą rado apleistame, svetimame bute, o jų pačių būste jau šeimininkauja netikėti svečiai. 

Aidas pasakoja, jog visą gyvenimą gyveno bute Kybartuose dviese su mama. Sykį išvykęs uždarbiauti į Marijampolę vyras sulaukė netikėtos žinios, jog jų butas parduotas. Esą ligota mama butą pardavė būdama neblaivi. 

„Tie čigonai kažką pažadėjo jai, kad ateis, padarys remontus. Neturi jokio absoliučiai dokumento, kad būtų notariškai užtvirtinta ar kažkas. Nebent ji pati to nepamena“, – stebisi sūnus.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Moters namus išviliojo sukčiai

Aido mama Marytė teigia, jog iš tos dienos, kai perrašė butą svetimiems žmonėms, nelabai ką pamena. Kai atsipeikėjo, jau su visais savo daiktais sėdėjo skylę primenančiame bute. 

„TV Pagalba“ kreipėsi į Kybartų seniūną Romą Šunoką, kuris pasidomėjo esama situacija ir išsiaiškino, kad butą Romų tautybės šeima užgrobė visiškai neteisėtai. 

„Buvo bandoma kažkas daryti, bet neaišku kas, bet buto jūs dar nepardavėte. Jūsų butas vis dar yra jūsų, todėl galite drąsiai kviesti policiją, laužti duris ir grįžti ten gyventi. Jūs tikrai savo butą turite“, – po skambučio notarei patvirtino seniūnas.

Ar iš tiesų buvo pasinaudota šio žmogaus būkle ir išviliotas butas?

Laidos ištrauką žiūrėkite siužete, esančiame straipsnio pradžioje. 

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
T
Tvarka
2020-09-05 09:19:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nebandykit skriaust romų verslinykų. Oi atsiruks, oi atsirugs. Gal kartais policija padės iškrapštyt iš seimo sarašinius, užgrobusius seimą ?
Atsakyti
-2

P
Pasiulymas
2020-09-05 10:08:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pirmiausia isblaivykite,o po to rodykite visai Lietuvai.Tokiu auku Lietuvoje apstu.
Atsakyti
-1

A
Airidas
2020-09-05 09:39:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Verk zertva
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų