Į Lietuvą leido atvykti užsieniečiams: daugiausiai atvykėlių – iš Ukrainos

Vyriausybė trečiadienį leido į Lietuvą atvykti keliasdešimčiai užsieniečių iš Ukrainos, Baltarusijos, Jungtinių Valstijų, Rusijos.

Lėktuvai (nuotr. Fotodiena.lt)

Vyriausybė trečiadienį suteikė išimtį, leidžiančią atvykti 31 ukrainiečiui vykdyti kelto surinkimo ir elektros darbus įgyvendinant „Smiltynės perkėlos“ užsakymą.

Taip pat Ministrų kabinetas leido atvykti Jungtinių Valstijų pilietei su sužadėtiniu Lietuvos piliečiu, Brazilijos pilietei, atvykusiai kurti startuolį ir šiuo metu įstrigusiai oro uoste. Medicininės įrangos ekspertas iš Baltarusijos Vyriausybės leidimu galės tvarkyti įrangą Šiaulių ligoninėje.

Taip pat leista atvykti baltarusei susituokti su Lietuvos piliečiu, ukrainiečiui – susituokti su Lietuvos piliete, dar vienam ukrainiečiui su jį lydinčia moterimi – atlikti skubią medicininę apžiūrą po širdies operacijos. Keturi ukrainiečiai galės atvykti kurti startuolio.

Leidimai duoti ir Izraelio pilečiui – ryšių su visuomene ir komunikacijos įmonės atstovui iš Rusijos, verslo vadovų konferencijos pranešėjui iš JAV, moteriai iš Baltarusijos savanoriauti vienuolyne.

Dėl koronaviruso pandemijos Į Lietuvą draudžiama atvykti užsieniečiams iš trečiųjų šalių, išskyrus kai kurias išimtis, taip pat jei gaunamas atskiras Vyriausybės leidimas.


Rašyti komentarą...
E
Eddyy
2020-08-26 22:51:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kažkoks marazmas.... Debiliskumas kažkokie koholom ir zydosam leidimai y Lt ebilu Respublika Lt piliečiams is uk korontinacija... Lt daunai atsibuskit...
Atsakyti
0

P
Punch
2020-08-27 01:22:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kitaip ir negali buti,kol uz nugaru isakyneja grybas. Juk chocholai yra jos geriausi draugai. Siuo metu kirsina baltarusija ir nori ten isigyti tokiu pat draugu. Lietuviai von is lietuvos ,chocholai - welcom in my country.
Atsakyti
0

z
ze..tvos
2020-08-26 23:37:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visiskai pritariu ze...tvos valdzioje
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų