Panevėžio rajone vairuotojui nepasisekė: avarijos kaltininkas tiesiog nuvažiavo

Susidūrimo su priešais nosį išlindusiu automobiliu vengęs vairuotojas pakliuvo į nepavydėtiną situaciją, kilo avarija, mašina vertėsi ant stogo ir liko gulėti sumaitota, o kelią pastojęs kaltininkas tiesiog nuvažiavo.

Panevėžio rajone netoli Smilgių kaimo 24-erių vilnietis tik per plauką išvengė stiprių sužalojimų, nors jo automobilis „Volkswagen Polo“ visiškai sumaitotas.

Ant stogo mašina apvirto kilus avarijai ties sankryža su nusukimu į Pakruojį. Esą kliūtį jam sukėlė iš šalutinio kelio prieš pat nosį išvažiavęs vairuotojas:

„Viskas įvyko labai greitai, kuomet važiavau nuo Šiaulių kelio ir pilka mašina, nepamenu markės, išsukinėjo iš šalutinio kelio net nesustojus prie STOP linijos ir ji užkišo visiškai man prieš nosį kelią ir tada aš bandžiau išvengt susidūrimo, išvažiavau į kelkraštį ir dėl to nuvažiavau nuo kelio."

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Panevėžio rajone vairuotojui nepasisekė: avarijos kaltininkas tiesiog nuvažiavo

Automobilio nesuvaldęs vairuotojas iš pradžių iščiuožė į priešpriešinio eismo juostą, laimė, tuo metu nebuvo sunkiasvorių mašinų, kurios, kaip ir šiuo metu žemės ūkio technikos, šiame kelyje nuolat pilna.

Po patirto šoko kiek atsipeikėjęs vairuotojas dar prisiminė, kad kai ropšėsi iš sumaitotos mašinos, matė, kad avarijos kaltininkas trumpam stabtelėjo kelkraštyje. Bet, matyt, supratęs, ką padarė, spruko.

„Smūgis buvo nežmoniškas, bet, ačiū Dievui, viskas man pačiam gerai. Pabėgusi mašina visiškai nieko, tik sustojo kelkrašty ir pamačiusi, kad viskas gerai, nuvažiavo. Pasiteirautų, ar man viskas gerai, tai kažkaip liūdna šitoj vietoj, kad tokie žmonės sąmoningumo neturi", – stebėjosi vairuotojas.

REKLAMA

Nors „Volkswagen“ vairuotojas per avariją nenukentėjo, jo mašina sugadinta nepataisomai. Negana to, iš streso jis neįsidėmėjo jam užkišusios pilkos mašinos numerių ir, jei neatsiras avarijos liudininkų, teks susitaikyti su nuostoliais. Ir dar susimokėti 5 eurų baudą.

„Ką galima patarti. Jei žmogus neįsidėmėjo valstybinio numerio, gal jis įsidėmėjo ant automobilio esantį tam tikros įmonės logotipą, pavadinimą ar kitą išskirtinį ženklą, kur galima nustatyti, kam priklauso automobilis. Ir trečias variantas, jeigu žmogus nepamatė to automobilio, tegul pabando įsidėmėti iš priekio atvažiuojantį automobilį, kuris galbūt matė tą visą eismo įvykį, ir tada būtų galima apklausti tą vairuotoją ir pasiaiškinti", – komentavo Kelių eismo policijos atstovas Einis Kudžma.

Vis dėlto vaikinas neketina nuleisti rankų ir viliasi, kad avarijos kaltininką pavyks nustatyti. Mat šioje kelio atkarpoje iškart prasideda sektorinis greičio matuoklis.


Rašyti komentarą...
X
X
2020-08-11 20:38:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Uzuojauta nukentejusiam man irgi buvo ,kad lengdamas sunkvezimis mane kabino ir nesustojes nuvaziavo isto streso irvi numeriu net nemaciau laime kad nenjlemiaunuo kelio ir rimciau nesudauziau masinos ...poto nusipirkau vaizdo rehistratoriu....
Atsakyti
0

K
Komentator
2020-08-15 13:05:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taigi FB atsirado liudininkų: pilkas senas CR-V. Vyras prie vairo, mergšė šalia
Atsakyti
0

S
Specas
2020-08-11 22:24:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuvoj neteisingai moko vairuot.Mokomosios masinos vazineja 40 km greiciu,po to toki vairuotoja ir lenkia sunkvezimis.Vokietijoj mokinis turi iskart vaziuot normaliu greiciu,trecioj dienoj jau var o i greitkeli.Geras vairuotojas turi numatyt,kad zioplys isvaziuoja is salutinio.Tas pats dedasi ir su policininkais.Juk Vilnuj du ekipazai susidure mieste,tai koks ju paruosima?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų