Renginyje Kaune sąlytį su užsikrėtusiais galėjo turėti apie tūkstantį žmonių: kviečia pasidaryti koronaviruso testus

Renginyje „Kitokie pasikalbėjimai su Egidijumi Dragūnu“ „Adform kiemelyje“ Kaune, kurio darbuotojams nustatytas koronavirusas, galėjo dalyvauti apie tūkstantis žmonių, jų sąlytis vertinamas kaip mažos rizikos, antradienį pranešė Kauno miesto savivaldybė.

Koronavirusas (nuotr. Scanpix)

„Nacionalinio visuomenės sveikatos centro atstovai informuoja, kad „Kitokių pasikalbėjimų“ renginio dalyviai, žiūrovai priskiriami prie mažos rizikos asmenų, nes vakaras vyko atviroje erdvėje“, – pranešė Kauno mero atstovas spaudai Tomas Jarusevičius.

Šiems asmenims rekomenduojama sekti savo sveikatos būklę artimiausias 14 dienų ir kreiptis į karštąją liniją 1808 registruojantis profilaktiniam ištyrimui dėl koronaviruso. Tai ypač svarbu pajutus peršalimo simptomus.

Savivaldybės duomenimis, atkreipti dėmesį į savo sveikatos būklę turėtų ir tie, kurie rugpjūčio 3–6 dienomis lankėsi „Adform kiemelyje“. Be to turima duomenų, kad vienas užsikrėtusiųjų rugpjūčio 4, 5 ir 8 dienomis taip pat dirbo restorane „Piano Piano“, taip pat esančiame Kauno Rotušės aikštėje.

Antradienį pranešta, jog koronavirusas nustatytas keturiems „Adform kiemelio“ darbuotojams.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prašo nuo rugpjūčio 3 dienos ir vėliau šiame bare besilankiusius asmenis kreiptis dėl individualaus rizikos vertinimo telefonu 8 618 79984 (darbo valandomis) arba elektroniniu paštu [email protected]

Per praėjusią parą iš viso patvirtinta 18 naujų užsikrėtimo atvejų. Iš viso Lietuvoje koronavirusu susirgo 2283 žmonės.

Šiuo metu koronaviruso infekcija tebeserga 510 asmenų, pasveiko – 1679.

Nuo COVID-19 mirė 81 asmuo, dėl kitų priežasčių mirė 13 užsikrėtusiųjų.  


Rašyti komentarą...
S
Saulius
2020-08-11 18:54:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bausti ir teisti kaip nusikaltėlius Verygas Skvernelius ,Razmuvienes leidusius nekontroliuojamai privežti iš užsienio užsikrėtuisu žmones..Kai jau privežė pilną Lietuvą ,visus pakrasčius pridaugino- tada jau kontrolę daro.Viskas apgalvota- Verygai jau vėl reikia užpirkinėti milijonus prasukinėt per tarpininkus -kaukes ,testai baigiasi??Tik gal jau kita pavaduotoja tą organizuos???Veryga gal jau vėl uždarinėja ligonines poliklinikas o gydytojus paleidžia dykaduoniauti ir dar užtai moka???
Atsakyti
-2

J
Jo
2020-08-11 19:20:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip pat ir rinkimai ant nosies, ateis zaliukai valstieciai kaip gelbetojai.
Atsakyti
-1

J
Javol
2020-08-11 18:21:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pyyypt , gaujos pyyypt ,rinkimai ne už kalnų
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų