Mažylio gimdymo namai stabdo darbą dėl Covid-19 susirgusių darbuotojų

Po po, kai COVID-19 infekcija buvo diagnozuota P. Mažylio gimdymo namų slaugytojai, šiandien įstaiga paskelbė apribojanti veiklą ir nukreipia gimdyves į kitą ligoninės skyrių.

Kauno klinikinė ligoninė (nuotr. stop kadras)

„Kauno klinikinės ligoninės filialas P. Mažylio gimdymo namai šiuo metu apribojo savo veiklą. Situaciją stebi infekcijų kontrolės specialistai, imtasi visų reikiamų priemonių užtikrinti personalo ir pacienčių saugumą dėl koronaviruso diagnozės trims darbuotojams.

Kol įstaiga neatnaujino savo veiklos, kviečiame jos pacientes, kurioms artėja gimdymo laikas, atvykti į Kauno klinikinės ligoninės Akušerijos ginekologijos skyrių. Čia visos palatos - tiek mokamos, tiek nemokamos – yra vienvietės su galimybe likti artimajam“, – tokia informacija ligoninė pasidalino „Facebook“ paskyroje.

Portalas tv3.lt primena, kad liepos 30 d. pranešta, jog vienos P. Mažylio gimdymo namų operacinės slaugytojos COVID-19 testas yra teigiamas. Darbuotojai testas atliktas vykdant epidemiologinį tyrimą dėl galimo kontakto ne darbo metu su kitu susirgusiu asmeniu už įstaigos ribų – slaugytoja dalyvavo savaitgalio ekskursijoje, kurioje, kaip vėliau paaiškėjo, buvo ir sergantis COVID-19 asmuo.


Rašyti komentarą...
A
As
2020-08-07 17:40:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kam jie svarstys nes jiem neynauda
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų