Dėl Panevėžyje peiliu užpulto vaikino policija prašo visuomenės pagalbos

Ketvirtadienio vakarą Panevėžyje, Statybininkų gatvėje, užpultas ir peiliu sužalotas jaunuolis.

Policija (nuotr. Broniaus Jablonsko)

Užpuolimas namo kieme įvyko apie 23.30  val., praneša Policijos departamentas.

Nepažįstamas vyras su aštriu daiktu užpuolė ir sužalojo jaunuolį, gimusį 2000 m. Nukentėjusysis dėl pjautinių–durtinių žaizdų paguldytas į ligoninę.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasikėsinimo nužudyti pagal LR BK 22 str. 1 d., 129 str. 1 d.

Penktadienį Panevėžio policija išplatino pranešimą, kuriame prašo visų, ką nors žinančių apie šio įvykio aplinkybes ar buvusių netoli įvykio vietos nurodytu laiku (mačiusių įvykį, girdėjusių, pastebėjusių kitų asmenų keistą ar įtartiną elgesį, vaikščiojusių ar vedžiojusių šunis ir pan.) kreiptis į Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnus telefonais 8 700 62 367, 8700 62 374 arba skambinti 112.

„Gal rugpjūčio 6 dieną, 23–24 valandomis važiavote Statybininkų g., Dariaus ir Girėno g. ar netoliese automobiliu, kuriame yra vaizdo registratorius? Jūsų pateiktas įrašas gali būti labai vertingas, prašome susisiekti su mumis telefonais 8 700 62 367, 8700 62 374 arba pateikti vaizdo įrašus el. paštu [email protected]“, – rašoma Panevėžio policijos išplatintame pranešime.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų