Pradedamas populiacijos tyrimas: netrukus gyventojai sulauks kvietimų tirtis

Antradienio vakarą Vilniaus universiteto Medicinos prodekanas profesorius Vytautas Kasiulevičius pasidalijo žinia, kad jau netrukus bus pradedamas populiacijos tyrimas, kurio metu bus siekama išsiaiškinti, kokia dalis žmonių yra persirgusi koronavirusu to nė nejausdami. 

Greitieji testai (nuotr. stop kadras)

„Atostogų keliavimo malonumą derinti su darbu padeda profesorius Mindaugu Stankunu. Jo vadovaujami LSMU, VU bei šešios asmens sveikatos priežiūros įstaigos SAM užsakymu Lietuvoje pradeda atsitiktinį seroepidemiologinį Covid-19 testavimą šešiuose Lietuvos miestuose: Kaune, Klaipėdoje, Tauragėje, Ukmergėje, Vilniuje ir Zarasuose.

Gyventojus pasieks laiškai su pakvietimais ir tuomet nurodytu kvietime telefonu bus galima užsiregistruoti COVID-19 tyrimui“, – skelbia profesorius.

Dar birželio viduryje naujienų portalo tv3.lt žurnalistės kalbintas Lietuvos sveikatos mokslų universiteto prorektorius profesorius Kęstutis Petrikonis teigė, kad gyventojams bus išsiųsta 21 tūkst. kvietimų dalyvauti populiacijos tyrime. 


Rašyti komentarą...
N
Ne ne
2020-08-04 19:58:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Niekada nesitirsiu ir nekaisios man kazkokiu testu is Kinijos.
Atsakyti
-17

N
Nuomonė
2020-08-04 19:55:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
DNR rinkimas? Pradėkit nuo verygžudžio, galit ir visą kraują išpompuot tautos vardu.
Atsakyti
-12

L
Lina
2020-08-04 19:58:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kasiulevč nenori kartais tautos špygos į nosį? Koks jis profesorius, jei tokias nesamones neša?! Vilko diplomas paa jį jau kišenėj.
Atsakyti
-15

SKAITYTI KOMENTARUS (47)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų