Antroji Jūros šventės diena: policija džiaugiasi žmonių sąmoningumu

Klaipėdoje antroji Jūros šventės diena. Skirtingai nei vakar, šiandien nelyja, šviečia saulė, tad žmonių kur kas daugiau. Nors renginio organizatoriai džiaugiasi, kad šventės dalyviai sąmonIngi ir nesibūriuoja, vis dėlto to išvengti nepavyksta. O štai policininkai patenkinti, kad šiais metais švęsti gali ir jie – pareigūnai neužfiksavo jokių muštynių ar bėdas keliančių girtuoklių.

Pasak policijos atstovės, džiaugtis pareigūnams priežasčių yra ne viena. 

(74 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jūros šventė Klaipėdoje

„Iš tikrųjų priežasčių yra ne viena. Viena jų – daugelis galvoja apie savo sveikatą. Ir nėra to didelio noro grūstis ir spaustis minioje žmonių. Dar vienas labai svarbus faktorius yra oras, nes praeitą savaitę mes turėjome žymiai daugiau svečių Klaipėdos mieste ir daugiau registravom pranešimų“, – teigia Klaipėdos policijos atstovė Rasa Bekežienė.

Kad žmonių mažiau nei ankstesnėse šventėse, pastebi ir klaipėdiečiai bei miesto svečiai. Tiesa, vieniems to trūksta, o kiti kaip tik džiaugiasi:

„Kaip visada jų yra, galėtų ir daugiau būti.“

„Nedaug žmonių visai. Kaip anksčiau būdavo. Taip viskas labai gerai.“

Ieškantys ką pamatyti sustoja ties Danės upe. Čia šiandien vyksta Drakonų valčių lenktynės. Jose gali dalyvauti tik neprofesionalūs irkluotojai . O jos taip pavadintos, nes valčių priekiuose galvas tiesia drakonai. Šis renginys imituoja drakonų kovas ir į Lietuvą atkeliavo iš Kinijos. Irklavimo ritmą palaiko būgnininkas.

Tiesa, ne visur uostamiestyje – šventinė nuotaika ir kvapai. Būrelis klaipėdiečių surengė piketą prie įmonės „Grigeo Klaipėda“. Žmonės piktinasi, jog bendrovei atnaujinus veiklą, nuo teritorijos, kurioje ji įkurta, vėl ėmė dvokti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų