Žuvo trys „Vilniaus vandenys“ darbuotojai: įtariama, kad išsiskyrė pavojingos dujos

Antradienį Vilniaus rajone, Tuščiaulių kaime, vykdydami gręžinio valymo darbus žuvo trys bendrovės „Vilniaus vandenys“ darbininkai. 

Žuvo trys „Vilniaus vandenys“ darbuotojai: įtariama, kad išsiskyrė pavojingos dujos (nuotr. Broniaus Jablonsko)
16

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Vida Šmigelskienė tv3.lt patvirtino, kad pranešimas apie nelaimę Nemenčinės rajone esančiame kaime buvo gautas 9.22 valandą. 

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Vilniaus vandenų“ darbuotojai

Ugniagesiai iš keturių metrų gylio šulinio ištraukė tris vyrus. Du jau buvo mirę, trečiasis dar rodė gyvybės ženklus, tačiau jo atgaivinti nepavyko.

Anot V. Šmigelskienės, žemės ant šulinyje buvusių vyrų nebuvo užgriuvusios, mirties priežastis tikslinama.

Pirminiais duomenimis, gręžinyje galėjo susidaryti sieros vandenilio dujos – tai yra bespalvės, labai nuodingos, degios dujos.

Bendrovės „Vilniaus vandenys“ Komunikacijos skyriaus vadovė Renata Saulytė-Smalskė teigė, kad šiuo metu bendrovės vadovybė vyksta į įvykio vietą:

„Iš tikrųjų, dar nieko nežinome. Mus pasiekė žinia prieš pusvalandį. Reiškiame užuojautą žuvusiųjų artimiesiems. Įmonė suteiks visokeriopą pagalbą jų šeimoms. Kol kas nėra aišku, kaip galėjo įvykti tokia tragedija.“

Vilniuje žuvo trys „Vilniaus vandenų“ darbuotojai

Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja tv3.lt patvirtino, kad žuvo 51-erių, 53-jų ir 65 metų vyrai.

Įvykio vietoje dirbantis TV3 žurnalistas pasakojo, kad šulinys buvo tikrinamas specialiu prietaisu ir šis nerodė, jog yra pavojingų dujų. Vienas darbuotojas nusileido tvarkyti vandentiekio, atsuko vamzdį ir, tikėtina, pradėjo eiti sieros vandenilio dujos. Nuo jų greitai apalpstama. Bet jis dar spėjo pasikviesti pagalbą, į šulinį sušoko dar du darbuotojai ir jie taip pat apsinuodijo. Per raciją jie sugebėjo išsikviesti kitą ekipažą. Bet kai atvyko pagalba, jau buvo per vėlu.


Rašyti komentarą...
d
dujos
2020-07-21 13:19:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
labai gaila
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų