Narkevičius: konfliktas su Kelių direkcijos vadovu dirbti nepadeda

Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius sako, kad konfliktas su Kelių direkcijos vadovu Vitalijumi Andrejevu dirbti nepadeda, tačiau kol kas neatsako į klausimą, ar neketina jam neįtinkančio vadovo nušalinti.

Jaroslavas Narkevičius (Irmantas Gelūnas/Fotobankas)

„Jis nepadeda, be abejo, jis nepadeda, nes mes turime kalbėti ir apie tų planų realizavimą, turime kalbėti apie strateginių tikslų ir numatytų darbų koordinavimą, be abejo, turime koncentruotis į tą reorganizavimo laiką, kad nesutrukdytų vykdomiems iššūkiams, kurie yra didžiuliai“, – BNS ketvirtadienį sakė susisiekimo ministras.

Paklaustas, ar neketina nušalinti ministerijai pavaldžios įstaigos vadovo, kurį, be kita ko, kaltina politikavimu, J. Narkevičius atsakė miglotai.

„Mes dabar koncentruojamės ties darbais ir kiekvienas vadovas turi suvokti, kad ypatingai šitos įstaigos laikotarpis yra sudėtingas, nes liko nepilni du mėnesiai, kada reikia atlikti reikalingus reorganizavimo darbus“, – teigė J. Narkevičius.

„Darbo eigoje viskas yra, reikia dirbti“, – perklaustas pridūrė jis.

Susisiekimo ministras anksčiau ketvirtadienį dėl kelių remonto apkaltino V. Andrejevą politikavimu, melavimu ir ministerijos reputacijos žeminimu.

REKLAMA

Kelių direkcijos vadovas šiuos pasakymus atmeta ir tvirtina, kad konflikto su ministerija nėra.

„Mes tikrai nepolitikuojame, manau, kad nėra jokio konflikto, tuo esu įsitikinęs“, – ketvirtadienį žurnalistams sakė V. Andrejevas.

Seimas gegužės pabaigoje leido pertvarkyti Kelių direkciją iš biudžetinės įstaigos į valstybės įmonę.  


Rašyti komentarą...
t
taigi
2020-07-02 18:26:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
cia kaip su karbauskiu neitinka visi kurie priestarauja nesutinka arba kritikuoja narkevic nori valstybes pinigus taskyti pagal savo ir bendrapartieciu norus skirti juos ten kur palanku o ne ten kur labiausiai reikia o jeigu kazkas priestarauja turi buti pasalintas nuo situ reikalu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų