Pavojingas įvykis kelyje – treninguoti asmenys savavališkai sustabdė automobilį

Vairuotoją papiktino savavališkas kito automobilio ekipažo elgesys. Neprisistatę asmenys, dėvėję kasdienius drabužius, blokavo kelią, apžiūrinėjo sustabdytos transporto priemonės vidų, priekaištavo, kad vairuotojas nesustojo iškart. Situaciją užfiksavęs žmogus įtarė, kad susidūrė su pasieniečiais ir piktinosi jų savivale. Patys pasieniečiai tikina, kad nieko bendro su užfiksuota situacija neturi ir ragina kreiptis į policiją.

Naujienų portalo tv3.lt skaitytojų atsiųstame vaizdo įraše matyti, kaip jokių skiriamųjų ženklų neturintis automobilis blokuoja kelią. Priešais važiuojanti transporto priemonė tai padidina, tai palėtina greitį ir taip neleidžia pravažiuoti už jos važiuojančiam autobusiukui.

Vėliau vaizdo įraše matyti, kaip priešais važiuojantis automobilis sustoja, iš jo išlipa keli vyrai civiliniais drabužiais, šalia sustoja dar vienas nežymėtas automobilis.

Išlipęs iš automobilio asmuo neprisistato, klausia vaizdo įrašo autoriaus, ką jis veža, į klausimus, kas jie tokie, asmenys neatsako. Jie atidaro autobusiuko duris, apžiūri jo vidų.

„Ko iškart nesustojai?“ – klausė autobusiuko vidų apžiūrinėjantis vyras.

„Ką aš žinau, kas jūs tokie, ko jūs stabdot“, – atsakė vaizdo įrašo autorius.

Vyrai kaltino autobusiuko vairuotoją, kad jis bėgo, tačiau jis paaiškina, kad važiavo normaliu leistinu greičiu. Jis klausė, ar jį sustabdę asmenys yra pareigūnai, pastebi, kad pareigūnai turėtų parodyti pažymėjimus.

REKLAMA

Galimi pareigūnai susėda į savo automobilius ir nuvažiuoja toliau.

Vaizdo įrašą atsiuntę skaitytojai spėjo, kad tai Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai. Žmonės stebėjosi, kodėl pareigūnai neturi jokių skiriamųjų ženklų, pažeidžia Kelių eismo taisykles ir savavališkai elgiasi.

Vaizdo įrašą įvertinęs VSAT atstovas spaudai Giedrius Mišutis naujienų portalui tv3.lt tvirtino, kad įraše asmenys tikrai nėra pasieniečiai.

„Su treningais, kedais, nežymėtos mašinos…. Absoliučiai nieko bendro su pasieniečių tarnyba šie asmenys neturi“, – tvirtino VSAT atstovas.

G. Mišučio teigimu, VSAT pareigūnai vaizdo įraše matomų veiksmų neatlieka. Pasak jo, pasieniečiai privalo būti su uniformomis, tarnybiniai automobiliai pažymėti skiriamąja simbolika. Jei pasieniečiai stabdo automobilį, anot G. Mišučio, jie tam naudoja garsinius ir šviesos signalus, sustabdę būtinai prisistato, parodo pažymėjimą.

VSAT atstovo tvirtinimu, tarnyba taip pat gavo šį vaizdo įrašą, jį siuntusį žmogų patikino, kad tai tikrai ne pasieniečių veiksmai. G. Mišutis vaizdo rašo autorių ragina kreiptis į policiją.

Situacijos vaizdo įrašas:


Rašyti komentarą...
B
Butina perduoti Policijai..
2020-06-10 12:42:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas cia bebutu,kad kazkokie " pareigunai' be spec.unuformos,be asmens tapatybes prisistatymo sustabdo visai nieko nepazeidusi. zmogu ! Perduokite spec.Tarnyboms !!! Tai,tiesiog gal jie apvagijeja...vietoj " cigonu ". Gerai,kad filmavote !!!! Tokius paviesinti ir duoti dideles baudas.
Atsakyti
-15

R
Rokas
2020-06-10 13:48:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Auto numeriai matosi, policijai bus nesunku surasti kas per žmogystos. Tikrai nei policija, nei pasieniečiai tokiu būdu neblokuoja automobilių ir dar nuošalioje vietoje. Logiška, kad bandė apvoginėti, nes vaikigaliai matėsi taip įtartinai į vienas kitą žvilgčioja. Jei nepraneš policijai, kitam gali nelabai pasisekti ir būt apvogtas, primuštas ar nušautas, kaip gan neseniai buvo. Tokius reikia viešinti ir iš karto užkirsti kelią tokio pobūdžio mafijiniams nusikaltimams.
Atsakyti
-9

A
Asta
2020-06-10 13:16:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Manau,norejo kontrobandiniu cigaru atimt iš jaunimo-vežiku.Ten savas klanas pasiesečiu-kontrabandininku.Kad taip naglai veike ,,savo'' teritorijoi apie viska ir pasako.
Atsakyti
-25

SKAITYTI KOMENTARUS (95)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų