Skvernelis ragina Baltijos šalis sutarti dėl elektros iš Astravo AE nepirkimo

Baltijos šalims diskutuojant dėl prekybos elektra su Baltarusija, kai pradės veikti Astravo branduolinė jėgainė, premjeras Saulius Skvernelis pabrėžia, jog Lietuva ir toliau siekia vieningos Baltijos šalių pozicijos dėl jos nepirkimo.

Saulius Skvernelis (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

Taip jis sakė trečiadienį pokalbyje su Latvijos ir Estijos premjerais bei  už transporto politiką atsakinga Europos Komisijos nare Adina Valean.  

„Lietuva ir toliau principingai siekia vieningos Baltijos šalių pozicijos dėl prekybos elektra iš nesaugių trečiųjų šalių elektrinių ribojimo“, – pranešime cituojamas S. Skvernelis. Pranešime pažymima, kad šią Lietuvos poziciją remia ir Lenkija.

Vyriausybė praėjusią savaitę aptarė siūlymą dėl Baltijos šalių bendro susitarimo prekiaujant elektra su trečiosiomis šalimis, tačiau jokie sprendimai nebuvo priimti.

Susitarimas svarbus, Lietuvai ketinant neįsileisti Astravo atominės elektrinės elektros, kai tik ji pradės veikti. 

Nuotoliniame susitikime taip pat aptarti Baltijos regionui svarbiausi transporto ir energetikos projektai.

REKLAMA

Aptariant europinės geležinkelio vėžės „Rail Baltica“ projektą, S. Skvernelis sakė, jog pagrindinis tikslas – kad „Rail Baltica“ būtų įgyvendintas laiku.

„Lietuva vykdo darbus ir tai padarys iki 2026 metų“, – sakė premjeras.

Europos Komisijos paskelbtame Europos ekonominio atsigavimo plane, „Rail Baltica“ išskiriamas kaip ypatingos svarbos projektas siekiant viso regiono ekonominio atsigavimo.


Rašyti komentarą...
a
alfredas
2020-06-11 06:34:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
taip p skverneli nebus kaip jus norit zuvis plaukia kur gyliau valstybe kaip jai geriau ty alkano vilko svajuones
Atsakyti
0

T
Tiesa
2020-06-11 10:32:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tu tiek tukstanciu atlyginima gaudamas gali ir nepirkti jei ji bus pigesne ar jus dirbate zmkniu gerovei ar tiems kurie jums kysius duoda taip jau Lietuvoje yra zlugdomi zmones kurie neoatenka lrie jusu lovo is kurio maitinates
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų