Ne savo noru visoje Lietuvoje išgarsėjusi Eglė Kručinskienė neseniai pareiškė, kad suka į politiką. Moteris paskelbė, kad kartu su Centro partija „Gerovės Lietuva“ ir jos vedliu Nagliu Puteikiu šturmuos Seimą. Tiesa, kokius darbus dirbs Seime, kokia bus jos rinkiminė kampaniją, ar kaip klostysis šeimos gyvenimas jai pakliuvus į valdžios tvirtovę, moteris tiksliai nežino. Visgi E. Kručinskienė tvirtai nusiteikusi parlamente atstovauti tokiems, kaip ji – neturtingiems ir neturintiems aukštojo išsilavinimo.

Eglė Kručinskienė (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

Eglė Kručinskienė (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

Portalui tv3.lt moteris prisipažino, kad „Facebook“ pasiskaito nuomones apie save, bet šios jos neveikia. Žmonių pyktis, kad į valdžią ruošiasi „neišsilavinusi pardavėja“, pasak E. Kručinskienės, nėra teisingas, nes Konstitucija nedraudžia į Seimą kandidatuoti turto ir išsilavinimo neturintiems žmonėms. Ši žmonių grupė, pasak moters, nėra atstovaujama, todėl ji imsis taisyti šią klaidą.

Neseniai Jums buvo pranešta, kad turite išsikraustyti iš būsto Panemunėje. Tiesa, kilus skandalui Jums greitai pasiūlytas kitas socialinis būstas. Ar esate patenkinti nauju būstu? Kada ketinate persikelti? 

REKLAMA

Naujuoju būstu esame patenkinti, laukiame, kad galėsime įsikurti. Tiesa, kada tai bus, dar neaišku, raktų negavome. Bet džiaugiamės, kad į mūsų norą buvo atsižvelgta. Ir tikrai, tai gana tinkamas ir priimtinas variantas, kuris yra pasiūlytas.

Mes norėjome, kad galėtume patys šildytis. Į tai buvo atsižvelgta, dabar gavome būstą su dujomis, taigi patys galėsime kūrentis, pataupyti. Tai mums buvo labai svarbu, esame patenkinti.

Kraustysimės į naują būstą kitais metais. Kada, tiksliai nežinau, nes dar nesutvarkyti dokumentai. Neturime raktų, tai dar neturime, kur kraustytis. Nežinau, kiek užtruks, du ar tris mėnesius.

Kas nutiks su tuo būstu, kur dabar gyvenate?

Mano giminaičiai domėjosi, nes nori išsipirkti. Kaip supratau, jie galės išsipirkti, bet tai bus brangiau, nei jiems siūlė prieš trejus metus. O mes negalime ten pasilikti, nes tą būstą bet kokiu atveju planuoja parduoti.

Tai ir yra priežastis, kodėl mus iškelia. Nes gal ir mums galėtų tą sutvarkyti [likti gyventi tame pačiame būste], nes sulaukėme eilės socialiniam būstui gauti, bet tuos medinukus pardavinėja. Yra toks sprendimas, todėl mes net negalime gauti tokio, kokio norime medinuko, kūrenamo kietu kuru. Taigi, mes tokio gauti negalime, vistiek turime eiti gyventi į butą.

O nusipirkti galimybės neturite?

Tai, jei mes laukiame socialinio būsto, tai faktas, kad mes nusipirkti galimybės neturime. Mes socialinio būsto laukėme penkerius metus, nuo to laiko, kai mums gimė pirmas vaikas.

Prieš tai aš gyvenau mamos bute, ji turi dviejų kambarių butą. Bet aplinkybės susiklostė taip, kad mano močiutė nebegalėjo vaikščioti ir mes turėjome užleisti kambarį močiutei, kad mano mama prižiūrėtų seną ir sunkiai sergančią močiutę.

REKLAMA

Taigi, labai greitai turėjome išsikraustyti ir tada mūsų giminaičiai pasiūlė, kad galėtume pažiūrėti jų būstą. Mes neturėjome kur eiti, ir jie mums leido ten apsigyventi. Nuo tada, kai neturėjome kur gyventi, iškart stojome į eilę socialiniam būstui, nes tuo metu likome visai be būsto.

Kada nutarėte, kad norite ir galite kandidatuoti į Seimą? Kas lėmė tokį apsisprendimą?

Visų pirma, per savo nelaimes, vaikų atėmimą mes tapome vieši žmonės, mūsų privatus gyvenimas buvo visiškai sugriautas ir nori, nenori buvome ir žiniasklaidoje, televizijoje. Pasikeitė mūsų gyvenimo kursas. Mes patys susidūrėme su didele problema, kuri yra Lietuvoje – vaiko teisių tarnyba.

Ji veikia labai žalingai mūsų šaliai, ypač vaikams, tėvams. Patyrėme viską patys ir tai, kad jų žodžiai skiriasi nuo darbų. Kalbos apie pagalbą šeimai yra priedanga, realiai yra didelis persekiojimas, varginimas, vaikų kankinimas.

Taigi, mes tai patyrėme, tapome tam tikros problemos liudininkais. Tai ir paskatino norą, kad žmonės, gyvendami laisvoje Lietuvoje, ypač šeima, galėtų būti laisvi ir tarnybos, kurios darosi policinės, nepersekiotų vaikų, tėvų. Apie tai norisi kalbėti, tai norisi spręsti. Šis patyrimas ir yra motyvas judėti ta linkme.

Ką norėtumėte nuveikti Seime? Vienas žmogus ten – ne karys. Ar visi partijoje, su kuria eisite į rinkimus, pritaria Jūsų požiūriui, siekiams?

Aš suprantu, kad viena ten ne karys, bet tikiu, kad rasčiau bendraminčių. Atsirastų žmonių, nevyriausybinių organizacijų, psichologų, profesorių, kurie kaip suprastų, kas vyksta, kas negerai.

REKLAMA

Bendromis jėgomis tariantis, diskutuojant būtų galima gerinti tą situaciją, kad nebūtų tokios įtampos, persekiojimų. Man vienai ten nereikėtų kažką daryti, būtų daugiau žmonių, kurie būtų šalia, padėtų savo idėjomis.

Ar dar yra sričių, kur norėtumėte ir galėtumėte panaudoti savo išsilavinimą ir patirtį Seime?

Visų pirma man rūpi ši sritis [vaikų teisės], nes aš pati turiu du mažus vaikus. Tikrai daug nerimo kelia tokie išleidžiami įstatymai. Pirmiausia norėčiau gilintis į šį klausimą. Aš nesu kokios nors srities specialistė, kad kažkuo dar galėčiau užsiimti. Būtent ši sritis, šeimos klausimas, vaikų klausimas mane domina.

Ar Jūsų turimos patirties užteks darbui Seime, įstatymų leidybai?

Aš nesiruošiu kažkokių dar ten įstatymų priiminėti, kur neturiu kompetencijos. Bet ši sritis [vaiko teisių] aš žinau, ką žinau ir norėčiau, kad įvyktų pasikeitimai. Nesiruošiu užsiimti kažkuo daugiau, nei aš esu pajėgi. Būtent ši sritis mane domina.

Gal galite papasakoti apie save? Kur studijavote? Dirbote?

Kai nutiko nelaimė [atėmė vaikus] pas mus į namus atvykdavo žurnalistų. Su kokiomis šešiomis kameromis į mūsų mažą kambarėlį ir sakydavo, kad žmonės domisi jūsų situacija, visi į jus žiūri, gailisi. Ir sako, padarome apie jus laidą, kad žmonės susipažintų.

Tai aš jiems ir pasakiau, jei jūs norite ką nors apie mus parašyti, pasižiūrėkite į grėblį. Ar jūs daug klausimų turite grėbliui? Galite jį ir paklausinėti. Aš neturiu daug ko papasakoti apie save. Yra žmonių, kurie galbūt turi. O aš neturiu kuo pasigirti, ką pasakyti.

REKLAMA

Aš esu dirbusi pardavėja parduotuvėje, nieko nesu baigusi, neturiu aukštojo išsilavinimo. Turiu vidurinį išsilavinimą, daugiau niekur nestojau. Buvau namų šeimininkė, auginu vaikus esu mama.

Esate matoma ir žinoma. Sprendimas kandidatuoti į Seimą pritraukė dar daugiau dėmesio. Ar girdėjote nuomonių apie save? Kokios jos? Kaip Jus priima žmonės, potencialūs rinkėjai?

Girdėjau. Nemažai nuomonių galima pasiskaityti „Facebook“. Žmones piktina, kad kažkokia pardavėja, namų šeimininkė, neturinti aukštojo išsilavinimo staiga eina į Seimą. Girdisi pasisakymai, kad tai – pasityčiojimas.

Tada man kyla klausimas: aš esu Lietuvos pilietė, neteista, Konstitucijai niekuo nenusižengiu. Gal Konstitucijoje yra parašyta, kad tik turtingas, išsilavinęs pilietis gali eiti į Seimą? O jau neišsilavinęs, namų šeimininkė arba pardavėja į Seimą negali eiti? Parodykite Konstitucijoje tokią eilutę ir aš sutiksiu, kad kažką darau neteisėtai.  

Gal žiniasklaida yra suformavusi tokią nuomonę, kad tik tam tikra grupė turtingų ir išsilavinusių gali dirbti Seime. Tarsi tos vietos Seime tik jiems yra skirtos. O va žmogus be aurų negali ateiti į tą vietą. Bet to nėra nurodyta Konstitucijoje.

Taigi, atrodo, kad tam tikra grupė žmonių yra nurašyta. Tokie žmonės, kaip aš, yra už kažkokių ribų. Bet jie yra žmonės, turi poreikių, kurie yra neišgirsti.

Ar esate pasiruošusi, pagalvojusi, kaip pasikeistų Jūsų gyvenimas, jei būsite išrinkta į Seimą?

Taip, apie tai reikia pamąstyti. Tik dėl to, kad tas krūvis bus nemažas. Vaikai dar maži, pati nežinau dar, kokios bus darbo valandos, atlyginimas. Žinau, kad atlyginimas, matyt, bus neblogas. Bet visas krūvis, kiek reikės skirti laiko, dar reiks viską susižinoti, pamąstyti.

REKLAMA

Mūsų gyvenime jau daug kas pasikeitė, įgavome vidinį imunitetą, jėgų. Tapome kitais žmonėmis, praėjome teismus, grumtynes su vaikų teisėmis.

Kokia bus Jūsų rinkiminė kampanija? Kokią žinią skleisite žmonėms? Ką akcentuosite?

Matote, aš nesu viena. Manau, kad kampanija vyks, bet aš esu komandoje. Visų pirma, aš ne pati veržiausi [į Seimą], todėl nemanau, kad man vienai ir rinkimų kampaniją reikės vykdyti. Mane pakvietė Centro partija ir Naglis Puteikis. Aš turiu šią grupę žmonių ir mes kartu spręsime, kaip judėti.

Kaip Jūsų vyras reagavo į Jūsų norą eiti politikos keliu? Kaip manote, kaip keisis Jūsų šeimos gyvenimas?

Reikės viską gerai apmąstyti, pasikeitimų bus. Tai būtų nelengva, gal būtų tam tikra auka. Man vaikai svarbiau už bet ką, mes tada su vyru dalintumėmės krūvį. Man tektų darbo krūvis, vyras turėtų daugiau laiko skirti vaikams. Mes susitarę ir vieningi, nekiltų problemų susiderinti, kad vaikams būtų gerai.

O vyras, kai sužinojo, kad kandidatuosiu į Seimą, reagavo linksmai. Kaip vyras. Jis pritarė, mes vieningi ir sutarę. Visko buvo ir juokėsi, ir juokavome, mąstėme ir mąstome. Reikės viską apgalvoti, mes suprantame gresiančius pasikeitimas. Mes labai vieningi.

Ačiū už pokalbį.

Daivike
2019-12-13 21:17:50
Su didžiausia pagarba, jums,,,,negaliu dar vis patiket, a, jūs čia, RIMTAI, Į SEIMĄ? KAS JUS TEN,, PRASTUMT,, NORI? BŪKIT VISUOMENININKĖ, EIKIT DIRBT PAGALIAU, PADORIAI, GARBINGAI,Pagal savo galimybes,,,, nu, nebūkit patyčių objektu, gerb, Kručinskiene,,,, seime, labai daug įstatymų, dokumentų reik studijuoti, ar suvokiat,,,, aš apšalus,,,,
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Neabejinga 2019-12-19 21:53:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Moterele ,geriau su istatymais susipazinkite.Jau is pat pradzios ju nezinote o dar idomiau ,kad nematote nieko blogo uzgyvendama valdyska buta kaip savo.Kaip suprsntu jus gyvenate vis ant kitu sprando ,jei ne tevais naudojates tai giminem ir ateityje neturit jokios nuovokos kad zmones patys turi savimi pasirupinti....Jus gal kas manau pasamde kad seimo nariui gadintumete reputacija ,nebent jam paciam atsibodo tam seime ir nori pailseti,ojus tai tikrai tai jam padesit kristi su manau tokia reputacija ir ziniomis ....neduok dieve kas ta Lietuva apsedo...kad zmones taip priciuoze tenai...zadat dar mastyt....tai mastykit mastykit ir kitiem ypac zurnalystams nesakykit ka mastot ,bet nieko neveikiat....jus gi tik save tematot o ten visos Lietuvos vaikus reikes matyti ir ne tik ,bet ir mastyti ir ne tik ranka pakiloti ir bile ka pezelioti...siame straipsnyje tai jusu atsakymai manau verti nulio balu visuomenei,tai kuri truputi vertina tuos einanciuosius i seima....pabandyk pirma i savivaldybe ir suprasi kas esi ir kaip tave vertina cia tau ne loterija....o jei taip galvoji zmogau tai bilietas tuscias....
   ATSAKYTI
Nieko nuostabaus 2019-12-19 21:52:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
kad tokį patogų žmogų stumia į Seimą... Butų ne pirma patogi, balsuojanti ekskursantė, kuri nesugebėdama gyvent be problemų pati, imsis valstybės valdymo... Ją dar galiu suprast.... Svajonės išsipildymas būtų... Nu, bet jeigu atsiras už ją balsuojančių, tai, vadinasi, valstybei šakės...    ATSAKYTI
As 2019-12-18 21:52:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Varom visi į seimą ;)   ATSAKYTI
na 2019-12-18 11:36:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
ši ponia „ale būsima seimūnė“ mokys LT dirbančiąc ir skurstančią tautą – kaip veltėdžiaujant ir piktybiškai nedirbant gyventi iš pašalpų ir melžti visų privelegijų iš valstybės.    ATSAKYTI
Asta 2019-12-17 23:43:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jai 45 metai,vaikai dar visai maži ir visą savo gyvenimėlį ji niekur nesimokė ir tik trumpai dirbo pardavėja?! Tai kokį velnią ji veikė 20metų??   ATSAKYTI
Nika 2019-12-17 21:35:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Negali, ness ten reikia protingų žmonių   ATSAKYTI
Ingrida 2019-12-17 20:15:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Begėde, puikiai žinai, kad tam seimui neturi ką duoti. Be pagimdytų vaikų daugiau nieko nenuveikei savo gyvenime, kaip drįsti nieko neišmanydama ten eiti. Išspirs kaio šunį. Kaip visus juokdarius. Nustok daryti gėdą vaikams...   ATSAKYTI
Rinkėjas 2019-12-17 19:01:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ar mažai ąsylų turime jau seime, ir dar atsiranda didesniu. Papuls į seimą ,alga ims , o ju nematysime.   ATSAKYTI
siaip 2019-12-17 03:01:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Protingu seimunu pas mus buvo jau 30 metu. Rezultatai akivaizdus. Dabar labiausiai reikia saziningu zmoniu, o ne oligarchu propagandos.   ATSAKYTI
Ingrida 2019-12-17 20:16:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kur žmonės pamato pinigus, sąžinė baigiasi. Kručinskienė vos surezga sakinį...   ATSAKYTI
Vata F 2019-12-17 00:08:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Čia tai numeris bus. Laukiam pirmųjų prieš rinkiminių debatų. Įtariu tas pusprotis ubagų karalius Šustauskas liks pavėsy, kai neturtingųjų atstovė savo intelektą ir iškalbą parodys.   ATSAKYTI
Ingrida 2019-12-17 20:16:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ji dar nesuvokia kokia kilpą sau netiasi ant sprando.    ATSAKYTI
tikra tiesa 2019-12-16 20:09:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Taip negali ir nereikia, uztenka kvailiu.   ATSAKYTI
Sausai 2019-12-16 18:47:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tai štai kodėl mes Europoje esame paskutiniai. Kiek suprantu seime turėtų būti žmonės turintys socialinių , ekonominių , juridinių mokslų bent magistro laipsnį ir daugiau kaip 15 metų darbo stažą. Žinoma, tik ne tarybiniai komunistėliai ir jų pakalikai. O dabar valdžioje sėdi tie, kurie prisivoge arba kuriems tėveliai privoge. Lietuvos kaime šie žmogeliai buvo vadinami savais žodžiais:pletkininkai, vagys. Su jais prieškario Lietuvoje niekas ir ne bendraudavo. O dabar šitie mulkiai, baigę kadenciją, reikalauja išeitinių kompensacijų, matai jie negalės adaptuotis kituose ar buvusiuose darbuose. Norite pamatyti kiaulės akis, pažiūrėkite į seimunu ir jų pamatysite ne vienas. O ką gali pardavėja? panašių atvejų jau yra buvę.    ATSAKYTI
Pardavėja 2019-12-17 00:13:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nereikia varyt... Pardavėja gali labai puikiai įsisavinti savo ir svetimas lėšas. O kuo skiriasi intelektu užmušantys valstiečiai?   ATSAKYTI
ei 2019-12-16 17:51:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Ponia , paskaitykite kokiame komitete jūs galėtumėt dirbti,- ar jūs išmanot ekonomiką, teisę, sveikatos apsaugos ir kitus klausimus ,ką jūs atsakysite žurnalistams , kurie jus gaudys , kaip pajuokos objektą ir rodys visai Lietuvai .Dirbkite ką mokate ,o atstovauti nei neturtingų , nei bemokslių seime nereikia .   ATSAKYTI
Ponia 2019-12-17 00:14:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Ponia galės dirbti vaikų ir socialinės apsaugos komitete. Patirties turi afigienai.   ATSAKYTI
Ingrida 2019-12-17 20:18:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
To ponia,
Kokia patirtis mušt vaikus su žabele ir juos ugdyt miške?   ATSAKYTI
Bronius 2019-12-16 14:49:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Taip, NEGALI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   ATSAKYTI
Liuda 2019-12-16 14:21:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Dar viena seimo nare
. Nimedas Dar pasimkit Betmana. Bus 3 viename . Durniu laivas. Pirma reik baikti mokslus . . O nebaigusi nieko dirbti savi darba. Nejuokit LIETUVOS . EIKIT PASITIKRINKIT SVEIKATA. GEDA !!!   ATSAKYTI
2019-12-17 09:17:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tai, kad tie kurie baigė aukštus mokslus, yra didžiausi debilai ir jiems sveikatos tikrintis nereik.    ATSAKYTI
Vlasdas 2019-12-16 11:41:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Dar leninas kažkada yra sakęs,kad ir valytojas gali valdyti valstybę.Sukam atgal į tuos laikus??????   ATSAKYTI
piktas 2019-12-16 10:52:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
kodėl vaikai neina į darželį ir ta šeima nedirba....   ATSAKYTI
2019-12-17 09:18:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Ne tavo sušauktas reikalas.   ATSAKYTI
Kuka 2019-12-16 09:44:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Nedarykime žmonės iš seimo pajuokos objekto. Nereikia seime visokių šustausku ar Gražulių kur snarglius į palangė valosi. Ką ji ten veks kad nors aukštesnį isilavinima turėtų. O dar ką per tv parodė ar kas garsiau rėkia ta į seimą.....    ATSAKYTI
Cilė 2019-12-16 09:27:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Ar supranta ta moterėlė kur eina juk ten vaikų nėra neturės ji ką daryti juk semo narių nemuš, o ji tik tą ir moka ( mušti vaikus).   ATSAKYTI
Fredka 2019-12-16 09:23:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Jeigu jau tokios kurios kankina, muša savo vaikus eina į seimųą tai ko laukti iš tokio seimo   ATSAKYTI

Top Video

TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Advokatas prabilo apie liudijimus, ką Pinikas darė prie žuvusios Didžiūnaitytės kūno
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Nušauto policininko šeimą pasiekė piniginė parama: iš viso – kiek daugiau nei 33 tūkst.
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Dėl vietoj dušinių Palangoje išdygusio namo surengta akcija: žmonės atėjo pasiruošę išsimaudyti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Kaimynai sukrėsti dėl pro langą iškritusio ir žuvusio penkiamečio: tėvai vaikais labai rūpinosi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Su oro balionais į audrą patekę dalyviai papasakojo, ką patyrė skubiai leisdamiesi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Punios šilas ir vėl specialistų akiratyje: šile įsisiautėjo kenkėjai
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Vos tik paskelbus sprendimą apie atidaromą sieną, lietuviai patraukė į Lenkiją
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Lietuva dėl Astravo sulaukė paramos iš Lenkijos: žada taip pat nepriimti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Per Kuršių marias kelte plaukę keleiviai sulaukė netikėtos staigmenos
REKLAMA
Saulius Skvernelis susitiko su Lenkijos prezidentu Andrzejumi Duda (nuotr. LRVK | Darius Janutis)
Strateginė Lietuvos ir Lenkijos partnerystė yra svarbiausias garantas, kad Baltijos šalys niekada neliks nuo Europos tautų bendrijos atskirta sala, sako premjeras Saulius ...
Agurkų diena Kėdainiuose: išdavė paslaptį, kaip skaniai užraugti  (nuotr. stop kadras)
Agurkų sostine vadinami Kėdainiai šventiškai sutiko oficialią agurkų dieną. Senamiestyje surengtoje mugėje žmonės iki soties galėjo prisikirsti šviežių ir raugintų agurkų. ...
Įspūdingas reiškinys nutvieskė Lietuvos padangę: tautiečiai fiksavo kometą (nuotr. stop kadras)
Lietuvius visą liepą džiugina neįprastas, tik kelis kartus per šimtmetį matomas spektaklis danguje. Ryškia uodega pasipuošusios kometos nuotraukomis socialiniuose tinkluose ...
Raseinių raj. Šienlaukio kaime atliekami išsamūs tyrimai dėl arseno (nuotr. stop kadras)
Pagaliau, praėjus net trims metams, pradėta aiškintis, iš kur lietuvių geriamajame vandenyje atsirado nuodų – arseno. Šio sunkiojo metalo aptikta skirtinguose šalies rajonuose ...
Mažeikių rajone nušautas 40 metų pareigūnas S. Žymantas  (tv3.lt fotomontažas)
Mažeikių rajone šūvių, pražudžiusių pareigūną, buvo galima išvengti. Po Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato audito paaiškėjo, kad Telšiuose pareigūnai ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų