Klaipėdoje sulaikyti mirusio kūdikio tėvai: laukiama svarbios žinios

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnai sekmadienį pranešė apie šokiruojantį radinį viename Minijos gatvėje esančių namų.

Antrankiai (nuotr. Broniaus Jablonsko)

Gruodžio 8 d. apie 14 val. Klaipėdos pareigūnai Minijos gatvėje esančiuose namuose, lovoje, rado 2,5 mėnesio negyvą kūdikį, irimo stadijoje.

Iškart pranešta, kad pareigūnai pradėjo kūdikio mamos Alinos S., gim. 1989 m., ir jos sugyventinio Mykolo R., gim. 1987 m., paiešką.

Šio pirmadienio rytą patvirtinta, kad Telšių apskrities VPK Kelmės policijos pareigūnai sulaikė 1989 m. gimusią kūdikio motiną bei 1987 m. gimusį jos sugyventinį.

Pareigūnai atkreipė dėmesį, kad pirminės apžiūros metu smurto požymių nenustatyta. Pradėtas tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. 

Klaipėdos policijos atstovai pranešė, kad dar šiandien tikimasi sulaukti ekspertų išvadų, kurios patvirtins mirties priežastį. Tik tada bus galima kalbėti apie įtarimų tėvams pareiškimą.


Rašyti komentarą...
I
Indre
2019-12-09 09:06:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Košmarai. Kodėl Lietuvos valstybė iki šiol neima pavyzdzio iš išsivysčiusių Europos valstybių? Jie tikrina absoliučiai visus gimusius kūdikius.Eina į namus ir tikrina ar su jais viskas gerai, o juo labiau vienišų motinų. Šita valstybė buvo ir liks neveiksni ir pilna idiotu. O socialiniai gauna pinigus už orą ir savo neveiksnuma.Per tiek nepriklausomybės metų nieko gero!Vaikai kaip buvo žudomi ir skriaudžiami taip ir liko!
Atsakyti
-10

E
Ernesta
2019-12-09 09:00:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Grazint mirties bausmes
Atsakyti
-6

R
Rimas
2019-12-09 09:20:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kažko nesuprantu.
Negi bejėgio kūdykio palikimas be priežiūros nėra pakankama priežastis įtarimams(!) pateikti?
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų