Ketvirtadienį Seimas balsuos, ar palengvinti politikams kelią į parlamentą ir sumažinti rinkimų kartelę. Portalas tv3.lt pasidomėjo, kokios politinės jėgos būtų patekusios į parlamentą, jei sumažinta kartelė būtų galiojusi ir ankstesniuose Seimo rinkimuose. Dauguma šių be penkių minučių parlamentinių partijų buvo arba „suvalgytos“ kitų, arba pranyko politinėse paraštėse.  

Kristupas Krivickas, Algirdas Paleckis ir Valdemaras Tomaševskis (tv3.lt fotomontažas)

Kristupas Krivickas, Algirdas Paleckis ir Valdemaras Tomaševskis (tv3.lt fotomontažas)

Šiuo metu galiojanti Seimo rinkimų kartelė, norint dalyvauti mandatų dalybose – 5 proc. ir 7 proc. koalicijoms. Jei bus priimtas įstatymo pakeitimas, barjeras bus sumažintas iki 3 proc. partijoms ir 5 proc. koalicijoms.

Puteikiui ir Krivickui nepavyko su koalicija

Jei paskutiniuose Seimo rinkimuose, kurie vyko 2016 metais, būtų buvusi nuleista kartelė, tai džiaugsmo būtų atnešę dviem politinėms jėgoms. Pirmiausia, savo frakciją parlamente turėtų „Antikorupcinė N. Puteikio ir K. Krivicko koalicija (Lietuvos centro partija, Lietuvos pensininkų partija)“.

Ilgamečio Seimo nario ir žinomo televizijos laidų vedėjo į priekį vedama koalicija peržengė 5 proc. barjerą ir surinko 6,06 proc. rinkėjų balsų, tačiau rinkimuose dalyvavo kaip jungtinis sąrašas, tad jai galiojo 7 proc. kartelė. Pagal pirmumo balsus „Antikorupcinėje komisijoje“ pirmavo Naglis Puteikis, Kristupas Krivickas, Ligitas Kernagis, Alvydas Medalinskas ir Vytautas Juškus.

REKLAMA

N. Puteikis, kartu su Ramūnu Karbauskiu, yra vienas iš siūlymo, mažinti rinkimų kartelę iki 3 proc., iniciatorių.

Naglis Puteikis

Naglis Puteikis

Frakciją parlamente būtų išlaikiusi ir Darbo partija, kuri 2016 m. rinkimuose surinko 4,68 proc. rinkėjų balsų. Daugiausiai pirmumo balsų ir vietą Seimo salėje būtų išsikovojęs Artūras Paulauskas, Kęstutis Daukšys, Vytautas Gabšys, Vydas Gedvilas ir Virginija Baltraitienė.

Po darbiečių pralaimėjimo 2016 m. Seimo rinkimuose, Valentinas Mazuronis pasitraukė iš partijos pirmininko pareigų, dalis partijos narių patraukė į naujai sukurtą Lietuvos socialdemokratų darbo partiją. Tačiau prieš 2019 m. savivaldos ir Europos parlamento rinkimus į Darbo partijos pirmininko postą grįžo Viktoras Uspskichas.

Mykolo Romerio universiteto (MRU) docento, politologo Sauliaus Spurgos nuomone, net jei darbiečiai būtų tuomet patekę į Seimą, V. Uspaskicho sugrįžimas buvo neišvengiamas.

„Matyt, kad jis toks žmogus, kuris neišsėdi ilgiau. Aišku, tai jam pagelbėjo, kad partija buvo visiškai nusilpusi“, – kalbėjo S. Spurga.

Saulius Spurga (asm. arch. nuotr.)

Saulius Spurga (asm. arch. nuotr.)

Valstiečiai patekti galėjo anksčiau

2012 m. žemesne rinkimų kartele būtų apsidžiaugusi tik viena partija – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.

Pagal pirmumo balsus Seimo nario vietą būtų gavęs Ramūnas Karbauskis, Bronis Ropė, Rima Baškienė, Albinas Morkūnas ir Dainius Kepenis.

Nors rinkimų kartelės valstiečiai neperžengė, vieną savo atstovą parlamentare turėjo – vienmandatėje Šiaulių kaimiškojoje apygardoje pergalę šventė R. Baškienė.

REKLAMA

Mažesnė rinkimų kartelę bene didžiausią džiaugsmo pliūpsnį būtų sukėlusi per 2008 m. Seimo rinkimus. Ir taip gana margas parlamentas, į kurį pateko Arūno Valinsko vadovaujama Tautos prisikėlimo partija, būtų buvęs dar spalvingesnis.

Mažiausiai iki 5 proc. barjero pritrūko Lietuvos lenkų rinkimų akcijai, kuri surinko 4,79 proc. balsų. Daugiausiai pirmumo balsų surinko Valdemaras Tomaševskis, Michalas Mackevičius, Zbignevas Jedinskis, Zdislavas Palevičius ir Irina Rozova.

Atstovų parlamente lenkai visgi turėjo, nes vienmandatėse apygardose pergalę šventė V. Tomaševskis, M. Mackevičius ir dabar skandalų kratomas susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius.

Valdemaras Tomaševskis

Valdemaras Tomaševskis

Sėkmė prieš daugiau nei dešimtmetį vykusiuose Seimo rinkimuose nusisuko ir nuo tuometinės Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos, kuri pelnė 3,73 proc. rinkėjų pasitikėjimą. Daugiausiai balsų iš tuometinių valstiečių pelnė Kazimira Danutė Prunskienė, Vytas Navickas, Skirmantas Pabedinskas, Aldona Staponkienė ir Jurgis Jurgelis.

Politikė Kazimira Prunskienė prieš beveik aštuonerius metus patyrė insultą

Politikė Kazimira Prunskienė prieš beveik aštuonerius metus patyrė insultą

Trys valstiečiai iškovojo mandatus vienmandatėse apygardose – R. Baškienė, Konstantas Ramelis ir Antanas Baura.

2008 m. rinkimai tapo ir Artūro Paulausko vadovaujamos Naujosios sąjungos (socialiberalų) gulbės giesme, nes 2011 m. šią politinę jėgą „suvalgė“ Darbo partija. Naujoji sąjunga 2008 m. Seimo rinkimuose surinko 3,64 proc. rinkėjų balsų.

3 proc. rinkimų kartelę tada būtų pradžiuginusi A. Paulauską, dabartinį švietimo, mokslo ir sporto ministrą Algirdą Monkevičių, Nijolę Steiblienę, žurnalistą Henriką Vaitiekūną ir Alvydą Sadecką.

REKLAMA

Artūras Paulauskas

Artūras Paulauskas

Mažesnė rinkimų kartelė 2008 m. į Seimą būtų atvedusi ir ne kitą, o Algirdą Paleckį ir jo vadovaujamą „Fronto“ partiją, kuria rinkimuose tuomet patikėjo 3,24 proc. rinkėjų. Daugiausiai pirmumo balsų „Fronto“ gretose surinko Algirdas Paleckis, rašytojas Vytautas Petkevičius, Leonidas Minkevičius, Algis Šumskas ir Antanas Čebatariūnas.

A. Paleckis

A. Paleckis

Paleckis būtų padėjęs Seimui?

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) profesorius, politologas Lauras Bielinis naujienų portalui tv3.lt teigė, kad tokio radikalaus politiko kaip Algirdas Paleckis atėjimas į Seimą savotiškai būtų buvęs naudingas.

„Kada ta radikali mažuma egzistuoja, tai jie sutelkia visą likusį Seimą vieningesnei nuomonei“, – kalbėjo L. Bielinis.

S. Spurga teigė, kad, kadangi Lietuva yra demokratinė valstybė, ir jei partija turi teisę dalyvauti rinkimuose, ji turi teisę ir patekti į parlamentą.

„Demokratija turi savo kainą. Kažkas gali nepatikti, bet jei kiti žmonės balsuoja, kiti žmonės išrenka“, – sakė S. Spurga.

MRU docento nuomone, Lietuvoje, radikalių partijų patekimo į parlamentą požiūriu, „gyvename pakankamai ramiai“.

„Žinoma, niekas nėra apsaugotas ir turi pati demokratija būti stipri struktūriškai, kad atlaikytų tokius dalykus“, – kalbėjo S. Spurga.

Galimi parlamentarų ryšiai su Kremliumi iškilo tik šioje kadencijoje, kai buvo inicijuoti tyrimai dėl Mindaugo Basčio ir Irinos Rozovos veiklos. Portalo tv3.lt kalbinti ekspertai sutinka, kad A. Paleckiui, kuris dabar yra įkalintas už galimą šnipinėjimą Rusijai, patekus į Seimą, tokie tyrimai galėjo prasidėti gerokai anksčiau.

REKLAMA

Kam dar tai būtų naudinga?

2004 metais mažesnė rinkimų kartelė būtų pravertusi tik Lietuvos lenkų rinkimų akcijai, kuri surinko 3,79 proc. balsų. Daugiausiai balsų tuomet surinko V. Tomaševskis, Sergejus Dmitrijevas, M. Mackevičius, Tatjana Vojeika ir Gabrielius Janas Mincevičius.

2000 m. rinkimai, jei juose būtų galiojusi sumažinta kartelė, būtų įnešę daugiau margumo į parlamentą, nes daugiau nei 3 proc. surinko trys partijos.

4,19 proc. rinkėjų pasitikėjimą tuomet pelnė Kazio Bobelio į priekį vedama Krikščionių demokratų sąjunga. Daugiausiai pirmumo balsų tuomet pelnė K. Bobelis, operos solistas Virgilijus Noreika, Viktoras Petkus, Nepriklausomybės akto signataras Rolandas Paulauskas ir dabartinis parlamentaras, sveikuolis Dainius Kepenis.

Kazys Bobelis

Kazys Bobelis

4,08 proc. balsų gavo Lietuvos valstiečių partija, vadovaujama R. Karbauskio. Dabartinis daugumos lyderis ir surinko daugiausiai pirmumo balsų. Po jo sekė B. Ropė, Vytenis Neverdauskas, Kazys Savickis ir dabartinis valstiečių frakcijos seniūno pavaduotojas Jonas Jarutis.

Mažesnė kartelė būtų pradžiuginusi vėliau su Tėvynės sąjunga susijungusią Lietuvos krikščionių demokratų partiją, kuri surinko 3,07 proc. balsų. Daugiausiai pasitikėjimo iš krikdemų pelnė Algirdas Saudargas, Albertas Šimėnas, Zigmas Zinkevičius, Kazimieras Kuzminckas ir Pertras Gražulis.

Petras Gražulis

Petras Gražulis

Valstiečiai būtų surimtėję?

Vienokiu ar kitokiu pavadinimu, valstiečiai trijuose rinkimuose būtų peržengę sumažintą 3 proc. rinkimų kartelę.

L. Bielinio teigimu, kuo ilgiau Seime išbūna politinė jėga, tuo daugiau patirties ji įgyja. Profesoriaus teigimu, kelias kadencijas Seime išbuvę politikai ima dirbti korektiškiau, jausdami daugiau atsakomybės. L. Bielinio nuomone, ta patirtis būtų padėjusi valstiečiams šioje kadencijoje, kurioje buvo priimta nemažai visuomenę įaudrinusių sprendimų.

REKLAMA

„Ilgiau pabuvę Seime politikai surimtėja“, – tikino L. Bielinis.

Politologo nuomone, gali būti, kad ilgai Seime išbuvę valstiečiai nebūtų pasiekę tokios triuškinamos pergalės 2016 m. Seimo rinkimuose.

„Ar tikrai tai būtų įvykę, nežinau, sunku pasakyti, nes gelbėtojų kepurę yra labai nesudėtinga. Tas gelbėtojas atsiranda labai lengvai, užtenka tik šūktelėti, kažką apkaltinti, jau tampi potencialiu gelbėtoju“, – kalbėjo L. Bielinis.

Moterų partijoje ne tik moterys

Prieš 23 metus vykusiuose Seimo rinkimuose, jei būtų galiojusi 3 proc. rinkimų kartelė, pergalės šampaną būtų iššovusios trys partijos. 3,81 proc. rinkėjų pasitikėjimą gavo Lietuvių nacionalinė partija „Jaunoji Lietuva“. Vyriausioji rinkiminė komisija nepateikia duomenų, kokie kandidatai šioje partijoje surinko daugiausiai balsų.

3,67 proc. rinkėjų balsų gavo Lietuvos moterų partija, kurią į priekį vedė daugiausiai rinkėjų balsų gavusi K. Prunskienė. Po jos daugiausiai piliečių pasitikėjimo daugiausiai gavo Aldona Baranauskienė, Vaidotas Leonas Ašmantas, Monika Gervickienė ir Asta Marytė Lapinskienė. V. Ašmantas nebuvo vienintelis vyrs Lietuvos moterų partijos sąraše, jų buvo šeši.

Laimė būtų nusišypsojusi ir 3,08 proc. surinkusiai Krikščionių demokratų sąjungai. Daugiausiai rinkėjų pasitikėjimo surinkusių partijos atstovų viršūnėje sutinkame K. Bobelį, Kazimierą Antanavičių, V. Petkų, Algimantą Matulevičių ir Joną Genį.

sdsfs
2019-12-05 07:52:47
tik parodo kokie apgailetini politikai sedi seime bijo prarasti kede . tai leidzia kartele fu slyksti ta lietuvos politika . tiesa daznai girdziu issaudyti visus reiktu seime kiek pinigu sutaupytu ir niekas nesupyktu
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Martynas 2019-12-31 12:18:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O gi visai neblogai būtų, kad nekaltai sėdintis Paleckis seiman atsisėstų, o dar geriau su ta Rudąja ar Kubilium pasikeistų vietomis...   ATSAKYTI
rita 2019-12-09 18:21:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Eina jie visi, ir buve ir esantys, va cia jie visi buve jau asirupino,, ir aprūpino artimus. O buvusieji dar nori ateit šiltai pamiegoti seime, butas uz dyka algos kosminės gauna visas privilegijas dirbt nereikia. Išeitines po 4 metu didžiausios pasima išeitines ir vel ateina į seima..bandyk kurio neprileisti prie lovio tai žvieks kaip skerdžiamas. Zuokas su zmonytes milijonus isiskyre pasidalins ir vel tejas y seime uzdirbs tu milijonų    ATSAKYTI
Reikėtų papildyti įstatymą 2019-12-10 17:04:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Seimo narys, pasiėmęs išeitinę kompensaciją, vieną kadenciją privalo praleisti, kol išleis pinigus.  
Visais 10000% sutinku!!!! 2019-12-10 20:04:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Darmojedai!!!!! Į miškus!!!! Šakų rinkti!!!! Nors naudos bus.  
Sutinku!!!!visais 1000%!!! 2019-12-10 20:11:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jie dar pasikėlė sau atlyginimus 600€!!!! Parazitai!!!!  
Sutinku!!!!visais 1000%!!! 2019-12-10 20:11:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jie dar pasikėlė sau atlyginimus 600€!!!! Parazitai!!!!  
As 2019-12-09 15:20:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
A ko Krivickas blogas? Ar bijo jo ponai susilinde seime,kad iskels i viešuma darbelius,apie kuriuos neturetume zinot?   ATSAKYTI
siaip 2019-12-08 01:40:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Karteles mazinimui aisku priestarauja konservatoriai. Neduok Dieve jokiu Puteikiu, Janutieniu, RaDzvilu, Juozaiciu, nes yra tikimybe, kad bus isviesinti Kgbistai ir atskleisti darbai tu, kurie per 30m. sunaikino Lietuva. Puikiai susitvarke su Paksu, Paleckiu, su Venckiene nepavyko.Todel plauna smegenjs parsidaveliai zurnalistai ir televizijos. Lrt jau seniai neziuriu ir negadinu nervu. Tik viena nuomone formuojama, kaip tarybiniais laikais. Ne del tokios Lietuvos stovejom Baltijos kely. Bajsu.    ATSAKYTI
Bebrų gaudytojas 2019-12-07 19:38:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Žemesnė kartelė - daugiau demokratijos ir diskusijos, o aukštsnė kartelė veda į diktatūra, ko ir siekia liberalai krtu su konservatoriais. Vienas Paleckis kelia baimę visiems liberalams ir konservatoriams bei daliai politolodų, kaip mailiaus bylos prašymui iš prokuratūros Valentavičiui - tai gėda.Manyčiau, geras vilkas priverstu visas avis konsaliduotis.
Valentavičiui   ATSAKYTI
ep 2019-12-07 14:31:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
sliuzai valdo Lietuvele, kuriu tikslas sunaikinti galutinai musu valstybe,reiketu is viso tiems patiems eiti i seiima, kurie nori kenkti   ATSAKYTI
Močiutė 2019-12-07 07:31:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kada KT priims įstatymą kiek kadencijų galima sėdėti Seime   ATSAKYTI
Lo 2019-12-07 00:40:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Manau Krivickas ir 9 k.gaus "Ne!"
Janutienei reiks ieskotis darbo ir registruotis Uzimtumo tarnyboj.
Krucinskiene gaus atidirbt uz pasalpas ir soc.busta -viesieji darbai Seimo valytojos poste.
   ATSAKYTI
cha 2019-12-05 16:03:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
šiems kluonams ir visiems kitiems kartelę reikia ne mažinti, o didinti :)   ATSAKYTI
IGNOT 2019-12-05 15:00:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
O KO DAR PAULAUSKAS NORI? KAM IDOMU JIS I UZPAKALI DABAR LIS BE MUILO???   ATSAKYTI
Jonas 2019-12-05 12:46:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
O visgi tai qai būtų šviežio oro gūsis į supelėjusį sukčių lizdą!   ATSAKYTI
MIKUTISX 2019-12-05 13:28:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
tipo čia tie šventieji????? ale baik jokinti Jonai..  
MANGIRIS 2019-12-05 12:14:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Puteikiui siaubo dienos...vis ieško būdų, kaip šilton vietelėn vėl pakliūti.....nes supranta, kad jam jau ten nebepakliuti, atsibudo jo rinkėjai ir pamatė koks iš tikro fruktas jis yra..   ATSAKYTI
Idomu 2019-12-05 13:12:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Ar cia tu Gabriuk?  
MANGIRIS 2019-12-05 13:29:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Tamstai matyt tas Gabriukas ne tik naktim, bet ir dienom vaidenasi...  
Taigis 2019-12-05 22:52:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Anūkas jau daugumai atsibodo iki koktumo. Rinksiu bet ką, tik ne jį. Koncervams seniai laikas keisti lyderį - šitas savo arkliškom priekabėm griovė gerus projektus, tiesiog yra kenkėjas   
Jol 2019-12-05 11:54:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Zeminkit kiek norit kartele, bet dirbkite uz dyka- liaudziai, uz liaudiskus atlyginimus!   ATSAKYTI
Martynas 2019-12-05 11:11:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Tai tikrai būtų geriau ne kaip šakalienės.sysiai ar gentvilai, bent jau proto turi...   ATSAKYTI
Bronius 2019-12-05 10:12:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Kad ir kaip vyniotų į vatą, bet žemesne rinkimų kartele bandoma užsitikrinti šiltas vietas seime. Gėda....   ATSAKYTI
Napx 2019-12-05 09:36:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Siaube siaube trys komunarai.Šaipos iš Lietuvėlės.   ATSAKYTI
Emma 2019-12-05 09:19:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
Nоrite susіrasti mеrginą viеnai nаkčiai? Svеiki аtvykę - w­ww.lad­y4.fu­n   ATSAKYTI
pensinykas 2019-12-05 22:55:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
o už kokią partiją ji balasavo, ar patikima ?  
Gintaras 2019-12-05 09:15:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Nėra pas mus dirbančių valstybės ir jos žmonių labui. Visi dirba sau, savo giminėms, savo įmonėms, savo partijoms ir nkekam nerūpi pati valstybė, jos žmonės. Nėra net apie ką diskutuoti šioje vietoje. Daugiau įvairių šarlatanų grupių prieis- labiau pjausis ir tuo pačiu labiau vienysis, kad kitus išpjautų. Ar darbo kokybė pagerės? Vargu, nes turės dar labiau savo interesais rūpintis.   ATSAKYTI
romualdas 2019-12-05 09:47:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Visu 100% sutinku   
Jol 2019-12-05 11:59:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Mokytojai, gydytojai, ugniagesiai, mokslininkai...reikalauja kelti atlyginimus...o kada tauta pareikalaus suios dvasios ubagus pradeti dirbti uz tautinius atlyginimus... be jokiu priedu!
Reikalaukim jiems drastiskai mazinti atlyginimus- apsirijeliu protas juk nedirba! O kam tautai beprociai??? Kad draudimus israsinetu??? SAU TEGUL ISRASO DRAUDIMA GOBSUMUI  
Pusamžis 2019-12-05 09:11:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Jokių būdu mažinti negalima, nejaugi dar mažai visokių pašlemėkų seime.    ATSAKYTI
xxL 2019-12-05 09:01:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Reitingų kartelė mažinama nes seimo partinės gaujos nepopuliarios. Iki šiol nesuprantu rinkimų pagal partinius sąrašus, kai į seimą patenka partinės gaujos atstovai totaliai pralaimėję vienmandatėse apygardose. Čia dar vienas Brazausko šūdinas palikimas "rinkimai pagal partinius sąrašus", dėl to ta Lietuva ir yra ES uodegoje. Liustracija ir partinių sąrašų panaikinimas leistų Lietuvai apsivalyti nuo sovietinio palikimo.   ATSAKYTI
Toto 2019-12-05 09:36:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Ne Brazausko, bet brangiausio 'tatos'  
xxL 2019-12-05 12:21:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Toto, jei Brazauskas su KGB nebūtų nunuodijęs Lazoraičio tuomet būtų priimtas desovietizacijos įstatymas ir Brazas su kitais komunistais nebūtų galėję prie valdžios prisisiurbti ir savo švogerinės mafijos infiltruoti. Tata taip pat ne angelas, bet matomai nenorėjo eiti paskui Lazoraitį papietavęs Brazo meilužės Draugystės restorano kiaušiniais įdarytais Novičiok cheminiu ginklu.  

Top Video

Praeities žvalgas. Lietuvis apsilankė apleistoje Estijos pionierių stovykloje: vaizdai sukėlė gailestį
DABAR RODOMA
Praeities žvalgas. Lietuvis apsilankė apleistoje Estijos pionierių stovykloje: vaizdai sukėlė gailestį
DABAR RODOMA
Farai. Ne iš kelmo spirta pardavėja tapo didvyre – lietuvės gudrybė sustabdė vagišių
DABAR RODOMA
Farai. Vairuotojo elgesys pareigūnus išvertė iš koto: mašina nevažiavo, o vyras „vairavo“
DABAR RODOMA
Pasidalijo, ką mama išdarinėjo lėktuve: dukrai teliko rausti iš gėdos
DABAR RODOMA
Pamačius, kaip bandoma išvažiuoti iš automobilių aikštelės aplinkiniai susiėmė už galvų
DABAR RODOMA
Košmaras autobuse: nufilmuota, kas dėjosi viduje per siaubingą avariją
DABAR RODOMA
Internautai negali patikėti savo akimis: neatskiria, kuri yra dukra, o kuri – mama
DABAR RODOMA
Prieš srovę. Po 12 metų kartu Dianos gyvenimas virto pragaru: istorija – pamoka kiekvienam
DABAR RODOMA
Prieš srovę. Gimtadienio šventė porai virto pragaru: atėmė keturis vaikus, tarnybos reikalauja tūkstančių
DABAR RODOMA
Visi mes žmonės. Skambinas įvardijo skyrybų su Krysko priežastį: galutinis taškas padėtas tik dabar
REKLAMA
Irina Rozova (nuotr. Eimanto Genio)
Seimo narė Irina Rozova informavo Seimo valdybą vėl gavusi kvietimą į Tarpparlamentinės ortodoksų asamblėjos posėdį ir nori sužinoti, ar Lietuva ketina toliau dalyvauti šioje ...
Kultūros ministras Mindaugas Kvietkauskas (Paulius Peleckis/Fotobankas)
Vyriausybė trečiadienį posėdyje pritarė ketvirtų Susisiekimo ir Kultūros ministerijų viceministrų pareigybių įsteigimui. Pasak kultūros ministro Mindaugo Kvietkausko, ketvirto ...
Motinos skausmas: atėmė dukrą, nes prieš ją įtarė patėvio smurtą
„TV Pagalbos“ laidoje – širdį verianti istorija apie tai, kaip iš mamos buvo atimta dukra. Prieš kelis mėnesius tris vaikus auginančią moterį ištiko baisi tragedija. Ryte į ...
Koronavirusas plinta (nuotr. SCANPIX)
Lietuvoje skelbiama ekstremali situacija dėl koronaviruso, trečiadienį posėdyje nusprendė Vyriausybė. Toks sprendimas priimtas siekiant geriau suvaldyti galimas grėsmes. ...
Spaudos konferencijoje klausytojai devėjo folijos kepures (nuotr. stop kadras)
Dainius Kepenis į Seimą sukvietė 5G kritikuojančius mokslininkus. Jie tvirtino, kad 5G turi neigiamą poveikį žmonių sveikatai, tačiau naujienų portalo tv3.lt kalbintas ...
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų