Turtingiausių tarnautojų sąrašo viršūnėje – Seimo darbuotoja

Turtingiausia valstybės tarnautoja Lietuvoje yra Seimo kanceliarijoje dirbanti Erika Sadauskienė, rodo pirmadienį naujienų portale delfi.lt paskelbtas sąrašas.

Seimo rūmai (Fotobankas)

Anot tyrimo autorių, Seimo kanceliarijos Teisės departamento Viešosios teisės skyriaus vyriausiosios specialistės Erikos Sadauskienės ir Vigilijaus Sadausko bendras turtas sudaro 5,16 mln. eurų. Didžiausią – beveik 4,5 mln. eurų – šio turto dalį sudaro turimos akcijos. E. Sadauskienė yra pagrindinė poilsio namų „Ąžuolynas“ Juodkrantėje akcininkė. 

Antra reitinge yra Valstybės kontrolės Visuomenės gerovės audito departamento direktorė Sigita Rojutė ir Gintaras Balčiūnas, jų turtas siekia 4,7 mln. eurų. Trečia –Valstybės sienos apsaugos tarnybos pasienietė Jurgita Stasiulaitytė ir Nerijus Gurklys, valdantys 4,4 mln. eurų turtą.

Į penketuką dar pateko Valstybės kontrolės Finansinio audito departamento vyresnioji patarėja Daiva Sakalauskienė ir Vladas Sakalauskas (3,46 mln. eurų) bei Valstybinės mokesčių inspekcijos Mokestinių prievolių departamento Vilniaus gyventojų skyriaus vyriausioji specialistė Beata Melnikienė ir Nikolajus Melnikas (3,2 mln. eurų).

Toliau eina Šiaulių apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos Mokestinių prievolių departamento I skyriaus vyriausioji specialistė Irena Povilaitienė ir Romualdas Povilaitis (2,9 mln. eurų), Jasiuliškių socialinės globos namų direktoriaus pavaduotojas Algirdas Gimžauskas ir Rita Gimžauskienė (2,05 mln. eurų), Seimo nario Alfredo Stasio Nausėdos padėjėjas Valdas Jurėnas (2,01 mln. eurų), Muitinės Tarptautinių ryšių skyriaus vyresnioji patarėja Ana Burkovskienė ir Arūnas Burkovskis (1,96 mln. eurų), Muitinės laboratorijos direktorė Ramutė Neniškienė ir Arvidas Neniškis (1,77 mln. eurų).

Delfi.lt nurodo, kad sudarydamas sąrašą kartu su žurnalu „Reitingai“ daugiausiai rėmėsi valstybės tarnautojų turto deklaracijomis, kurias viešai skelbia Valstybinė mokesčių inspekcija. Taip pat pasitelkti finansų analitikai, jie paskaičiavo tarnautojų ar jų sutuoktinių valdomų įmonių vertę rinkos sąlygomis. Nurodytas bendras sutuoktinių turtas.


Rašyti komentarą...
M
Milda
2019-10-28 09:06:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tu niekaip negalėtum uždirbti tokiu pinigu , jeigu būtum ne vogęs . Kodel niekas nepasidomi ? Bendrai ko stebėtis , mafija.
Atsakyti
-5

V
Vladis
2019-10-28 12:07:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tiesiog kaip pasakoj su stebuklinga lazdele pamojavo visi tie turtuoliai dirbantys (valstybinese) pareigose ir pasidare milionieriai ,tiesiog fantastiška geras darbas muitynese ir teisesaugoje idomu kodel niekam nerūpi tu valstybes tarnautoju milijonai ir iš kur jie randasi
Atsakyti
-2

B
Barabassss
2019-10-28 12:11:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Valstybės tarnautojai tampa milijonieriais-kodel ta valstybė nepasidomi kokiu būdu?
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (22)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų