Su vėžiu kovojantis Skvernelis padėkojo Verygai už palaikymą

Palaikydamas sergančiuosius onkologine liga sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga pasidalino nuotrauka, kurioje jis nusiskutęs plaukus. „Plaukų buvimas ar nebuvimas yra laikinas dalykas. Tai – tik forma“, –feisbuke rašė ministras. Toks A. Verygos poelgis neliko nepastebėtas – už palaikymą sergantiesiems ministrui ketvirtadienio vakarą padėkojo ir su vėžiu kovojantis premjeras Saulius Skvernelis. 

Saulius Skvernelis padėkojo Aurelijui Verygai už palaikymą onkologiniams ligoniams (tv3.lt koliažas)

Kolegos Aurelijaus netikėtai išreikštas palaikymas – labai svarbus. Ne tik man, bet visiems įveikinėjantiems onkologines ligas. Nuoširdžiai dėkoju tiek Aurelijui, tiek visiems atsiunčiantiems žinutes, palinkėjimus ir patarimus, – feisbuke rašė S. Skvernelis. 

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad toks sveikatos ministro poelgis buvo suprantamas ne visiems. Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos narys Kęstutis Masiulis viešai savo feisbuke pasityčiojo iš Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos poelgio. K. Masiulio įrašas nemenkai įsiutino S. Stavickį-Stano, kuris pats kovojo su onkologine liga. Vėliau K. Masiulis savo įrašą ištrynė ir pasiaiškino už savo elgesį. 


Rašyti komentarą...
A
As
2019-09-19 22:09:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Zmogus susirges gauna 130 e kazin kiek skvernelis gaus ir kokios privilegijos as ta liga sirgau uzjauciu
Atsakyti
0

P
Putleris
2019-09-20 08:08:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai toki zingsni padarykit visi valdziazmogei plikai tai pagerpkit ir kitus kure serg veziu ne tik savu tarpe tai bus grazi akcija
Atsakyti
0

B
Banditas
2019-09-20 10:13:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mentas paganas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų