Vytautas Kamblevičius. Reikia kurti frakciją ir žiūrėti, ko sieksime

Seime – akibrokštas. Iš frakcijos „Tvarka ir teisingumas” pasitraukė dauguma jos narių su frakcijos seniūnu Vytautu Kamblevičiumi priešakyje. Tai turbūt vienas keisčiausių frakcijos subyrėjimų per visą Seimų istoriją.

Vytautas Kamblevičius (nuotr. fotobankas.lt)

Kaip patys išėjusieji tvarkiečiai aiškina tokį žingsnį ir ką planuoja veikti toliau? Apie tai Vytautas Kamblevičius TV3 žinių studijoje.

Ko gero Lietuvos Seimuose sukūrėte precedentą, kai iš frakcijos pasitraukė ne tik dauguma, bet ir pats seniūnas su ta dauguma. Kodėl staiga toks sprendimas? Ir kas toliau?

Susidarė tokia situacija, kad mūsų partijos lyderis („Tvarkos ir teisingumo“ („Suvereni Lietuva“) partijos lyderis Remigijus Žemaitaitis, – red. past.) ignoravo mūsų Seimo frakcijos narių nuomonę, net nesiskaitė, niekad su mumis nesitardavo. Todėl baigėsi kantrybė frakcijos nariams.

Kodėl jūs taip dažnai pykstatės su savo partijos pirmininkais? Iš pradžių su Rolandu Paksu, dabar su Remigijumi Žemaitaičiu.

Jei nuoširdžiai, su gerbiamu Rolandu Paksu aš nesu susipykęs. Tik taip išėjo, R. Paksas išėjo iš partijos pirmininko pareigų, ir tada Žemaitaičio kandidatūra buvo pateikta, tai kadangi kitos kandidatūros nebuvo, aš palaikiau Žemaitaitį.

Esminis klausimas – jūsų frakcija palaikys valdančiąją daugumą ar bus opozicijoje?

Pirmiausia mes turime frakciją sukurti sukurti. Seimo nariai yra labai įvairaus mąstymo, įvairių nuomonių. Todėl mes turime sukurti frakciją ir pažiūrėti, ko mes bendrai sieksime.


Rašyti komentarą...
S
Sieksite
2019-09-12 09:15:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
naudos sau, kaip ir siekėte. Žiurkės ieško landos, kad sukompromitavę senąją frakciją "švarūs" naujoje atrodytų. Ta pati panelė, tik kita suknelė. Mano valia būtų, tokius bėgiotojus mėšlinom kojom sodinčiau.
Atsakyti
-1

A
Alzheimeris
2019-09-15 01:00:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar tokios frakcijos ir tokio seniūno niekad nebuvo Seime. Atrodo, kad kalba silpnaprotis. Jiems joks masažas nebepadės. Laikas Seime steigti socialinęs pagalbos etatus.
Atsakyti
0

R
RIMAS
2019-09-15 17:45:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dievuli,GELBEK,PASIIMK JUOS GREICIAU....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų