Skėčių nereikės: mokslo metų pradžios orai bus it pagal užsakymą

Vasara jau tikrai baigėsi. Tai reiškia, kad prasideda kalendorinis rudens sezonas. Sinoptikų prognozės rodo, kad atvykstančių rudeniškų orų dar šiek tiek teks palaukti. Šiluma trauktis pradės tik savaitės viduryje. Bus lietaus, perkūnijos tikimybė. Nepaisant to, mokslo bendruomenės žmonės mokslo metų pradžią galės švęsti be nesklandumų, nes oras bus it pagal užsakymą.

Vasara (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

Rugsėjo pirmoji ir pirmasis rudens sekmadienis Lietuvoje lepins puikiausiu Oru – bus šilta, sausa, saulėta. Įdienojus oro temperatūra pakils iki 24–29 laipsnių šilumos. Labiausiai įšils pietų Lietuvoje. Pūs nepastovios krypties, 4–9 m/s vėjas.

Pirmadienio naktis numatoma šilta ir dar rami, tačiau dieną dalyje Lietuvos numatomi pokyčiai. Atmosferos slėgis kris, vakarinius rajonus pasieks lietaus debesys su perkūnija. Ciklono slėniui spraudžiantis į mūsų platumas, stiprės vėjas ir kai kur jo gūsiai sieks 15 m/s. Daugelyje rajonų diena dar bus labai šilta, tik pajūryje jau atvės iki 20-ties laipsnių, bus apniukę.

Antradienį vasariška orų idilė trauksis – gerokai vėsiau bus visuose rajonuose, tačiau prie jūros sugrįš saulė.

 


Rašyti komentarą...
a
2019-09-01 09:23:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Išėjo, sugrįžo, pasislėpė debesyse, ritinėjosi danguje, kaitino, šildė, šypsojosi ir t.t., kuo prasti šitie veiksmažodžiai?Nejaugi kas nors nesupranta?Man taip žaismingiau atrodo, nereikia kartais tų griežtų taisyklių, bet parodyti savo privalumus(kaip aš moku lietuvių kalbą)yra kur kas smagiau, nei pasidžiaugti gražiomis rudens dienomis....
Atsakyti
0

D
Danutė i
2019-09-01 09:46:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gera ir smagu džiaugtis visai aišku 4 metų laikais. Ir nesvarbu karšta, šalta, lyja ar sninga jie visada buvo ir bus ir visada galima rasti kuo džiaugtis, tai gyvenimu.
Atsakyti
0

D
Danutė i
2019-09-01 08:47:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pajūry saulė niekur nebuvo išėjus, tik vakar leidosi raudona ir didesnė, nei visada. O šiandien patekejo.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų