Internautai leipsta juokais – „įdomus“ raudono automobilio posūkis Vilniuje

Kartais važiuodami didmiesčio gatvėmis patenkame į situacijas, kai akimirksniu reikia priimti sprendimą, kur pasukti, o kelios žiopliškos klaidos gali kainuoti ne vieną kilometrą žymiai ilgesniu keliu. Būtent į tokią situaciją pateko vienas vairuotojas netoli remontuojamos Geležinio Vilko gatvės atkarpos ties „Edukologijos žiedu“.

Feisbuko grupės „Reidas Vilniuje“ lankytojas pasidalino vaizdo įrašu, kuriame matosi į nemalonią situaciją patekęs lengvosios transporto priemonės vairuotojas.

Mažos raudonos mašinytės vairuotojas kurį laiką stovėjo vietoje judrioje gatvėje. Praleidęs kelias mašinas, tačiau pažeidęs KET šis kirto ištisinę liniją ir pabandė sugrįžti į taipogi judrią Geležinio Vilko gatvę.

Nepaisydamas jam pypsinčių vairuotojų vienatūris po kelių akimirkų vėl atsidūrė savo norimame maršrute, o vaizdo įrašo autorius pasijuokė iš vairuotojo atkaklumo.

Išvydę šį vaizdelį internautai taipogi plyšo juokais. Ne vienas jų prisiminė ne sykį papuolę į analogišką situaciją ir komentaruose žymėjo savo draugus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų