Ispanijoje sulaikytas Pikul brolis Baronas perduotas Lietuvai

Ispanijos pareigūnai atlikėjos ir vizažistės Oksanos Pikul-Jasaitienės brolį Joną Baroną atliekant ekstradiciją perdavė Lietuvai. 

Jono Barono nuotr. (nuotr. Broniaus Jablonsko)

Vilniaus apskr. VPK Komunikacijos poskyrio vyr. specialistas Tomas Bražėnas tai patvirtino naujienų portalui tv3.lt. Jis į Lietuvą buvo pargabentas praėjusią savaitę.

Dabar vyks apklausos ir kiti procesiniai veiksmai. 

J. Baronas Lietuvoje įtariamas dalyvavęs konflikte, kai 2017 metų rugpjūtį kavinėje Vilniuje susikivirčijus dviem kompanijoms panaudotas šaunamasis ginklas, o atsitiktinai atšokusi kulka sužalojo merginą koją.

Netrukus po šaudynių sulaikyti keturi įtariamieji, o J. Baronui pavyko pasislėpti. Jam pateikti įtarimai dėl neteisėto ginklo laikymo ir pasikėsinimo į žmogaus gyvybę.

Anksčiau skelbta, kad Ispanijoje jis buvo sulaikytas šių metų birželį.

Ispanijoje sulaikytas susišaudyme Vilniuje prieš dvejus metus, įtariama, dalyvavęs J. Baronas jau yra sulaukęs prokurorų kaltinimų. Jam inkriminuojami šeši skirtingi Baudžiamojo kodekso straipsniai.

REKLAMA

Pareigūnai J. Barono ieškojo nuo 2017-ųjų, Vilniaus Antakalnyje įvykus susišaudymui. 2017 metų rugpjūtį kavinėje Vilniuje susikivirčijus dviems kompanijoms buvo panaudotas šaunamasis ginklas, o atsitiktinai atšokusi kulka sužalojo merginą į koją.

Netrukus po šaudynių buvo sulaikyti keturi įtariamieji, o J. Baronui pavyko pasislėpti. Jam pareikšti įtarimai dėl neteisėto ginklo laikymo ir pasikėsinimo į žmogaus gyvybę.

Vyras Ispanijoje apkaltintas dėl dokumentų klastojimo ir seksualinio priekabiavimo.


Rašyti komentarą...
T
Tikras
2019-07-19 12:37:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Avinas o ne baronas.
Atsakyti
-1

J
Jolanta
2019-07-19 13:51:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gaidys jis
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų