Kauno statybininkus aplankė egzotiškas svečias

Pačiame Kauno mieste į statybvietę buvo užsukęs neįprastas svečias. Tranšėjoje darbininkai rytą aptiko įsitaisiusį egzotinį paukštį. Povo patelė buvo įlindusi tarp vamzdžių, tad prieglaudos darbuotojams teko gerokai paplušėti, kol ją išviliojo.

Čaižiu balsu šaukianti povė dabar jau prieglaudoje „Laukinė Lesė“. Paukštė išdidžiai vaikšto jai skirtame kambarėlyje. Šviežio vandens ir pilną dubenėlį lesalo karūnuotajai gyventojai atnešantis prieglaudos vadovas Karolis sako pats gerokai nustebęs, kai sulaukė netikėto skambučio.

„Paskambino iš statybų aikštelės darbų vadovas, kuris pasakė, kad jų statybų aikštelėje yra paukštis galimai, jie spėja, kad tai povas, nebuvo aišku, ar iš tikrųjų. Jie neturėjo galimybės atsiųsti nuotraukų kažkokių, tai tiesiog važiavom į vietą žiūrėti“, – pasakojo prieglaudos „Laukinė Lesė“ vadovas Karolis Kulikauskas

Povę rytą aptiko darbininkai, susirinkę į statybvietę. Paukštis buvo įsitaisęs atkastoje tranšėjoje, saugiai įlindęs vidun. Darbuotojai sako tokio nekviesto svečio čia tikrai nesitikėję – būtų koks šuniukas ar kačiukas, tai kaip įprasta, o čia egzotinis paukštis.

„Pamatėm paukštį, pasigūglinom, pažiūrėjom, kas per paukštis, atvažiavo „Laukinė Lesė“, pasiėmė ir išvažiavo“, – sakė statybvietėję dirbantis Donatas.

Neįprasta lankytoja lindėjo tamsoje. Tad prieglaudos vadovas pasakoja, kad norint paukštę išprašyti iš slėptuvės, teko gerokai paplušėti.

„Yra požeminiai šilumos tinklai, tai statybų aikštelėje tie tinklai buvo atkasti, ir tas povas buvo įlindęs į tą šiluminę angą, tuos tunelius. Tai teko lįsti, išsivyti jį lauk ir tada gaudyti“, – kalbėjo K. Kulikauskas.

REKLAMA

Paukštis iš pirmo žvilgsnio sveikas, nėra labai baikštus, tad prie žmogaus, tikėtina, pratęs.


Rašyti komentarą...
E
Elena
2019-07-18 23:43:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Povai yra skraidantys paukščiai, jie tikrai gali toli nuskristi. Miega aukštai medžiuose arba ant namų stogų. Turiu jų ir gerai juos jau pažįstu. Jie papraščiausia pasiklydo, gal kas norėjo pagauti ir taip nuskrizdavo vis tolyn nuo namų. Bet tada jau kelio atgal nelabai randa.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų