Atsisveikinkite su gražiais orais: permainos įvyks jau šį savaitgalį

Europos padangėje – taika ir ramybė: aktyvių atmosferos sūkurių nėra, vyrauja debesuoti orai, daug kur lyja. Baltijos apylinkėse tingiai besisukantis ciklonas Lietuvos link jau pakreipė vidutiniškai šiltą orą iš vakarų. Dėl to mūsų laukia gaivokas savaitgalis, sulauksime ir lietaus, tiktai nedaug.

Vėjas (nuotr. SCANPIX)

Varšuvoje saulė pro debesis ir 21 laipsnis. Lietuvoje irgi bus apie tiek, sulauksime ir negausaus lietaus.

Artimiausią naktį Lietuvoje vyraus debesuoti orai, pasitaikys ir pragiedrulių. Debesų apklotas dažniausiai bus nestoras, tačiau kur nors gali praplaukti ir truputį storesnių debesų, iš kurių trumpai ir tikriausiai negausiai palis. Perkūnija jau mažai tikėtina. Vėjas pietvakarių, vakarų, nestiprus.

Rytoj debesuotumas bus nepastovus – dangus tai niaukstysis, tai nemenki pragiedrėjimai atsivers. Vyraus sausi orai, bet, panašiai kaip ir naktį, kur nors gali trumpai ir nelabai gausiai palyti. Perkūnija jau nebenumatoma.

„Artimiausią naktį debesuotumas didesnis, dieną menkesnis, su nemažais pragiedruliais. Ir naktį, ir dieną kai kur palis iš pavienių debesų. Visgi tikimybė tokio sulaukti virš savojo daržo yra labai menka. Vėjas vakarų, pietvakarių, nestiprus. Paryčiais oras atvės maždaug iki 10 – 12, dieną šils iki 20 – 22 laipsnių, bet vakaruose bus vėsiau“, – kalbėjo sinoptikas Naglis Šulija.

REKLAMA

Sekmadienį orai bus panašūs, tai yra nepastoviai debesuoti, naktį kur nors, dieną jau vietomis palis neilgai trunkantis lietus. Bus vėsiau nei šeštadienį – naktį oras atvės iki 7 – 9, prie jūros bus apie 10, dieną šils iki 16 – 18, šalies vakaruose 13 – 15 laipsnių šilumos.

Pirmadienį orai bus sausesni, palis tik kai kur. Naktį atvės iki 8 – 10, dieną šils iki 19 – 21 laipsnio, šalies vakaruose bus apie 16 – 18.

„Ką gi, nuo karščio tikrai pailsėsime – gaivūs orai bus ne tik šį savaitgalį, bet ir vėliau, visą kitą savaitę. Dar viena gera žinia – atrodo, ims dažniau lyti“, – apibendrino jis.


Rašyti komentarą...
N
Negasdink
2019-05-24 18:18:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Laukiam nesulaukiam tų blogų orų-greičau pralytų!!!!!!
Atsakyti
0

v
vincas
2019-05-24 18:40:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na ir bomžus parinko,pamėle nuo pilstuko,merga taukuota galva. Šlykštu žiūrėti. Lietus nupraus DEGRADUS.PAŠALPINIUS.
Atsakyti
-1

n
nu
2019-05-24 20:14:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai labai abejoju,ką tik klausiau prognozę per tv lietaus jau šeštadieniui nebežada o ir sekmadieniui labai jau neaiškiai,atseit vietomis silpnai gali palyti,žodžiu kaip visada apgaulė ir melagystės su tomis liūtimis
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų