Karbauskis mobilizuoja Nausėdos rinkėjus: pasakė, kas gresia po rinkimų

Antrame prezidento rinkimų ture valstiečiai ragina balsuoti už Gitaną Nausėdą. Kas nutiko, kad valdantieji nusprendė paremti G. Nausėdą, kurį anksčiau vadino konservatorių kandidatu? TV3 žinių studijoje apsilankęs valstiečių lyderis Ramūnas Karbauskis teigė, kad yra ne viena priežastis, kodėl valstiečiai remia G. Nausėdą, bet ne Ingridą Šimonytę.

„Labai arogantiškai šiame laikotarpyje elgiamasi, vengiama susitikti, diskutuoti. Kita vertus mes labai aiškiai vertiname ir tai, kas buvo anksčiau Lietuvos istorijoje, kada I. Šimonytė buvo finansų ministrė. <<..>> Tad jei mūsų rinkėjai, mūsų nuomonę norintys išgirsti žmonės neateis į rinkimus, jei mes agituosime į juos neiti, arba agituosime balsuoti prieš abudu kandidatus, tai tikriausiai rinkimus laimės I. Šimonytė“, – kalbėjo valstiečių lyderis.

Tiesa, Sauliaus Skvernelio ir Vytauto Bako nuomonės nesutampa su oficialiai reiškiama partijos pozicija, bet R. Karbauskis nemano, kad tai galėtų suskaldyti partiją.

„Nežinau, tikriausiai balsavimas už prezidento kandidatūrą frakcijos nesuskaldys, partijos taip pat. Mes vakar frakcijoje balsavome ir du trečdaliai palaikė, kad reikia aktyviai pasisakyti už G. Nausėdą, vien dėl to, kad nelaimėtų I. Šimonytė“, – pasakojo R. Karbauskis.

REKLAMA

Jei prezidente taptų konservatorių remiama I. Šimonytė, dialogo galimybių su ja R. Karbauskis sako nematantis.

G. Nausėda patikino aktyviai nesiekęs „valstiečių“ paramos antrajame rinkimų ture.

„Nei džiaugiuosi, nei nesidžiaugiu. Noriu tik pasakyti vieną dalyką: tai, kad nuėjau vakar į šitą frakciją tikrai nebuvo pats maloniausias užsiėmimas. Bet jei mes politiką įsivaizduotumėme, kaip vakarėlius, kuriuose gali pabūti su savo draugais ir šalininkais, tokio įsivaizdavimo neturiu“, – žurnalistams savo rinkimų štabe ketvirtadienį sakė G. Nausėda.

Visą pokalbį žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
t
tulpė
2019-05-23 19:17:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Argi čia vyras, išverstaskūris, ir tiek. Be nuomonės tipažas, kaip plaštakė.
Atsakyti
-6

J
Jo
2019-05-23 20:56:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Karbauskiui reikėtų verygos pagalbos bet ir tas miznius abu vun iš Seimo kam tokie ligoniai ten reikalingi brudai !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
-2

r
rimas
2019-05-23 19:08:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
bijo ,s-s kiai...kisenes dreba...
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (20)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų