Kručinskienės ramybėje nepaliks – prokurorai ruošia atsakomąjį smūgį

Kauno prokuratūra planuoja skųsti teismo sprendimą išteisinti Eglę Kručinskienę dėl smurto prieš mažametį sūnų. „Taip, skundas yra rašomas“, – BNS trečiadienio rytą informavo Kauno apygardos prokuratūros atstovė Izabelė Bočkienė.

Kručinskienei įvykus teismui palengvėjo (nuotr. stop kadras)

E. Kručinskienė buvo kaltinama viešosios tvarkos pažeidimu ir skausmo sukėlimu mažamečiui.

Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas po to, kai pernai rugsėjo 29 dieną Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas apie Kauno Panemunės parke praeivio pastebėtą moterį, kuri sudavė mažamečiui vaikui.

Tarnyboms nusprendus vaikus iš šeimos paimti, ši istorija sulaukė didelio visuomenės dėmesio.

Vaikų teisių specialistai teigė, kad mažamečiai iš šeimos paimti dėl jiems grėsusio pavojaus, šeimai nesutikus bendradarbiauti su policijos pareigūnais ir vaiko teisių apsaugos darbuotojais, tačiau pripažino, kad reaguojant į situaciją padaryta klaidų.

Tai, kad vaikams šeimoje buvo kilęs realus pavojus, yra pripažinęs ir teismas.

Kilus skandalui, vaikai šeimai grąžinti.

Kauno apylinkės teismas gegužės 13 dieną paskelbė, jog byloje nėra objektyvių ir patikimų bei abejonių nekeliančių įrodymų, jog mažametis patyrė fizinį skausmą, o motinos veiksmai, teismo nuomone, nebuvo vertintini kaip viešosios tvarkos pažeidimas, nes E. Kručinskienė sprendė asmeninį konfliktą, o ne siekė sutrikdyti visuomenės rimtį.


Rašyti komentarą...
n
ne lietuvis daugiau
2019-05-22 09:27:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
As pasiuliciau visiems skandinavu o gal ir kitu saliu tautiecius padeti sitai siemai isvaziuoti lauk is tokios salies kuri taip elgiasi su zmonem,,padeti su darbais ir bustu,,tia butu jiems didesne dovana nei kad juos cia ciulpia ir neduoda ramybes,,cia lt jiem nebus gerai,,tad siulau siusti jiems pasiulimus kuom kas gali padeti,,
Atsakyti
-3

D
DINA
2019-05-22 09:42:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
puikiausias pavyzdys kaip lietuvoje traiskomas paprastas zmogus o apie ta prokurore is vis zodziu nera aiskiai gina kazkieno interesus tikrai reikia dingti is sitos baisios salies kur tik turtingieji turintys stipru uznugari gali irodyti bet kokia savo tiesa o vargsas zmogus- nulis
Atsakyti
-1

T
TROIKA
2019-05-22 09:47:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kas dabar pasakys, kad klanas išgalvotas???
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (40)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų